Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 7

  • 25 075
  • 360
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 212
6milianka  браво на теб и малките принцески Simple Smile
 много се радвам че вече сте добре и в къщи Simple Smile
много рядко ми остава време да влизам тук и така ми се искаше и аз да ги вида малките ама ми иска парола....

# 136
  • София
  • Мнения: 12 233
  Колко хубава темички и колко нови мами и очакващи бебчета. Извинявайте, че нахлувам така, но много ви се зарадвах  Simple Smile

# 137
  • Мнения: 517
Писах, писах и кво... Всичко иЗчеЗна яко дим...  Rolling Eyes

# 138
  • Мнения: 99
Здравейте, момичета!Не зная дали е засягана тази тема вече и ако е,моля да ме насочите къде да прочета по въпроса.Пуснах си изследвания /урина/ и този път нивото на левкоцитите излезе още по-високо от предният път/преди един месец/.Нормално ли е 18-20 левкоцита за бременна в 33 г.с./ с близначета/.Зная/от лекаря си/,че е нормално нивото на левкоцитите да е по-високо,но при мен всеки месец расте-предния беше 15-16 левкоцита,но лекарят не си е дал мнението по въпроса,защото не е видял изследването.Другата седмица съм на консултация,но искам да зная и вашето мнение по въпроса.Благодаря Ви! Simple Smile   

# 139
  • Мнения: 143
 За в урината ли става въпрос, че имаш толкова левкоцити? И аз съм имала и лекаря ми каза, че е притеснително, когато пише "масово левкоцити".

# 140
  • Мнения: 152
Ей, момичета, къде изчезнахте всички?????? Няма ли нови мами очакващи бебенца?
А какво става с Джини? Сигурно вече е родила, ни и нямам телефона да питам.
Велизария, как са тримата сладури? Растат ли? Колко станаха вече? Стискам палци да ги изпишат скоро!  Praynig
А и още нещо, моите кукли днес стават на 1 месец ! Черпя ви виртуално по този повод!

# 141
  • Мнения: 143
 6milianka, да е честит първия месец на малките принцеси!
 Наистина напоследък никой не пише. Нямам търпение вече и аз да си гушна моите момиченца, но трябва поне още месец да издържим. А коремът ми не знам дали може още да се разтяга.. Simple Smile

# 142
  • Мнения: 1 209
6milianka честит мини-рожден ден на малките сладурчета.

Ние сме добре, утре съм на преглед за да ги видя как растат разбойниците. Бяхме на морето и много съм доволна, никакви неразположения, беше ми лекичко и приятно, даже се замислям за още  Joy

# 143
  • Мнения: 1 209
Ей, момичета, къде изчезнахте всички?????? Няма ли нови мами очакващи бебенца?

Има много нови мамита от проблемното, но явно не смеят да се разпишат при нас...  Hug

# 144
  • Мнения: 306
Момичета, вчера се върнахме от болницата и вече сме си в къщи. Имаме си две малки принцеси, благодаря на Бога!!! Симона - 2840 г, 48 см и Камелия - 2640 г. 48 см. Още не мога да повярвам и  сме много развълнувани и щастливи. Благодаря на всички майчета, които бяха с мен докато чаках рожбичките си! На всички, които още чакат пожелавам да изпитат моето щастие!

# 145
  • София
  • Мнения: 80
Момичета, влизам на бързо да се похваля, че от петък си гушкаме в къщи две съкровища, а третото го очакваме много скоро!  Hug Hug Hug

# 146
  • Мнения: 1 895
djini_selena, добре дошла на теб и рожбите ти! Здрави и много щастливи да сте  bouquet  bouquet


П.П. velizaria , БРАВО!!!

# 147
  • Мнения: 143
 Джини, честита двойна радост! Да са ви живи и здрави момите!
 Велизария, радвам се за вас!

# 148
  • Мнения: 266
  Записвам се и аз при вас.Очаквам близнаци и много се вълнувам,защото дълго ги чаках.За сега на прегледите чувам само хубави неща и се надявам така да бъде до раждането им.Успех на всички!

# 149
  • Мнения: 212
djini_selena добре завърнали сте  се вкъщи   bouquet от тук нататък смао хубави моменти ви желая  Hug
velizaria нагушкай мъниците и дано в най скоро време да приберете и третия мъник у дома.  Peace Hug

soffii на тебе стискам палци и леко бременеене ти желая, мисли позитивно и всичко ще енаред  Peace

Общи условия

Активация на акаунт