Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 6

  • 61 519
  • 681
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 196
  Embarassed   Сега видях че има нова тема, записвам се да ви следя   Peace

# 76
  • Варна
  • Мнения: 917
Момичета, колко често се използват шампоана и маската Интенс Рипер? Мия косата си през ден- дали не е много на често ако използвам само тези продукти?

# 77
  • Мнения: 2 414
*Mademoiselle*,благодаря за изчерпателния отговор. Hug
Аз в момента съм с Абсолюта и ми е леко силна-косата ми малко се сплесква от нея. ooooh!Дали ще е удачно да мина към Интенс рипеър.

# 78
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Luminary, поне през 3 дена мий косата, през един е честичко.
Мелиса, е двете серии са страхотни, просто прецени дали косата ти има нужда от толкова силни продукти. Дали е прекалено суха и изтощена?

# 79
  • Мнения: 2 414
Проблема при косата ми е,че е много тънка и много лесно се заплита и къса. ooooh! Sad

# 80
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз пък искам да ви похваля, за тези които не са ползвали де ампулата
за блясък на Kerastase !Косата става наистина с блясък, много съм доволна Wink Промяната е фрапираща!
Бях си я поръчала от златна рибка, ама сега гледам е свършила и се чудя от къде да си поръчам пак.
Дано да сложат скоро пак в каталога им Flutter

Коя ампула, Пикселист ли?

иначе вече няма да ги има в Златна рибка Sad

# 81
  • Мнения: 2 414
А серията на Керастаз за боядисана коса подхранва ли добре?

# 82
  • Варна
  • Мнения: 917
Още два въпроса момичета - задължително ли е да се ползват шампоан и маска от една серия и марка? А маската колко пъти в седмицата слагате?

# 83
  • Мнения: 758
Още два въпроса момичета - задължително ли е да се ползват шампоан и маска от една серия и марка? А маската колко пъти в седмицата слагате?
аз си правя домашна маска 1 път седмично,и 1 път седмично слагам и купешка!
попринцип шампоаните и бласамите са ми една марка,а маските-НЕ!,но,знам че е  хубаво всичко да е от една серия  и се старая да е така! Peace
надявам се да съм ти помогнала с отговора си!

# 84
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета, и аз имам един въпрос  Laughing

Кой шампоан на L`Oreal Professional бихте ми препоръчали за мазна коса и честа употреба (през ден-два)? Мерси предварително  Hug

# 85
  • Мнения: 79
Luminary, до колкото знам хубаво е шампоана и маската да са от една серия/една марка, за по-голям ефект. Но пък аз ползвам от различни - шапоан Bain Gomage на Керастас и балсам за коса на Paul Mitchell. Реших да сменя Керастас с Paul Mitchell, обаче много пърхут ми се появи от шампоана, а имах от преди Bain Gomage, от който пък косата ми ставаше супер суха и твърда, направо като перука и реших да ги комбинирам. Стана еднаааа...  ooooh!, дано да не звуча откачено, та.....Горе - долу се понася, ама пак не съм доволна. Вече незнам какъв шампоан да ползвам  newsm45.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 181
Момичета, и аз имам един въпрос  Laughing

Кой шампоан на L`Oreal Professional бихте ми препоръчали за мазна коса и честа употреба (през ден-два)? Мерси предварително  Hug
Пюр Ресурс Peace

# 87
  • Мнения: 289

Точно това щях да напиша и аз  Hug

# 88
  • Мнения: 2 414
А серията на Керастаз за боядисана коса подхранва ли добре?
И да питам за серия за изтощена коса,която да е подходяща за тънък косъм. Praynig

# 89
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
galq4, Gorgeous мерси много   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт