Методът Силва

  • 23 365
  • 106
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 705
Много се извинявам за неработещите линкове. Ето поста с работещи линкове:

Аз бях започнала да работя по Силва, когато научих за една друга техника. Казва се Техника за емоционална свобода (ТЕС). Много лесна за изпълнение и много мощна. Постигнах много хубави резултати (от раничка на шийката на матката ПАП3 + дисплазия 3 степен + папилома 16, след един месец станах ПАП1 без папилома  Grinning) И продължавам да се ремонтирам с тази техника.

По-горе някой в тази тема казва, че работи по Силва, но все не се получава. Колкото и силно да искаме нещо, има някакво препъни-камъче вътре в нас, което ни прецаква. С въпросната техника първо се премахва препъни-камъчето и след това се поръчва желанието.

Накратко техниката представлява следното нещо. Потупва се по някои акупунктурни точки и се говори или мисли за проблема, върху който се работи. Е, има много други подробности, но това е най-общо казано. Преди време бях пуснала тема за това. Но, ако някой се интересува, най-добре е да посети форума за ТЕС, където ще намери много разкази за излекувани хора. Доста от разказите са преведени, но има и актуални български постижения.

А за тези, които са напреднали в Силва, техниката също е много подходяща.

# 106
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз "работя" по техниката на Кехоу, но нещо не ми се получава.Даже днес съм в поредната си депресия.Сигурно техниката ми куца.Депресарът е много трудно да го накараш да мисли позитивно,даже и с усилия, пак е трудно.Явно ще ходя на психотерапевт Wink

Общи условия

Активация на акаунт