Безвъглехидратна диета № 4

  • 49 721
  • 584
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23
привет,моми4ета.кантара не е помраднал днес, Sadно...продьлжавам,много бавно става.
днес ще правя свинско и нянаква салатка незнам още.
лек ден и успех.

# 16
  • Мнения: 274
Здравейте!Доста са ми поохлабени дрехите Simple Smile и влизам в размер 54 от 56!Пия доста вода нали така изхвърляме токсините,не се притеснявам че ще ми се разшири стомаха Peace
Днес съм и аз на свински котлет и салатка домати краставици и пипер.Ще опитам до обяд вече на де хапвам.Само обед и вечеря.Хубав ден ви желая и не се отказвайте!

# 17
  • Мнения: 164
Да дам и аз отчет за обяд, един домат, половин краставица и 80гр. пуешко филе, но малко се притесних, като прочетох, че съдържа до 3% соев протеин, това грешно ли е да попитам, та то има ли нещо без соя вече в него  newsm78

# 18
  • Мнения: 274

Добро утро момичета!Ето ви първото усмихнато кафенце от мен Wink
Аз съм 13 ден -4 кг доолна съм,мисля че сега ще следва период на задържане но това няма да ме откаже от целта не и сега,още повече че дрехите ми наистина са станали по широчки което много ме радва.До обяд съм само на води и кафенца,после мисля пак една голяма салатка да си спретна с пилешко бутче.Това е от мен хайде пишете и вие. Peace

# 19
  • Мнения: 164
Добро утро момичета, лек и успешен ден

# 20
  • Мнения: 287
Привет момичета,при мен кантара не е мръднал но дрехите ми станаха доста широки дори се наложи да си купя новички!Остават ми още няколко дена и после незнам с какъв начин на хранене ще подържам  свалените килограми!Четах че диеетата може да се прави два пъти в година което означава че съм приключила с диетата за тази година!

# 21
  • Мнения: 276
Привет момичета,при мен кантара не е мръднал но дрехите ми станаха доста широки дори се наложи да си купя новички!Остават ми още няколко дена и после не знам с какъв начин на хранене ще поддържам свалените килограми!Четох че диетата може да се прави два пъти в година което означава че съм приключила с диетата за тази година!

И аз приключвам скоро и след това няма да спазвам никакъв режим, просто ще хапвам по-малко сладки неща и тестени изделия. Аз и без това не ги обичам много... Може преди да отида на море да направя една седмица само на протеини, та ако е останала някоя мазнина да я стопя и нея Mr. Green
 Моя приятелка, която беше около 110 кг преди година сега е 70 не е спазвала диета последната година, просто промени някой от хранителните си и двигателни навици по препоръка и под наблюдение на диетолог. Мисля, че нейният начин е по-правилен. От следващият месец започвам да спортувам по малко и се надявам да имам добри резултати. 

За днес още не съм решила какво ще хапвам, но ще е  много... Умирам от глад! Хубав ден, момичета!

# 22
  • Мнения: 164
Ей, мама Крис кажи твойта приятелка какво точно е яла и въобще помоли я да ти разкаже какъв режим е спазвала и го сподели, ако искаш де

# 23
  • Мнения: 287
Момичета какво ще правите за вечеря?изчерпах се от към идеи!

# 24
  • Мнения: 274
Хрисе аз съм на варени тиквички и ролца от раци Peace

# 25
  • Мнения: 276
Ей, мама Крис кажи твойта приятелка какво точно е яла и въобще помоли я да ти разкаже какъв режим е спазвала и го сподели, ако искаш де

аз също много се впечатлих не бяхме се виждали от февруари насам и аз направо се шокирах. В края на седмицата ще излизаме с децата и ще я попитам подробно. Знам, че хапва доста често в малки количества и не се лишава по почти нищо. Спортува няколко пъти в седмицата, но не съм сигурна колко. Знам, че е много стриктна в спазването на указанията на диетолога (като се замисля колко му плаща #Crazy) Ще разпитам и ще пиша. Аз я питах преди време заради себе си и тя категорично ме "отряза", че това не е за мен. Аз имам да свалям 5-6 кг... вече Mr. Green

# 26
  • Мнения: 287
exact22,
чудна идея утре ще си направя задушенички! Hug

# 27
  • Мнения: 274

За отчета 90,700 мисля си дали да не мина 5 дни малко по дюкански само на протеини после пак да включа зеленчуците ooooh!

# 28
  • Мнения: 164
Добро утро момичета бързам да ви се похваля да 2 дена -1, не е много но все пак е стимул. Даваме пълен напред и повече минуси.

# 29
  • Мнения: 164
Ей, ама никакви не пишете да знаете, дайте да се подкрепяме и да си лафим

Общи условия

Активация на акаунт