Безвъглехидратна диета № 4

  • 49 786
  • 584
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 493
Здаравейте момичета,поздравления на Хрисея Hug
Аз утре летя с малкия,и ще се претегля най-накрая да знам колко съм минус...
Хайде лек ден  food010

# 91
  • Мнения: 276
hriseq, браво за успешната диета! И аз съм в голямо мислене и май ще взема да направя и аз една точкова диета.

 Завиждам ти искрено, че живееш в Созопол. Последните 15 години това е редовният ми избор за лятна почивка, винаги през септември Wink Тази година пак там Hug

# 92
  • София
  • Мнения: 66
Привет и от мен. Днес ми е 4 ден след първия етап. Нещо с това разделно хранене не мога да се справя. Страх ме е да не възстановя свалените килограми.

# 93
  • Мнения: 287
MamaChrisi ,
като дойдеш на море непременно ми се обади ще ми е драго да те видя!
Момичета след БВД мисля че най добрият вариант е точковата диета Peace
polq28 след като свърших първият цикъл един ден ядях всичко което ми беше
забранено от диетоложка знам че от един ден не може да се напълнее!
А сега след вторият цикъл започнах точкова диета и съм много доволна!

# 94
  • Мнения: 765
Здравейте момичета и аз я почвам от утре.
Правила съм я вече два пъти и съм успявала да смъкна по 3/4 кг, но съм имала прегрешения през диетата.
hriseq, браво за резултатите   bouquet Прегрешавала ли си през двата етапа, поне малко  Embarassed
Успех и воля на всички Hug

# 95
  • Мнения: 287
Добро утро момичета,
днес денят ми започва доста рано и за сега съм само на кафе!
 evak
нито веднъж не съм си нарушила диета и през двата цикъла,
първо защото не обичам сладко и то не ми липсваше и
второ аз съм месоядно същество и нямах проблеми!
Лек и диетичен ден!

# 96
  • Мнения: 765
Направо ти завиждам,че не обичаш сладко. Аз съм болна без него.
Днес карам на чисти зеленчуци-домати и красатвици и пушено филе. За довечера нещо телешко ще  е.

# 97
  • Мнения: 164
Здравейте, как сте днес благодаря за отговора. Да ви споделя какво си направих снощи за вечеря и беше мн хубаво. Нарязах си в една тава червен луг, гъби/печурки/, ама много, защото ги обичам доста и отгоре сложих пил бутчета и така във фурната стана ок, опитайте, ако искате.

# 98
  • Мнения: 765
Поля ,това ще го пробвам, но без лука, че не го обичам.
Аз тая вечер бях на телешко със зеленчуци.
За утре мисля пилешки шишчета с пресна салата от домати и красатвици.

# 99
Здравейте момичета!Преди 3 години свалих с тази диета 14 кг.После забременях,качих доста и сега тоново имам да свалям.Пробвах с "Дюкан" ,но се отказах.Казах си-безвъглехидратната е моята диета.От вчера я започнах.Ще ме приемете ли сред вас?Скучно е само да четеш без да се включваш в беседите. Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 164
Добре дошла на Sramejlivka, ще се радваме да си пишем с теб. Супер е когато се включват нови хора, дават ти сили да продължиш напред /е поне за мен е така/. Якажи ти за колко време свали тия 14кг за 24 дена или си направила целия цикъл от 2*24. Ще се радвам, ако пишеш. А другите приятелки как сте справяте ли се аз съм решила още 3 кг да сваля, после малко почивка и нанова борба с последните 10, който искам да сваля и дано накрая се харесам.

# 101
  • Мнения: 287
Привет момичета,
сваляте ли килограмчета!
Аз тази вечер нямам никаква идея какво да сготвя #Crazy
И май ще изкарам на салата!

# 102
  • Мнения: 164
Добро утро, не съм запозната как се слагат картинки, но искам да ви почерпя по едно кафенце и да си поговорим, така че да се съберем заедно и да си полафин на кафенце. Нещо да ви кажа, че моето кантарче не помръдва от известно време и вече нещо се одтекчих, оф нещо май ми омръзна нещо.

# 103

Здравейте,момичета!
Привет на polq28!Онези 14 кг. свалих за 2*24 дни.Но тогава не бях много наясно със същноста
на диетата.Преди започнах от 72 и стигнах до 58 и сега е същото-започвам пак от 72 и много
се надявам да смъкна до 58.Сега знам как мога да си разнообразя храната,а също,че има с кого
да се консултирам ако някъде се запъна.Много е трудно с две малки деца,които обожават
сладки и плодове.Изкушенията са ежедневно пред очите ми.Но аз ще издържа! Peace 

# 104
  • Мнения: 164
Sramejlivka здравей отново, и при мен така стоят нещата изкушения на където се обърнеш, но не се отказвам, вече 3 седмици съмв на тази диета, защото в неделя винаги прегрешавам с нещо малко и от понеделник с нови сили и ново броене почва, но какво да се прави. Много ми е трудно да удържам положението през събота и неделя, защото по цял ден съм си у нас и така знаете го как е, а през седмицата на работа само вечер ми се иска и аз да похапна от това, което приготвям за другите двама, но се въздържам, нещо обаче взе да ми писва и май скоро ще си дам почивка.

Общи условия

Активация на акаунт