Стават ли децата ви нощем?

  • 1 475
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 574
Дъщеря ми е на 9 години и също понякога се буди през нощта.Когато беше на 4-5 години,се будеше с рев почти всяка нощ.Моето обяснение е,че просто е по-емоционална и чувствителна.

# 16
  • Мнения: 472
Моята дъщеря е на 3г. и да, буди се почти всяка вечер. Понякога и по няколко пъти. Кога е жадна, кога и се пишка, кога да ме провери къде съм и т.н.  #Crazy

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

  Явно съм от късметлийките.Откакто му спряха коликите не се е будил нощем.

# 18
  • Мнения: 6 441
От около 2 месеца спи по цяла нощ.Буди се много рядко-ако нещо се стресне,например.  Peace
Духи-пухи,цяло представление си имате нощем  Grinning

# 19
  • Мнения: 27 524
Блонди, вече е на 2.. И като гледам няма никакви изгледи да запоне да спи повече  Rolling Eyes

Е, не се настройвай така. Племенникът ми до 6г ставаше да си търси шишето с айрян, но като са по-големи вече, оставяш го до тях и това е. Не го мисли  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 2 296
Каката ми се будеше докъм годинката,малкия сега още търси през нощта да цока,
понякога по няколко пъти Laughing
за него съм се настроила до 2 годинки да ме тормози нощем. ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 015
Моя е на почти 2год. и се буди всяка вечер и вече взех да свиквам с това.Е, ама все пак още съм по майчинство!Сутрин си поспивам до късно, но като почна работа не знам, дали ще съм настроена така към това непрекъснато будене.

# 22
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Не се събужда често, но събуди ли се, веднага идва при нас. Започва едно увещаване да се върне в хубавото си, уютно легло. Ако се върне, аз вече съм тотално будна и докато заспя ............. Crazy

# 23
  • Мнения: 1 103
Ами мога да кажа че се буди но не много често.Вечер заспиваме с мляко и се събужда после към един- два часа  пак да пие още мляко но отскоро не иска да пишка в памперса и се почва едно мрънкане и реване  че ми идва  #Cussing outда крещя ама немога .

# 24
  • Мнения: 4 753
Още не се е събуждал нощем...

# 25
  • Мнения: 204
Мойто вече е на 6 и пак се буди почти всяка нощ.

# 26
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Събужда се всяка вечер-за да пие мляко или просто да ИГРАЕ newsm78

# 27
  • Мнения: 9 776
Причина и извинение винаги ще си намери детето, за да стане през нощта. Няма да забравя как моята дъщеря до около 5 години може би всяка нощ се събуждаше, нарамила възглавница, гърне и руло тоал. хартия и се местеше в спалнята. Сега се умилявам, но тогава...При всички случаи си мисля, че за да се събуди детето все има някаква причина и нещо не му е комфортно. Огледай се в спалнята ви - може да му е топло, или пък студено, или пък нещо друго да му пречи.

# 28
  • Мнения: 7 418
  Аз самата се помня ,как съм се будила нощем ,поради най-различни причини,до към 11-годишна възраст.
  И моето детенце се буди,но  още е  малко.... Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 3 249
Ох, най-редовно се буди гадинката, а като спи при баба си спи като кърт цяла нощ. Един ден го питам-абе ти разиграваш само мама май, а той ми се изхили Joy Ще ми се обаче да се приключи скоро с тези дежурства Praynig

Общи условия

Активация на акаунт