Орифлейм

  • 3 638
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Благодаря ви за отговорите. Трябваше да ви попитам по-рано-сега ме хвана малко яд, защото някои от нещата са много по-евтини в България, отколкото тук. Но  ....минала работа.  Мислех, че в България е само по каталози и не в Интернет.  Тук е много популярно да се организират събирания и се правят различни демонстрации- с продукти за крака, гримове, маски, за ръце и т.н. Аз вчера организирах едно такова и беше приятно. като домакиня получаваш и подаръци / така че се компенсира загубата ми от парите - Български и Холандски каталог/

Аз съм доволна от спиралите им / тази за обем/ и от сенките им за очи /преди време си бях купила от България в три цвята, но сега не ги предлагат, за съжаление..../

Иначе вчера опитахме млякото и лосиона за почистване на лице, след това маска за смесена кожа и нощен крем. Кожата наистина става много гладка....Най-впечатлена бях от един продукт за махане на грим /не го видях в българскиа каталог/- в синьо и в безцветна течност.

   Малко се различава каталога в двете страни, но определено лятото ще си купя нещо от България.   

# 16
  • Мнения: 398
Здравейте,

   Някой ползва ли продуктите на Орифлейм?
 
   Искам да разбера колко струват някои продукти, като например: спирали, дневни и нощни кремове, маски за лице, червила и сенки....

Ще съм благодарна за информация

Калинка, на този адрес можеш да видиш цените на продуктите :www.oriflame.bg

# 17
  • София
  • Мнения: 9 488
И червилата им ми харесват. Друг въпрос е, че нещо не мога да си улуча цвета. Wink
ххеехехе Поискаи си мостри де smile3533
Е, знам, ама все се опитвам така на 'прима виста' да решавам. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 4 546
аз от няколко  години съм дистрибутор и доста неща съм пробвала. ето го и моето скромно мнение  Simple Smile
спирали: харесва ми само тази, на която четката е тип футболна топка. от нея съм много доволна и само такава използвам.
не съм доволна от серията Вижънс /с изключение на фон-дьо тените/, както и от всички шампоани и душ-гелове. това са основине продукти, които не препоръчвам на приятелите си да купуват Rolling Eyes
интимната серия е супер.
кремовете за тяло, лице, тониците и пр.бяла козметика са много добри, но трябва да попиташ дистрибутора да те насочи към най-подходящата за теб серия.
очарована съм от одеколоните за тяло - през лятото е много по-приятно да се маца човек с тях, отколкото с крем.
да не пропусна да похваля и серията за крака Heart Eyes
забравих за парфюмите - всички аромати са хубави, но не са трайни.
а цените е хубаво да се следят всеки месец, защото намаленията са много и различни. всичко съм си вземала на промоция, досега.

# 19
  • Мнения: 35 982
за интимната серия и за крака - подкрепям 100%
за парфюмите - имам синьо Сирийн и лилаво Воларе - и двете много ми харесват, и двете са трайни
от другите им аромати - слънце/луна/ затъмнение и отпускащ/балансиращ/успокояващ - много са нетрайни!
радвам, се че виждам човек, който е в "системата" и има продукти, които не харесва Simple Smile тази непрекъсната възхвала на продуктите от дистребуторите ме дразни много повече, отколкото продукт, който не ми допада; всяка фирма има продукт, който уж е подходящ за мен, но не ми харесва и това е напълно нормално; писнало ми е обаче да слушам: "луксозна шведска козметика на такава ниска цена ... бля-бля-бля..." аз самата казвам на клиент /естествено, не бих излъгала приятел или човек, който искам да ми вярва/, когато нещо не им допада!

# 20
  • Мнения: 1 032
За да не пускам нова тема, я първо да питам тук. Wink
Може ли някой да ми каже колко вида са перлите за лице на AVON? Само един или имат няколко нюанса. Thinking Мисля, че съм чувала за бронзови, арабски, newsm78 но не съм взимала и не съм и сигурна, че за AVON ставаше въпрос, пък и скоро не съм им разглеждала каталога.

