Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 6

  • 61 507
  • 681
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 7 849
Иля от мис арк която прави темата за здравата коса, знам че е хубав продукта (фито 9)  Peace

Мерси, iguankaHug



Aз също го ползвам и мога да потвърдя. Ползвам го вече няколко месеца и оставих кристалите за коса, заради този продукт.


anastangelche, а как го нанасяш, по дължината на косата или само в краищатата и има ли ефект върху сухата коса, добре ли подхранва косата ?

# 616
  • София
  • Мнения: 7 849
За продукта на Фито, за който пита Иля мога да кажа, че при мен имаше много слаб ефект и дори не издържах да изхабя цялата тубичка. Много по-доволна бях от подобното кремче на Фуртерер - то си ми е фаворит.

Naavi , я покажи това кремче на Фуртерер, а то със същите функции като Фито 9 ли е и какъв му е ефекта върху косата ?

# 617
  • Мнения: 6 627
http://hair-bg.com/products/superstarblowdry.html
Много съм доволна от термозащитния лосион на Тиджи .Ефекта е същия кактъвто го описва Иля за Термичния цимент само дето цената е доста по-ниска .

Iliana, а каква е цената на лосиончето на Тиджи и от Ягодка ли ги поръча ?



От Ягодка го взех -15дол. е.

# 618
  • Мнения: 1 038
Иля, много ти благодаря за изчерпателния отговор!!!Страшна си, много хубаво си обяснила. Heart Eyes
Ох, аз имам вкъщи спрея 3а термична защита на Тиги, http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=57536 еми няма такъв боклук, не мога и 1/9 да изразходвам, така си събира прах, косата лепне, има силна фиксация, затруднява разресването, абе кво да ви кажа... Навремето го взех, защото не можех да намеря този, посочен от Илияна, но явно трябваше да изчакам. Затова малко съм подозрителна към Тиги, но явно не съм попаднала на подходящия продукт. Илияна, с нетърпение ще чакам мнението ти, сравнявайки Тиги с термичния цимент на Керастаз Crazy  chef

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 08:32 от mamaLina

# 619
  • Мнения: 6 627
mamaLina не съм ползвала цимента и не мога да сравня .

# 620
  • София
  • Мнения: 651
mamaLina, ти може би слагаш много от спрея Fashionista Spritz & Shine - аз го имам и много го харесвам, даже мисля да си го взема пак, защото свършва. Косата ми става супер гладка и въобще не се наелектризира с него.
А за лосиона SUPERSTAR - писах и преди - също много хубав продукт - за обемна и плътна коса. Въобще при тези продукти най-важното е да уцелиш необходимото количество, защото ако се прекали косата увисва и става гадно.
Иначе и аз много го искам термичния цимент на Керастаз, но ми отказаха поръчката от ягодка - бил изчерпан в момента (даже гледам, че са го махнали от сайта) - ще чакам да го пуснат отново.
Сега съм си поръчала един шампоан и предпазващия флуид от серията Kerastase Resistance - чакам ги с нетърпение

# 621
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Момичета, а някакви отзиви за този продукт на Фито ?

За Фито 9 незнам, но Фито 7 им е от най-продаваните продукти. Отдавна исках да го пробвам понеже и една приятелка ми го похвали

# 622
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Phyto 9 е много добър продукт...прави косата мека и хидратирана...минус обаче е факта, че не е ароматизиран...както продуктите на Phyto де  Crazy

# 623
  • Мнения: 28

Naavi , я покажи това кремче на Фуртерер, а то със същите функции като Фито 9 ли е и какъв му е ефекта върху косата ?



Иля, току що погледнах по-внимателно и се оказа, че аз съм ползвала Фито 7, а ти си показала Фито 9. Подведох те и се извинявам.
Аз използвам тези кремчета (без отмиване) преди сешоар за по-добър ефект.
Продукта на Фуртерер, който използвах е от серията Fiorovanti и се води гел за изправяне.

# 624
  • София
  • Мнения: 7 849

Naavi , я покажи това кремче на Фуртерер, а то със същите функции като Фито 9 ли е и какъв му е ефекта върху косата ?



Иля, току що погледнах по-внимателно и се оказа, че аз съм ползвала Фито 7, а ти си показала Фито 9. Подведох те и се извинявам.
Аз използвам тези кремчета (без отмиване) преди сешоар за по-добър ефект.
Продукта на Фуртерер, който използвах е от серията Fiorovanti и се води гел за изправяне.


Naavi , а тази марка Фуртерер, каква е, май не съм виждала техни продукти ?  Thinking

# 625
  • Мнения: 3 050
Иля това си е пак Rene Furterer  Peace Тази серия (фиораванти) има за изправяне и за разресване като балсам Peace
http://www.exesstudio.com/fioravanti.htm

# 626
  • София
  • Мнения: 7 849
Иля това си е пак Rene Furterer  Peace Тази серия (фиораванти) има за изправяне и за разресване като балсам Peace


Хихихии, помислих, че е някаква нова марка.  ooooh! Grinning


Момичета, а нали Фито 7 е за суха коса, а Фито 9 е за много суха, само това им е разликата, иначе като предназначение са едни и същи ?  Thinking

# 627
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Момичета, а нали Фито 7 е за суха коса, а Фито 9 е за много суха, само това им е разликата, иначе като предназначение са едни и същи ?  Thinking

Да,...едното е със 7 билки, а другото с 9  Crazy само това им е разликата   bouquet

# 628
  • София
  • Мнения: 7 849
Момичета, а нали Фито 7 е за суха коса, а Фито 9 е за много суха, само това им е разликата, иначе като предназначение са едни и същи ?  Thinking

Да,...едното е със 7 билки, а другото с 9  Crazy само това им е разликата   bouquet

Така, значи всички са доволни от Фито 9, а от Фито 7 има недоволни, но пък Фито 7 е най- продаваният им продукт, хммм.  Thinking
Да се чудиш, кае да си вземеш.  Crossing Arms

# 629
  • Мнения: 351
Аз ползвам от доста време продукти на марката и съм повече от доволна - шампоан Окара, Шампоан за сух пърхут Малалеука, крем Карите без изплакване, крем Картам, ампулите против косопад. Сега мисля да пробвам маската Карите след добрите отзиви на Иля. Ползвала съм повечето от шампоаните на Phyto, но Рене Ф. за мен са по-добри. Кремчето Фито 7 го дават за суха коса, но е слабо, Фито 9 е по-силно и на мен ми беше добре при положение, че косата ми не е чак толкова суха.

Общи условия

Активация на акаунт