Слънце, разходки, кафе и море, тук във ВАРНА сме си най-добре

  • 12 543
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 29
Ей, Морската, вечеря ли вече Теди? Колко пъти изпяхте "Ици- бици"? Joy
Ама Данинка, много късно взехте да идвате, бе мацко. Мойте юнаци каталясват и се изнервят и се налага да се прибираме по по-човешко време. Емо заспа на дивана в седем часа, без да е къпан, без да е вечерял, ама пък е рус... Sick Ще ги убия в този фризьорски салон! Не ходете в "Ескейп" момичета. Скопосаха ми детето.  #2gunfire
Лягам да спя, че утре- пак в Морската. Hug

# 46
  • Мнения: 29
А, Тони, видях че си онлайн. Казвай бързо как сте.

# 47
  • Мнения: 617
Данинка, бяхме в ОБ - отделение Инфекция - мизерия, не е точната дума
Искам да ви питам, дали знаете някоя частна клиника за деца с по добри  условия и колко се плаща, дано не ми се налага,ама да съм информирана

Саши, Коко още си има бузки милия, ама дупето бая отслабна, повече от 1 кг е назад. Иначе сме добре и вече само бели правим
Щях да идвам днес при вас, ама бяхме на разходка по магазините за фаянс на гарата. Малкото Саши сигурно е пораснал много,не съм ви виждала цяла вечност.

Валя, вас като ви видя, да не би Теди да бута количката сам, нали е много пъргав.

Румка, малко тъп въпрос - ама ти ли беше с Христинчето пред родилния дом.

Нелесита - честито ти бебче, много да ви радва   bouquet

# 48
  • Мнения: 29
Тони, спокойно, щом е само дупето, бързо ще навакса. Joy Тия шест зъба много добра работа му вършат. Laughing Нямам търпение да ви видя. целувки! Hug

# 49
  • Мнения: 109
Саши...абе разминах се с една красива къдрава майка и нещо ме ръчна- това маце го познавам...ама как да те спра и да питам - ти от форума ли си?? Wink аз бях с каката и още 1 майка с количка и 2 й деца /общо 3 демек/ Wink

Данинка- страшна площадка на Феликс Каниц- оня ден децата ровеха в пясъка и една майка се развика- не пипай..котешко лайнооо- бегай!! и вси4ки станаха...а пързалките са - 1 та е супер мръсна и стара /като на нашата градинка,но поне децата се качват сами/,а другата /не знам кой болен мозък я е измислил с тези стълби/,под нея застават майки или баби и викат..полека ,внимавай ,полека стъпвай.. ина4е има 3 люлки на кръст и много пейки/ скоро ги смениха- бяха бели на милка с петна ,но некой младеж ги беше напръскал със спрей,та това е...няма плочки,газиш трева или кал,когато вали...или прах като напе4е...
виж тази площадка на "Чаталджа",зад цветята е засега най от вси4ки изброени...пързалката е супер,има люлки за бебета и за големи...място за бягане и за сядане...Wink

къде е Ескейп? Саши,защо не дойде при нас в Анджети ?? Миленка не скопосва деца,оне ден пак оправяше едно мом4енце колкото моята Анджи...Wink и то седи и се смее!!

Хайде лека и мека...

# 50
  • Мнения: 1 554
Мойто бебе спи отдавна 14 сън сигурно сънува
ееееее похвалихте ми градиинката на бързо,като ме мързи янкой ден да слизам в морската ще си остана в градинката срещу нас демек зад цветята Whistling  някойййй деееееееееееен Laughing можеби....

