Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 10 858
Много сте готини, и много ме радвате.  Hug Hug Hug
Аз не разбирам нито от клетки, нито от физико-химични реакции на атоми, само гледам по ТВто и оттам попивам каквото кажат. А и не знам подробности за Дюканския режим, обаче винаги много съм го харесвала (не съм го спазвала), защото се папка много месце, а аз обожавам  bowuu Та оттам моето стряскане, простичък потребител, какво искате  Crazy

Ако и аз съм засегнала някой - моля да ми прости,  Hug Hug Hug

Скорпи, историята ти направо ме  Shocked шокира. Аз си спомням този период, но тогава бях крехка тинейджърка и не ми е пукало  ooooh! Представям си вече сега, като майка, какво ти е било и как сте го изживяли  ooooh! ooooh! ooooh!

# 376
  • Мнения: 223
Scorpi crazy_tikva наистина сте  големи герои   bouquet и с режима на Дюкан също ... аз по едно време мислех да го почвам , но си знам организма и няма да ми понесе толкова месо .. и реших да се храня балансирано .. гледам да хапвам разнообразна храна от всички хранителни групи , но яденето до 4 ме спаси и постигнах резултати , знам че почти всички сте работещи и няма как да го спазвате.. Споделям скромното си мнение и се радвам много на всички за волята и и за резултатите   bouquet Hug Hug Hug

# 377
  • Мнения: 1 424
Здравейте дневничета  Hug
Аз от днес съм на плодове, дано устискам 7 дни  Peace
За диетата на Дюкан не мога да взема много компетентно отношение, но за мен лично- не става  Peace  Не мога да си представя толкова време да не хапвам плодове  Peace  Иначе всеки си решава и най-важното е да свалим, пък всеки както си избере и реши,че му е най-лесно и успешно   bouquet

# 378
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Принцеси, радвам се, че сте активни, дано и аз скоро да мога да се включа във вашите дискусии Hug За сведение- режимна съм и се движа добре.

# 379
  • София
  • Мнения: 10 858
Водчице много смело решение  Peace Щом така си го замислила - желая ти успех!!!  Heart Eyes

Шоколадче, браво на теб!   bouquet

# 380
  • Мнения: 3 050
Тази вечер ще се опитам да спретна темичката, че и без това хич не ми се учи  hahaha
Миранди ще се сърдиш ли?
Ако имате предложения за заглавие - давайте   bouquet

Аз днес си направих пак 20 мин каране на колелото  Grinning Ядох закуска и пих малко боза, а вечерта и бутерки хапнах  Crazy та от към храна не е ОК положението, но пък не ядох сладки от шоколад които донесоха преди малко. Казах си -не  Laughing
тикве спец. благодарности за вниманието (за изпита)  Hug И двете със Скорпито ви разбрах много добре и се радвам че споделихте вашето мнение  Hug Hug
чао мацонки

# 381
  • Мнения: 1 424
Водчице много смело решение  Peace Щом така си го замислила - желая ти успех!!!  Heart Eyes
Мерси  Hug  Просто ми се иска да падна под 60кг най-сетне, това ми е някаква психологическа бариера, нямам търпение. А и сега вече има и диня, а аз обожавам,дори днес хапнах 3 парчета  Grinning

# 382
  • София
  • Мнения: 10 858
Мда  Mr. Green диничката е много подходящ плод и аз много я обичам  Heart Eyes

# 383
  • Мнения: 1 130
Привет-мривет отново  Heart Eyes
галка в най-скоро време ще се фотя пиле  Hug
тикве много ми стана приятно да разбера, че не можеш да изтраеш без нас и си ни шпионираш  Whistling Whistling Whistling
виви  Hug пък аз да ти кажа не съм баш много по месото затуй гледам повече риба да хапвам вместо него - абе ще стана един сущий ескимос накрая дето само маа риба  Crazy Crazy Crazy
jenq20   Hug всеки разбира се си познава организма и разбира какво му е по-лесно или не да спазва.... и днешното ми "изказване" нямаше за цел нито да се възмущавам от нещо, нито пък да се правя на засегната .. надявам се ме разбираш. Напротив - радвам се, че пристигат различни момичета и попораснали такива  Wink, които си споделят опита от една или друга диета, а също и се учат една от друга и силно се подкрепят  Peace Избрала си правилен начин на хранене и щом действа при теб, то просто е повече от чудесно  Peace
 водчице успех с плодуването !!!!!!!
чоки ха тъй, режимност, режимнооооост да се чува  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А за милото да питам аз, тичкате ли, тичкате ли  Whistling Whistling Whistling
иле както винаги си много внимателна   bouquet И тъй и тъй днес изпаднах в някви откровения  Crazy та да ти кажа, че много ти се радвам на теб за това, че отрано си избрала да се храниш правилно и балансирано и си умна и разумна мацка  Peace


Гледам в момента "Комиците" - много ме кефят и особено тоз дует "Тъпи тъбис"  Joy Joy Joy



 
 

# 384
  • Мнения: 3 050
скорпе мерси но можех да съм още по-добър пример, винаги може по-добре Peace  Hug

Давайте мерки на ЛС за да направя табличката (този път ще е естетична, не като предният)  Peace

Оф наш`те направили пак бутерки, но аз хапнах само салатка ( втора  Crazy от лук, домати и много краставици без нищо друго към тях)

# 385
  • Мнения: 22 476
Здравейте момичета и от мен, аз днес съм що годе диетична, за обяд салата домати, краставици, сирене, малко череши и 1банан. За вечеря хапнах 2картофени кюфтета и малко тиквички с цедено мляко, един банан. По едно време ядох малко сурови бадеми. )))
Относно Дюкан - според мен става, но не и за продължително време. Това за мен е режим максимум за 1месец, но пък който обича месо - ок, но да се отхвърлят напълно плодовете, защото се пълнеело от тях са пълни глупости. ))

# 386
  • Мнения: 352
Здравейте прекрасни!
Днес и аз имам месечина,един месец с режима на Дюкан.Свалени 5 килограма  и по няколко сантиметри от всякъде.Доволна съм много.Искрено се надявам другия месец да видя 5 ца отпред,не ми се е случвало от 3 години това.
Скорпи нали знаеш че ма кефиш много.Клончето не съм го мяркала от много време,липсва ми стария тандем на "Дневникът..."
Лек и прекрасен ден на всички!

# 387
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug.

Закусих с пъпеш, обяда ще е салата от домати и краставици. Днес съм на работа, за това не съм сигурна дали ще съм режимна, но поне ще се опитам Heart Eyes

Силваната ,много добър резултат, радвам се за теб  bouquet.

Mirama , и аз не мога без плодове, по тази причина Дюкан не е за мен.

 iguanka , завиждам на волята ти, аз на бутерки не мога да устоя Embarassed.

Приятен ден на всички  bouquet.

# 388
  • Мнения: 1 424
Здравейте  Hug
Аз съм добре, днес ми е втори ден на плодчета, вторият и третия ден са ми най-трудни,но за сега се държа  Peace
Хайде до по-късно   bouquet

# 389
  • Мнения: 1 599
здравейте момичета,

почти приключва диетичната седмица... бях режимна с малки изключения , без никакво сладко цяла седмица което за мен е успех (изключенията бяха соленки )... днес пак на работа  и утре ще видя колко е минуса за седмицата..


 до после .. че се отвори работа  Hug

Общи условия

Активация на акаунт