И аз да попитам нещичко.....

  • 1 660
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 674
И аз съм на мнение,че трябва да потърсите лекарско мнение Wink
Желая ти успех Hug

# 16
  • Мнения: 1 674
И аз съм на мнение,че трябва да потърсите лекарско мнение Wink
Желая ти успех Hug
Успех и от мен! Peace

# 17
  • Мнения: 10
Moмичета бременна съм!Току-що направих теста и незнам къде се намирам наистина!Две хубави черти.....боже цялата съм в сълзи!Ми сега?Сега какво да правя?Извинете ме,но наистина незнам...объркана съм!Леле след толкова много време и изведнъж да се случи чудото......

# 18
  • Мнения: 862
Мармотка, ЧЕСТИТО!!!   bouquet
Пожелавам ти много лека бременност със здраво и сладко бебче след 9 месеца. Успокой се сега и се наслади на мига, всичко ще е наред  Hug

# 19
  • Мнения: 2 111
Честито! Леко бременеене и хубаво и здраво бебче накрая!

# 20
  • Мнения: 3 092
Чудесна новина ! Честито и от мен , много се радвам за тебе !   bouquet

# 21
  • Мнения: 3 294
Ехаа мармотка , супер новина , рано или късно щастието идва при всеки  Praynig

# 22
  • Мнения: 2 309
Честито  bouquet

# 23
  • Мнения: 141
marmotka миличка, много се радвам за теб. Hug
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност; да се насладиш с цялото си сърце на най- красивото събитие в живота на една жена; да си родиш здраво бебче.
От сега нататък ти пожелавам да имаш само сълзи от радост  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 085
Браво много се радвам за теб това е просто прекрасно.Когато четох по предишните ти постове много ми беше мъчно и се едно буца ми беше заседнала и почнах да мисля лекари при които можеш да отидеш и когато видях поста ти че си бременна една не подскочих от стола.Много се радвам защото една жена заслужава  да стана мама.Това е прекрасно.Много щастие ти желая и да имаш лека бременност.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 10
Милички много ви благодаря за пожеланията!Явно ми носите огромен късмет,защото в момента,в който реших да пиша тук и хоп-ето какво се случи!
Снощи бях на лекар и видяхме,че точицата е в матката,което много ме успокои!На 5 юни ще ходим да видим сърчице,надявам се,че може и да го чуем!Ако знаете само какво щастие е това!
Вярвайте момичета,вярвайте в себе си!И аз незнам каква е била причината бебо да не идва 2 години,но сега е тук-може би защото той така си реши! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт