Хапче с хиалуронова киселина

  • 208 742
  • 274
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 20 085
Сега погледнах състава на Хиавита. Възможно ли е хиалуроновата киселина да е само 6.3 мг./капсула? Не е ли твърде малко? За сравнение в Дермалифт съдържанието на хиалуронова киселина в една капсула е 33.5 мг., а в тази на Source Naturals - 70 мг./ капс.

Намерих къде е грешката - попаднала съм на непълно съдържание в нета, където беше упоменато само съдържанието на НА - 6.3 мг. Сега намерих пълния състав - injuv 70 mg. Така вече става.

Мама Тин, ако си права в предположението си, е странно защо тогава Source Naturals, които изписват състава си по същия начин /отделно НА и injuv/ имат претенции, че притежават патента, при положение, че това лесно може да се провери?

# 136
  • Мнения: 43
Изпих една опаковка дермалифт.За сега не виждам ефект,но като чета май трябва да се пие по- дълго.Чудя се дали да не продължа с хиавита.Там хиалуроновата киселина е повече, а и има промоция 2 опаковки на цената на една.Какво ще ме посъветвате?

# 137
  • Мнения: 0
И аз и майка ми пием Хиавита и определено има ефект...а и промоцията никак не е лоша http://apteka.framar.bg/30019761/%D1%85%D0%B8%D0%B0%D0%B2%D0%B8% … A%D0%B5%D1%82-2-1

# 138
  • Мнения: 3
Не съм пила Хиавита, но преди време ми се наложи да потърся нещо за отдавна мъчещите ме стави. Тъй като проблема при мен е с недостатъчно синувиална течност (смазка) в ставите, се оказа, че каквото помага на тях, помага и за млада кожа. Така де, почетох малко Rolling Eyes Пих Хидрапланиш с хиалуронова киселина и колаген и съм много доволна от страничния ефект върху кожата ми. Пих го само два месеца, вместо препоръчваните 3, но и ставите и кожата се повлияха добре. Мисля пак да си купя и този път да го пия поне 3 месеца, което е стандартен период при повечето лекарства за стави.

# 139
  • Варна
  • Мнения: 242
Здравейте! И аз реших да пия някакъв продукт с ХК, но се чудя между Хиавита на Актавис и Колаген плюс на Аквасорс. Цената за месец е горе-долу една и съща. Въпросът е кой продукт действа по-добре и има видим резултат?  Peace

# 140
  • Мнения: 24
Намерих нещо актуално в пресата за хапчетата с хиалуронова киселина! В последния брой на списание Всичко за жената има разговор със специалист на тази тема. Д-р Фридман работил в САЩ и Израел, сега бил в БГ и го интервюират. Като го питат за хапчета с хиалуронова киселина (НА), казва дословно: "Няма смисъл- едва 20% от пиещите такива хапчета ще са доволни."
Много се чудя, наистина какъв е ефекта им? Само това ли са начините да си вземем хиалуроновата киселина- хапчета или инжекции?

# 141
  • Мнения: 10
Намерих нещо актуално в пресата за хапчетата с хиалуронова киселина! В последния брой на списание Всичко за жената има разговор със специалист на тази тема. Д-р Фридман работил в САЩ и Израел, сега бил в БГ и го интервюират. Като го питат за хапчета с хиалуронова киселина (НА), казва дословно: "Няма смисъл- едва 20% от пиещите такива хапчета ще са доволни."
Много се чудя, наистина какъв е ефекта им? Само това ли са начините да си вземем хиалуроновата киселина- хапчета или инжекции?
В списание "Всичко за жената" брой 250 от 11.11.2010 на страницата Красота- намерих "Неинвазивна процедура за лице с хиалуронова киселина"! Там пишат за салон в София, където се прави ново за БГ вкарване на хиалуронова киселина в цялото лице- с 2 ампули чрез висока честота и галваничен ток, без инжекции. Цената е 38 лв и се препоръчват 5 процедури.
Звучи интересно, защото киселината отива направо в кожата, а чрез хапчета , колко ли трябва да се изпие? А и тя отива в цялото тяло- докато стигне кожата???
 Наистина по света вече са измислили без нараняване да изпъват и освежават лицето с хиалуронова киселина- щом се практикува и у нас!

