Направих си сама 5

  • 80 089
  • 517
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 155
Диди, няма от какво да се притесняваш страхотни са нещата  smile3501. Ако може да ми кажеш върху какво си направила паната и завъртулките на шишето  newsm17.

# 481
  • Мнения: 99
Здравейте момичета!
Темата ви е страхотнааааааааа Hug
Видях много хубви неща, имам още много да чета и за това се извинявам ако ви питам за нещо, което вече е дискутирано Blush

Имам си първокласник и госпожата му днес ми каза да мисля за дрехи правени от отпадъчни материали. Моля ми помагайте с идеи, че нищо не ми ражда главата в момента Embarassed

# 482
  • Мнения: 49
Направих си рамка за огледалото в коридора

# 483
  • Мнения: 883
Направих си рамка за огледалото в коридора

Страхотна е! Моля те, сподели каква е мозайката! Моля те! Моля те! Моля те!

# 484
  • Мнения: 1 149
Страхотно изпълнение на рамката  за огледалото.
Браво момичета,радвам ви се от сърце,зареждате ме с положителна енергия.
Продължавайте все така да творите красоти,а пък аз ви наглеждам Wink Wink

# 485
  • Мнения: 49
dididi , viktori, благодаря Simple Smile Зелените и жълтите плочки са теракот (същият е нареден на пода в коридора) - нарязах ги на електрическа машина за плочки на двусантиметрови ленти и след това ги чупех с керпеден. Останалите плочки са гранитогрес, фаянс и теракот. Част от тях са рязани с машината, друга част съм чупила с чук, за да са неравни форми. Огледалото е залепено със силикон за стената. А за плочките ползвах теракол. Фугата е на "Боро". Ами това е Simple Smile

# 486
  • Мнения: 883
дремеща, благодаря за чудесната идея! Най-лесно ми изглежда наистина да се нареже първо на ленти. А дали има някакъв инструмент на ръка, като елмазите за стъклото например? Хем да не е скъп, хем да не заема място, а и да може да реже?!?  Rolling Eyes

# 487
  • Мнения: 49
С елмаз не става – пробвала съм. Има ръчни машинки за рязане на теракот. Аз взех от наш приятел електрическата машина, нарязах си хиляда и една плочки и му я върнах Simple Smile

# 488
  • Поморие
  • Мнения: 51
http://naskoldin.snimka.bg/hobby/hobi.391178.17453130  момичета първи опит с плетенето на една кука /критикувайте умерено моля  Simple Smile/.

# 489
  • Поморие
  • Мнения: 51
http://naskoldin.snimka.bg/hobby/hobi.391178.17453134 а това е от един вид самосъхнеща глина,девйка много обича да го размъква насам натам Simple Smile.

# 490
  • Мнения: 155
Гице много добре се е получило, извинявай ако не помня дали си писала в Изкуство с мъниста, ама заповядай и там при нас.
Дремеща, направо ме разби с тази рамка, УНИКАЛНА Е, чак ме засърбяха ръцете, ама остава и теракот да почна да чупя в къщи и вече ще ме изгонят /не че много ще се дърпам да оставам, ама нейси../

# 491
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 553
Преди месец си направих портманто от подръчни материали(сравнително).Използвах едно старо шкафче тип троянска мебел,много захабено,но щом му смъкнах лака с горещ пистолет,байцвах го в нужния цвят,леко декорирах и лакирах стана.Допълнително го тапицирах с изкуствена кожа и дунапрен.Горната част изрязах от стари дъски със зеге,байцвах и лакирах.А закачалките са всъщност дръжки за кухненска мебел.

# 492
  • Мнения: 883
иланг-иланг, супер е станало! Но с тези стъкла не е ли малко притеснително?

# 493
  • Мнения: 0
Момичета, страхотни сте Hug
Вчера показах на мъжлето как,ще изглежда рамката на огледалото в коридора, а днес-бъдещето ни портманто.
Иланг-иланг, думи нямам.Дълбоко уважавам мъжките момичета, които си служат със зеге. newsm10
Дремеща,... онемях smile3501Сънувам твоята рамка.
dididi, сигурно дома ти е пълен с красиви вещи.Децата ти са щастливци с творческа мама, като теб newsm03

От мен идейка за цветарник.Това е ергенската закачалка на мъжлето и първата вещ която стана жертва на творческият ми екстремизъм.Обикновено на мястото на играчките висят макрамета с цветя, но в момента цветята ми агонизират и не са за показване.
Така изглеждат повечето от шкавчетата в къщата. До скоро баща ми си държеше инструментите вътре,а сега ги ползваме за дрехи и други всевъзможни вещи.

http://picasaweb.google.bg/jordanpavlova/MakeItAlone#


Последна редакция: пт, 19 фев 2010, 13:09 от От_село_съм

# 494
  • Мнения: 12
Здравейте момичета, впечатлена съм от творенията ви. Намерих ето това из нета Дайте идея това дали ще стане от картончета, с какво щесе лепи да се пробвам. Според мен от немного дебел картон се прави кръгче и се стиска за да се оформи например на листо . Чакам идеи.

Общи условия

Активация на акаунт