Как да убедя мъжът ми да прости изневярата ми?

  • 8 565
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 524
.... от типа на моя, които ми каза, че в случай, че му изневеря "Ще има един пребит и един убит". На въпросът ми кой, ще е убития и кой пребития, хладнокръвно ми отковори "Като го направиш и разбера, ще видиш"....
Хи-хи, моят очевидно е подобрен вариант - казва "Ще има един пребит и един наeб*н".  Аз съм щяла да бъда пребита... Laughing

Бе , хубу ако знам, че е така, боя може и да го преглътна, но чезна в неведение дали ще е така и не ми се пробва  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Както казах, аз лично трудно бих простила изневяра. Конкретен пример, на който мъжо прихна от смях: Звънят му на телефона, заедно сме, той не вдигна, щот му бил непознат номера и му досаждали от седмица от този номер. След малко звъни моя телефон и един мааааазен женски глас: Добър ден, мога ли да говоря с г-н Х? Наежих перушина и с най-ледения си глас, готова да плюя дъвката и да влезна в боя попитах : Да, но все пак кой го търси, защото звъните на моя личен, а не на неговия телефон? Културно ми беше обяснено, че го търсят от кредитна институция, тъй като добър платец досега, бил одобрен за нов кредит. Дадох телефона да си говори мъжо с лигавата представителка на тази кредитна институция и после позор за мен. Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 2 296
" Като е.е мъжа, все едно и ти е..ш, а като я е...т жената, все едно го е..т и мъжа " Shocked Много се пулих на тази приказка, не можах да я разбера много, но поне ми стана ясно, че мъжете от гордост и честолюбие много трудно приемат изневерите на половинките си Simple Smile
Joy JoyИ аз се пулих,но ми хареса сентенцията! Laughing

По темата:И да прости-няма да забрави.

# 17
  • Мнения: 446
" Като е.е мъжа, все едно и ти е..ш, а като я е...т жената, все едно го е..т и мъжа " Shocked
Joy Joy Joy
Няма да прости!!!

# 18
  • Мнения: 1 312
Като/ако го убедиш дай подробни разяснения как и с какво.
Може да ни потрябват Whistling

# 19
  • Мнения: 1 212
" Като е.е мъжа, все едно и ти е..ш, а като я е...т жената, все едно го е..т и мъжа " Shocked

Tя приказката е на бащите ...
На тези със синове и дъщери. Става въпрос как се чувстват при гореспоменатите деяния на децата им  Grinning
/просто мъжа и жената се заменят със сина и дъщерята ... накрая завършва с тебе  Wink/

# 20
  • Мнения: 603
Аз знам начин  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 133
Никога няма да прости! Naughty Може да се прави, че е простил, но едно малко червейче винаги ще му бърника в мозъка и ще му напомня за изневярата във всеки удобен момент.

# 22
  • Мнения: 143
Казвай.Какъв е този начин.

# 23
  • Мнения: 2 448
А проятелката ти защо иска да и прости, защото я е хванал и не и отърва да се разведе или защото сама е решила, че е постъпила гадно?

# 24
  • Мнения: 143
А проятелката ти защо иска да и прости, защото я е хванал и не и отърва да се разведе или защото сама е решила, че е постъпила гадно?
Защото сама е решила че е постъпила гадно.Всъщност той не е хванал а са му казали самата истина за  съжаление.Връзка е имало но тя сама като се усъзнала е приключила.Мъжът и разбира когато вече връзката е приключила.Сега много съжалява и търси начин как да го убеди да и прости.

# 25
  • София
  • Мнения: 15 466
Най- лесно ще и прости ако и той и изневери. Знам от опит.Ама тогава ще трябва и двамата да МОГАТ и да ИСКАТ да си простят взаимно.

# 26
  • Мнения: 1 008
Га яди кифтиетата ни рива,
сия ривеш!
Така казват шопите.

# 27
  • Мнения: 1 447
Дори и външно да се прави,че и е простил вътрешно винаги ще го помни.И един ден ако той изневери и тя го хване
то ще използва нейната изневяра срещу нея.

# 28
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
И според мен ако въпросният мъж не реши да прости няма да забрави.
Рано или късно ще се стигне до раздяла, ще го натяква, ще изневерява и той и просто семейството ще се разпадне newsm78
А приятелката ти щом му е изневерила, значи е била наясно какво следва, или просто не е била щастлива с него?

# 29


Щом пита тази твоя приятелка, значи мъжът и не е от типа на моя, които ми каза, че в случай, че му изневеря "Ще има един пребит и един убит". На въпросът ми кой, ще е убития и кой пребития, хладнокръвно ми отковори "Като го направиш и разбера, ще видиш".
Лично за себе си не бих простила една изневяра. Ако единия човек от двойката иска да си задоволи сексуалния мерак - ок, има доста умни начини да го направи, без другия да разбере.
Аз тези думи съм ги чувала, но докато наистина не ти дойде на главата и мъжа ти не знае как ще реагира Naughty

Никога няма да прости-може да го направи привидно , но истински "никога", а да забрави още по-малко. Проблемите тръгват и точно когато си мислиш че уж нещата са наред , нещо се случва и тръгваш отначало. Защо е изневерила тя си знае , за изневярата има достатъчно теми-тези на които не им е минало през главата, по-полека с "силните думи" , че никой не е застрахован!
 Може би трябва да се позамисли какво точно иска от живота-ако той не е готов да даде 2ри шанс на връзката им сега , с времето ще стане по-лошо. Най-добре е всеки да поеме своя път в живота.

Общи условия

Активация на акаунт