# 142
  • Мнения: 143
Здравейте, и аз изпих една опаковка Хиавита лятото, но не видях никъкъв ефект върху кожата. За кг не помня - аз нямам кантар, но най-вероятно не съм качила, защото щях да усетя.
Сега видях,че е на промоция в framar.bg - 3 опаковки за 52 лв. и пак се замислих дали да не го купя newsm78

# 143
  • София
  • Мнения: 460
Здравейте,
Имам ставни проблеми и вече пия втора опаковка Флексодон А, посъветваха ме след като направя 3 курса с Флексодон А да направя и 3 курса с Хиалуронова киселина и затова започнах да се интересува и попаднах на тази тема. Сега като чета сметка, си мисля, че може би ще бъде добре да направя няколко курса с продукта Хидрапланиш. Ще се радвам на съвети!  bouquet

# 144
  • Мнения: 3 157
http://revita-bg.com/index.php?go=15521

Ползвали ли сте това?88% хиалуронова к-на-серум,има ли ефект?

# 145
  • Мнения: 24
Здравейте,
Имам ставни проблеми и вече пия втора опаковка Флексодон А, посъветваха ме след като направя 3 курса с Флексодон А да направя и 3 курса с Хиалуронова киселина и затова започнах да се интересува и попаднах на тази тема. Сега като чета сметка, си мисля, че може би ще бъде добре да направя няколко курса с продукта Хидрапланиш. Ще се радвам на съвети!  bouquet
Хиалуроновата киселина наистина е важна за ставите- аз четох по въпроса. Лошо е, че при пиене на хапчета с нея, организма я отлага в ставите- това е по-важно за него.
А ние я искаме в кожата на лицето- за красота...
А за организма ставите са на първо място...

# 146
  • Мнения: 8
По ВВТ миналия четвъртък са предавали след обяд цяла процедура за лице с хиалуронова киселина. Чрез нея се доставяла киселина в дълбочина в кожата на лицето. Ефективно е и не е скъпа процедура, но при много бръчки трябва да се правят серии. Аз намерих , къде го правят: www.studioparis.bg
Ходих два пъти и определено съм доволна! Кожата стана много свежа, а почналите да се появяват бръчици изчезнаха!
Според козметичката нямам нужда от повече, а само от поддръжка всеки месец- ще спазвам препоръките!

# 147
  • Мнения: 2 652
http://revita-bg.com/index.php?go=15521

Ползвали ли сте това?88% хиалуронова к-на-серум,има ли ефект?

Аз го ползвах това (1 опаковка само). Ми какво да ви кажа - чак ефект някакъв забележим няма. Кожата я чувствах просто по-свежа и хидратирана. Ако очаквате, че ефектът ще е като от филър, няма как да стане според мен.

# 148
  • Мнения: 0
Здравейте, бях на почивка в САЩ за няколко месеца и там имаше доста реклами на процедури с вливане на хиауронова киселина без инжекции само чрез серуми които се вливат с чист кислород. Така освояването на хиауроновата киселина се овеличава многократно в сравнение със хапче...

# 149
  • Мнения: 8
Здравейте, бях на почивка в САЩ за няколко месеца и там имаше доста реклами на процедури с вливане на хиауронова киселина без инжекции само чрез серуми които се вливат с чист кислород. Така освояването на хиауроновата киселина се овеличава многократно в сравнение със хапче...
Права си - директното влагане в кожата на хиалуронова киселина с уред е най-доброто, ако не искаме да си дупчим кожата.

Общи условия

Активация на акаунт