Безвъглехидратна диета № 4

  • 49 757
  • 584
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, момичета!
Аз от днес официално не съм на БВД, но ми се струва, че сега започва трудното....
За закуска хапнах домат със резен кашкавал и чашка айрян (направо се преродих от кеф).
Ще го карам по-полека, за сега въглехидрати само до обяд. Ще видим как го карам с килограмите и ще мисля в движение. Мисля си за 2 седмици почивка и от 08.10 пак да съм с вас, но ще видя за колко дни.
За обяд си правя скумриика на скара с доматен сос   chef
Приятен ден и не се отказвайте!

# 541
  • София
  • Мнения: 2 055
White_tulip - би ли споделила колко килца успя да стопиш през този етап  newsm78

# 542
  • Мнения: 86
На мен днес ми е последнат вечер, ще хапна зеленце, от утре захранване Wink
е как са нещата??колко време издържа и колко свали?

# 543
  • Мнения: 86
ехоооо къде изчезнахте всички???Имаше толкова много безвъглехидратки и всички избягахте!!!Аз и днес съм изключително режимна.Хапнах си печено агнешко със салата от прясно зеле с морков и магданоз.То май това ще ми е закуска обяда.За след обяд може би ще гризна една краставичка а за вечеря.... smile3506 newsm12 все още не знам,но ще го измисля!!

# 544
  • Мнения: 86
аууу как забравих да пичерпя по един чай  Embarassed

# 545
  • София
  • Мнения: 2 055
Ивана, благодаря за чайчето. Аз като гледам май само двете останахме тук да си диетуваме и да се черпим.   newsm78

# 546
  • Мнения: 164
О момичета и аз съм тук, чета ви когато мога, ама нещо много работа имам иначе и аз съм на режима, който ви бях писала преди, ако помните де, сутрин една ябълга и през др време зеленчуци и месо дано даде резултат Praynig Peace

# 547
  • Мнения: 86
май-май...не ги е срам предателки  smile3513 аз сега за обяд си хапнах варени-преварени кренвирши а за вечеря...не знам...може би малко пилешко!

# 548
  • София
  • Мнения: 2 055
И аз официално обявявам, че от утре започвам сутрин да ям по един плод, понеже от 2 седмици съм само -0.5 кг и то ги свалих след като в неделя доста прегреших. Надявам се да успея да раздвижа метаболизма защото в момента кантара не помръдва и мотивацията ми /както и момичетата тук/ намаля. Laughing

# 549
  • Мнения: 62
dneska sam pak na qza i vecerta riba

# 550
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, момичета!
Извинявам се, че ме нямаше, но нямах нет 2 дни. Днес нямам вода  ooooh!
Такам...да се отчета малко за 24 дни режим мога да кажа без прегрешения с изключение на обезмаслена извара с една чушка един път и някакви наденици, за които не бях мн сигурна смъкнах 5 кг. Миналия път бяха 7, ама сега ме хвана и МЦ, така че не се притеснявам.
Мисля, че добре вървя със захранването. Вчера за закуска хапнах домат с резен кашкавал и малко айрян. За обед скумрия на фурна с домати, за вечеря зелена салата с домат, чушка, някакво печено пилешко филе и наистина малко кашкавал (даже казах да не ми слагат царевица Wink ).
Днес чай с мед, 2 кебапчета със един домат, малко грозде  newsm44, за вечеря ще видим.
Имам проблем, че по цял ден почти съм в университета и никаква вода не пия, но вече ще си нося! Отивам да поспортувам сега. В понеделник ще дам отчет дали съм качила някое килце от захранването, дано НЕ!
Приятна вечер!

# 551
  • Мнения: 62
Здравейте, момичета!
Извинявам се, че ме нямаше, но нямах нет 2 дни. Днес нямам вода  ooooh!
Такам...да се отчета малко за 24 дни режим мога да кажа без прегрешения с изключение на обезмаслена извара с една чушка един път и някакви наденици, за които не бях мн сигурна смъкнах 5 кг. Миналия път бяха 7, ама сега ме хвана и МЦ, така че не се притеснявам.
Мисля, че добре вървя със захранването. Вчера за закуска хапнах домат с резен кашкавал и малко айрян. За обед скумрия на фурна с домати, за вечеря зелена салата с домат, чушка, някакво печено пилешко филе и наистина малко кашкавал (даже казах да не ми слагат царевица Wink ).
Днес чай с мед, 2 кебапчета със един домат, малко грозде  newsm44, за вечеря ще видим.
Имам проблем, че по цял ден почти съм в университета и никаква вода не пия, но вече ще си нося! Отивам да поспортувам сега. В понеделник ще дам отчет дали съм качила някое килце от захранването, дано НЕ!
Приятна вечер!


поздравления на теб  smile3525 а аз от една седмица не мога да почна все ям това дето не трябва не знам вече какво да направя за да не прегреша с нищто знам че ще отслабна но никак е можах да почна  #2gunfire успехи и на мене

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 22:03 от redjinaa

# 552
  • У дома
  • Мнения: 135
Здравейте и от мен! И аз съм тук, от време на време наминавам да ви чета, но няма много време. Вие как сте?
Да си призная на 23 ден прегреших с една ябълка, но през тези дни успях да сваля 5 кг. За мен си е постижение Peace
Ще си почина малко и пак на пред , за да видя 6 отпред.
Поздрави на всички  bouquet

# 553
  • Мнения: 62
добро утро ,как сте ??????аз изпих едно горчиво кафе наздраве момичета  Hug smile3530

# 554
  • Мнения: 86
оххх аз още не съм пила кафенце Weary станах а да направа закуска на бебето , а после на мъжо, а ся да нахраня малката, а сега да направя на кучето мъжо като слиза за работа да му даде и то...дойде време пак да храня бебето,направих й пюренце от банан и сега сядам.Вмомента си мисля за едно кафе с цигара,но като гледам какво е дъждовно на терасата...май ще си остана само с кафенце  newsm11

Общи условия

Активация на акаунт