# 21
  • Мнения: 6 155
За да не пускам нова тема, я първо да питам тук. Wink
Може ли някой да ми каже колко вида са перлите за лице на AVON? Само един или имат няколко нюанса. Thinking Мисля, че съм чувала за бронзови, арабски, newsm78 но не съм взимала и не съм и сигурна, че за AVON ставаше въпрос, пък и скоро не съм им разглеждала каталога.

В стария каталог имаше пери за бронзов загар "Арабски блясък". В новия не ги видях Rolling Eyes

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Може ли някой да ми каже колко вида са перлите за лице на AVON?
Два нюанса - едните са Арабски блясък, придават много приятен златисто-бронзов тен на скулите (аз нанасям малко и на клепачите вместо сенки), както беше казала една мама, 'като прасковка ставам' - много хубави. Другите са в розово - много деликатен розов цвят става с тях, много нежно и натурално. Имам и двете и съм много доволна - мисля, че ще ми стигнат за мноооого дълго време Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 032
Ясно! Благодаря ви!  bouquet
Значи ще си търся "Арабски блясък". Дано да мога да ги поръчам. newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 9 488
Имам и двете и съм много доволна - мисля, че ще ми стигнат за мноооого дълго време Simple Smile
O, да!
Със сигурност ще си ги ползваш близките 20-на години Mr. Green Без майтап -просто нямат свършване. Laughing
Аз също си взех от тези розовите, но знаеш, ли, какво ми прави впечатление?
На всяко лице стоят различно.
Аз съм с бяла кожа (сравнително, ако махнем петната Twisted Evil) и на мен ми стоят много нежно, едва доловимо розово. Даже, често, като излизаме навън заедно със свеки, тя  ми казва: сложи си малко ружче, де, много си бледа!:crazyeyes: newsm78

Една приятелка веднъж пробва перлите върху нейното лице. Ей така, от любопитство. Ами, все едно, че нищо нямаше! Ама грам цвят нямаше по лицето от тях. Тя е бяла, но с леко жълтеникъв оттенък на кожата. Аз самата я гримирах и търках ли търках с четката, ама ни следа нямаше от тези перли. Thinking
Та, е важно да се съобрази и с тена на лицето. За едни са подходящи розовите, за други-бронзовите.

Но виж, това със сенките е свежа идейка! Благодаря! Laughing

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
За едни са подходящи розовите, за други-бронзовите.
Копче, аз съм с леко матова кожа - нито бяла, нито жълта, нито тъмна - средна, един вид. И двете ми седят добре, но наистина с розовите трябва малко повече нанасяне, за да има цвят.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 488
И двете ми седят добре, но наистина с розовите трябва малко повече нанасяне, за да има цвят.
Е, късметлийка си ти! Party Mr. Green
Аз нямам бронзовите, не мога да кажа за тях нищо.

Но съм хвърлила око на бронзовата пудра на прах на Орифлейм в текущият каталог.
Имате ли отзиви за нея? Хм? Thinking

# 27
  • Мнения: 35 982
аз също й бях хвърлила око, но мацките от информацията казаха, че е за кожа с тен; съжалявам, че не я пробвах
ти си близо, защо не отидеш до офиса и не я видиш "на живо"? влизаш в лявата зала, няма да откажат да ти я покажат

# 28
  • София
  • Мнения: 9 488
'Ми що?  Rolling Eyes newsm78
Не стига, че живея на входа на Орифлейм, не стига, че ме домързя като дистрибутор да се запиша, ей тъй на- за мен си, ами и до там ще ме караш да ходя. Mr. Green Laughing Laughing Laughing
Ох, нещо ми е лигаво тази вечер! Laughing

Не бе, друго си е човек отзиви да чуе! Grinning

# 29
  • Мнения: 35 982
понеже нямам отзиви, имам съвети  Laughing Laughing Laughing
за без пари - толкова  Joy Joy Joy
поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт