Просто ми е криво

  • 2 317
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 661
mimensita  ,

А брат ти какво мисли за поведението на жена си ? ДАли  не си играят на доброто и лошото ченге ,щото малко се съмнявам тия пари , дето са й ги " наливали "  да ги е използявала само за себе си .И изобщо не мога да се начудя на мъжете как се оставят да ги комадорят жените им и  да им забраняват с кого да общуват .Мъжете май са на принципа " И най -лошият мир е по -добър от най-добрата кавга " ,тоест няма да се скара с жена си заради поведението ,защото живее с него и после ще му отрови живота .
На моя брат съм казала ,че ако бъдещата му жена , която и да е тя , се опита да ни се меси в отношенията , не знам какво ще се случи .Вие сте една кръв и трябва да се подкрепяте , да се обичате и уважавате .В моя случай , майка ни малко го настройва срещу мен ( дълга история ) , но аз пък му показвам ,че нищо и никой не може да ме откаже да бъда до него , когато трябва .
А кокото до това ,че всичко се връща като бумеранг - да , така е .На това ставам свидетел в момента  и аз ,само че се касае за свекъра ми  Twisted Evil И не кълни ,че всичко се връща върху тези ,които обичаш !

# 16
  • Мнения: 263
Мдааааммм... Има някои такива хора... За съжаление...
Аз мисля, че при сблъсък с такъв човек неможе да се направи нищо! Или по-точно каквото и да направиш отношението няма да се промени! Аз дълго време пробвах да се разбирам с един такъв човек и сега съжалявам, защото постигнах по-скоро обратен ефект.
Според мен - щом не те харесва не и се натискай! Опитай се да запазиш добри отношения с брат си и племенниците... Колкото е възможно толкова. Прави се, че не я забелязваш. Виждай се с роднините си и ако ти прави номера не и се връзвай! Просто "я отпиши" в мислите си и не очаквай нищо добро от нея, за да не се разочароваш... А ако вземе, че прояви неочаквано добро отношение: толкова по-добре просто... И гледай да избягваш конфликти, че от тях май полза никаква освен изхабени нерви...

# 17
  • София
  • Мнения: 397
 Хе, на снаха ти все й не стигали парите, а се оказва, че брат ти е развейпрах. Явно неслучайно са й ги наливали, щото иначе отдавна да му е била дузпата. Живяла съм с мъж, който отива за заплата и се връща...без нея, не й е лесно. И както някой вече каза те са отделно семейство, а не вашето. Това пък за клетвите е доста тъпо, мислиш, че само с думи можеш да предопределяш нечия съдба? Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 4 292
Упс, прощавай, че не можах да прозра дълбокия ти житейски опит, закодиран в дълбокомислените два реда горе. Laughing
Простено ти е, толкова можеш, толкова си прозряла.  Whistling

# 19
  • Мнения: 142
Простено ти е, толкова можеш, толкова си прозряла.  Whistling

Ами да, къде ще се сравнявам с далеч по-мъдрите и опитни съфорумки. Grinning  Grinning Grinning

# 20
  • Мнения: 2 803
Мисля, че доста едностранно гледаш на нещата. Ще ти кажа, че аз съм спряла всякакви контакти с моята свекърва и не и  давам да види детето. За да постъпя така съм имала хиляди причини, които са ме довели до това решение и никой няма право да ме съди  за това. Всички сме жени и знаем колко компромиси правим заради децата и в името на тях отстъпваме. Но всяко нещо има граници! Омразата и кълненето разпалват омразата!

# 21
  • София
  • Мнения: 17 592
Датите се забравят. Особено ако се постараеш.

Общи условия

Активация на акаунт