# 51
  • Мнения: 3 970
Мда и аз ши дойда там Mr. Green
Днес ме домързя и реших че е крайно време да си изпера количката Hug

# 52
  • Мнения: 29
Добро утро, мили дами!
Честит празник!  bouquet
Честит рожден ден, Дидка! newsm59  bigdance2 newsm18
Да си жива и здрава, все така усмихната и мнОООООго търпелива към малката принцеса и големия принц/демек- татко и Laughing/. Hug
Мери, наистина ще ходя вече във вашия салон, щото тия идиотки в "Ескейп" са сложили нещо във водата, дето пръскат косата с нея, докато постригват и сега, вместо брюнетче си имам едно блондинче. Пак да кажа, че ще ги убия!
Ама, моля ви се бе момичета, ако всички хукнете към тази страхотна площадка никой няма да остане в Морската. Мери, не бъди подстрекателка, че ще дърпам уши! Naughty
Хайде момиченца- кокиченца, разсънвайте се и който няма да ходи на манифестация- бегом към Морската! Окичвайте на количките по едно знаменце и едно балонче-и хоп- на ви манифестация! Joy
Абе какво стана с Петс? Вече много ми домъчня, пък малката буба Славена сигурно е много порастнала. Дано се върнат скоро. Peace
Отивам да си допия кафенцето и да си изпуша една цигарка. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 95
  ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!   Пожелавам хубаво изкарване.
Случайно някой да знае - има ли и сега нещо подобно на нашите "манифестации", искам да заведа децата, защото имаше нещо мило в това.

# 54
  • Мнения: 3 970
Случайно някой да знае - има ли и сега нещо подобно на нашите "манифестации", искам да заведа децата, защото имаше нещо мило в това.

До сега имаше -за тази година не знам още не са спрели булеварда.Но е рано де.
Не може да си представите каква тишина настава като затворят булеварда Кеффффффф
Ох нямам търпение -чакам тоя ден цяла година  Mr. Green

# 55
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Добро утро мацки

моя щтръкна в 7  ...напълни памперса  набързо и айде готов наспан и доволен
аз нямам кафе свършило е и чакам мъжо да се събуди да купи #Cussing out #Cussing out

сабахлямта като нахраня излизам до Бебчо да купя туй онуй и слетобед съм онлайн в морската че Вчера неможахме да се видим хубаво с тайфата.И аз отсъствах бая #CrazyИзтървала съм "клюките"дет е речено

чИ днеска и Рожденничка има  bouquet.....ше раздаваме цилЮфки в морската....айде лек ден на всички
уф дбес няма кухня и моя ше плюска пюре...ама дали ще  го яде хич незнам.Че той по принцип не ги тачи пюретата #Crazy


ауууу Тониша това много ...а за болниците думи нямам...как може поне детските отделения да не оправят #Crazy #2gunfire
охх дано никога не ви се случва ве4е...

# 56
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
Случайно някой да знае - има ли и сега нещо подобно на нашите "манифестации", искам да заведа децата, защото имаше нещо мило в това.

До сега имаше -за тази година не знам още не са спрели булеварда.Но е рано де.
Не може да си представите каква тишина настава като затворят булеварда Кеффффффф
Ох нямам търпение -чакам тоя ден цяла година  Mr. Green




ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!МАНИФЕСТАЦИИ ЩЕ ИМА ПРЕД КАТЕДРАЛАТА.





# 57
  • Мнения: 3 970
Мерси -подготвям и кафето.Ще си го пия на терасата bowuu Mr. Green
Който иска да заповяда Grinning

А забравих да се похваля -цъфнаха ми петуниите на терасата Sunglasses

# 58
  • Мнения: 95
И при нас така, само че аз имам скрити пакетчета кафенце и си направих. Мъжо да му мисле Mr. Green аз вчера го предупредих да купи #Cussing out само че кой да чуе.

# 59
  • Мнения: 29
Оле, това с кафето е много страшно. Ако нямам кафенце- Sick По- лошо е само да остана без цигари. Манифестацията е към 10:15. Моята мама е учителка и сега се приготвят с Емито да ходят. Така, че, ако видите едно изрусено момченце със знаменце и накипрена баба до него- мойте са! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт