Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 10 858
Лиде, това може да е водичка, щом имаш минус в см.

 TedyV днес мисля да съм на салатки, дано запазя резултата  Praynig

# 331
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 920
Лиде, аз като прегладнея съвсем си хапвам месце и /или сиренце, че ме засища. А за плюсчето аз също си мисля, че може да задържаш водичка. Особено щом имаш минусче в обиколките.

# 332
  • Мнения: 1 975
Привет милички  Hug

Днес съм в много кофти настроение Tired нищо не ми се прави и ми е едно умрялоооооооо, ужасТ направо Sick

Няма да пиша на всички поименно, поради споменатата по-горе причина, само ще поздравя с "Добре дошла" отново Силваната  Heart Eyes и браво за постигнатото до момента и ще кажа на Скорпето, че учих Стопанско управление  Peace

Целувам ви всички и после може пак да се включа ако ми се оправи настроението   bouquet

# 333
  • София
  • Мнения: 10 858
Галче, дано ти се оправи по-бързо  Hug
Тези дни и аз се чувствах безпричинно зле (откъм настроение), а и мои приятелки също. МЧоже би има нещо с времето, знам ли  Rolling Eyes
Ще мине, всичко минава   bouquet

# 334
  • София
  • Мнения: 1 950
И аз тези дни нямам особено настроение, даже ме и мързи понякога да пиша , а само чета. Така че май станахме доста без настроение, но дано ни се оправи бързо, но пък и това променливо време може би е причина  newsm78 

Благодаря ви за подкрепата   bouquet - и на мен ми се струва, че не е нищо качено, но грозно някак си седи на кантара повече грамчета  Mr. Green
Аз откакто свалих до 77 кг започнах на всеки килограм да се въртя около него с плюс-минус 500 гр по няколко дни докато стъпя на долния килограм.  ooooh! Все пак доста дълго съм си ги държала тези много килограми  Embarassed и явно не искат да си ходят, но аз съм по-голям инат от тях и няма да се отказвам.  Naughty Досега ме командваха сланините, но вече аз тях  Mr. Green

# 335
  • Мнения: 223
Благодаря ви на всички ..   bouquet освен диетката която правя .. (то май тя си стана и начин на живот ) спрях да ям по-късно от 5 следобед и да ви кажа това страшно помага и засилва метаболизма..  Mr. Green Аз днес за закуска хапнах ябълка и кафенце смуча сега ... за обяд мисля да си направя салатка от домати и крастаица с една малка пилешка пържолка ... и за вечерята около 5 мисля да е доматчета със сиренце  Thinking н
успешен ден на всички   bouquet

# 336
  • София
  • Мнения: 701

Абиренка почивай си докато си отпуска и сега е идеалният момент за диета!  Flutter


Абе, не е така! Мама оня ден имаше рожден ден, днес има имен ден, а мъжо пък утре е рожденик... Т с диетата съм... ужас, няма диета, само ядене... Но ще се стегна бързо, само да минат пеазниците ни... Една почерпушка от мен за маминкатат ми...





# 337
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 920
Гале, що така без настроение?! Я да грейнат усмивки на лицата на всички. Верно времето е кофти ама няма да му се даваме я. Между другото ти на какъв режим караш? Нещо специално или волна програма като мен?
jenq20, това с ранното ядене и аз съм чувала, че много помага, но като съм до 5.30 на работа не става. Докато се прибера и станало 6.30ч. А не върви да се разръфам пред колегите малко преди да приключим работа. Някак ми е странно.
Целувки на всички и пожелание за диетичен ден.

# 338
  • София
  • Мнения: 1 950
АбиренаHug да  е жива и здрава майка ти и скоро да я зарадваш с внученце!

 Тази почерпка е страхотна!  Heart Eyes

# 339
  • София
  • Мнения: 10 858
Подкрепям пожеланието на Лидето  Heart Eyes  bouquet
А пък почерпката е машалаааааааа Blush Crazy Crazy Heart Eyes

# 340
  • Мнения: 22 535
Добро утро и от мен момичета, аз съм на бързо, че трябва да излизам да свърша малко работа. )))
Килограмите са си същите, нямам никаква промяна, ще видим днес как ще тръгне деня, макар че след обед сме на детски рожден ден с Калина. ))) Та ще се яде торта. ))) Канени сме и на сбор на един град (село). ))))

iguanka, е да 1000ккл за 180см са малко, аз изхождах от моите 167см. )))

Пожелавам на всички хубав и усмихнат и диетичен ден. )))

# 341
  • Мнения: 3 050
нямам възможност да пиша много защото едно бебчи реве в ръцете ми- вчера спасихме едно дребосъче коте и то много реве  Simple Smile гушкам го сега да спи.
Имам 6 на изпита който продължи до преди 30 мин  ooooh! Peace
По - късно ще пиша пак   bouquet

# 342
  • Мнения: 1 599
Вивиан , lideto70  ужасни са моите колежки никоя не спазва диети... и всичките ядът всеки ден Close вафли, соленки , шоколади (шок. бонбони ) и всичко било 2 калории. Днес пак донесоха 1 кутия с бонбони  Naughty но аз не !казах им да си гледат работата  Crossing Arms ! Стриктна съм и няма повече да се подавам  Flutter



galiq_82  миличка я се усмихни ....  Grinning   Hug на пук на времето ние ще се смеем



abirena  честито... аз ще се почерпя само с кафенце и сокче  Laughing бонбонки не обичам  Naughty



 Hug Hug на всички

# 343
  • София
  • Мнения: 1 950
Иле, Hug  браво  smile3501 smile3501ти си ни отличничка  Peace

Ая   Hug и при мен така - само като казах, че съм на диета - направо като еретична някаква мисъл беше това, а не само аз имам за сваляне  Mr. Green , но това е друг въпрос.
Но вече като видяха, че не се отказвам ме оставиха на мира. А вече забелязват и промяната в мен  smile3521


Не знам днес дали ще се включа пак, защото като е лошо времето обикновенно в къщи нямам нет  smile3515

Така че , ако не се включа пак днес приятен ден и вечер на всички! Hug

# 344
  • Мнения: 1 254
опла
как сте прекрани мои дами? Диетувате ли?
Аз лекинко прегреших с 1 сухар и парче кашкавал но не си го слагам на сърцето, можеше и по-зле да е
казах ли ви, че днес кантарчето много ме зарадва? Отчете 66,2  Hug Дано и утре е тъй благосклонно. За вечеря се чудя между кашкавал на фурна и кюфтета със салата (няма как и мъжо трябва да се храни, пък не мога да готвя поотделно за двама ни)  Mr. Green
Май ще са кюфтета, а кашкавалчето за утре
Чао и целувки

Общи условия

Активация на акаунт