L'OCCITANE

  • 21 121
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 123
Аз съм фен на L'Оcitane. Ползвала съм и козметика за тяло и за лице. Пристрастена съм към крема им за ръце с шея http://uk.loccitane.com/FO/Catalog/Product.aspx?prod=01MA150KA и пяната за вана за релакс http://uk.loccitane.com/FO/Catalog/Product.aspx?prod=17BM500RX  Peace

# 16
  • Мнения: 6 039
кремове не съм ползвала, не знам дали бих се пробвала, защото си имам други фаворити
но не мога да пропусна да похваля продуктите, които много са ми харесали и ползвам:

ексфолираща пудра от червен ориз за лице - прекрасна е - цената мисля беше 41лв


скраб за тяло - 1-2 пъти седмично , не помня цена, но около 50-60лв


този шампоан, с балсам и спрей преди сешоар или преса - балсама и спрея много ми харесват
шампоаните са по 27лв, балсама около 35, спрея не помня

Verbena Shea Butter Extra Gentle Soap- сапуна струва 7лева, има и метална сапунерка към него, май беше 6 лева

Formulated with a 100% vegetable base and enriched with nourishing Shea Butter. L'Occitane works directly with women's Shea-processing collectives in western Africa, supporting economic recovery--and a heritage of natural harvesting traditions. Non-irritating; suitable for men, women and children.

сапун с върбинка, който не откривам в сайта - за моята коежа е вълшебен, не мога вече без него. Wink

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 13:18 от Malenna

# 17
  • Мнения: 776
А някой има ли впечатления от шампоана с лавандула за мазна коса? Rolling Eyes

# 18
  • NY
  • Мнения: 209
Продуктите им от които съм  доволна са:



препоръчвам го на бременните.....аз смятам ,че до голяма степен това мазило ме спаси от стрии
пробвах какви ли  не кремове ,зехтин, масла.....за мен това е най- доброто,не мирише,не оставят мазни петна по дрехите,хидратиращо е



този shower oil го ползвам забравих от кога




тази маска става също

лично аз не бих ползвала кремовете им за лице.....


за друго не се сещам  newsm78







Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 02:42 от Eklere

# 19
  • Мнения: 776

лично аз не бих ползвала кремовете им за лице.....


за друго не се сещам  newsm78

Eklere  bouquet, поради какви съображения не би ползвала кремовете им за лице? Аз от одавна им се каня Rolling Eyes, но ме смущават някои отзиви в други форуми, че не били подходящи за чувствителна кожа Thinking

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,много хубаво,че ги показвате на картинка продуктите,но ви моля ако не ви затруднява пишете имената и цената! Hug

# 21
  • Мнения: 6 039
Момичета,много хубаво,че ги показвате на картинка продуктите,но ви моля ако не ви затруднява пишете имената и цената! Hug

редактирах се, доколкото мога

# 22
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Благодаря! Hug
Аз имах предвид Еклере ,защото нейните продукти почти не ги разчитам,но добре си редактирала,поне има повече информация. Simple Smile

# 23
  • NY
  • Мнения: 209
 kiora , ароматите на кремовете им ми идват малко в повече ....

опитах да редактирам , но не става
ето наименованията на продуктите по ред на постнатите картинки

Shea Butter Mom & Baby Balm

Grape Shower Oil

Olive Express Radiance Mask

цените за бг незнам какви са

# 24
# 25
  • Мнения: 1 941
Еххх, чистото им масло от Шеа, кой не го знае, кой не го е ползвал Laughing
Ако трябва да съм честна, не си падам особено по натуралната козметика, аромата на повечето продукти ме отблъсква.
Не мога да не похваля обаче този фиксатор за коса, който е с четири вида ароматни масла. Незнам до колко успява да ми фиксира косата, но поне развявам божествено ухаещи къдрици  Joy
 
Упс, забравих да кажа - 20$ пише в сайта, мисля че и аз си го взех за  приблизително толкова....

# 26
  • Мнения: 836
За да не се повтарям си копирам мнението от една друга тема:
Аз ползвам козметиката на L'Occitane.

Първо я пробвах с тестери, след това се спрях на тези продукти:
Маска за лице, която (при суха кожа) се нанася вечер като крем и не се отмива:
http://www.loccitane.com/Default.aspx?a=284&c=1&l=1&s=30

Този крем за през деня:
http://www.loccitane.com/Default.aspx?c=1&l=1&a=111&s=28

и почистващата им пяна за лице, която, обаче не намирам в сайта.


Взех си и маската за лице Masque Ultra Confort. Страхотна е!

Общи условия

Активация на акаунт