Китайски хапчета за отслабване

  • 130 691
  • 521
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 840
Само да ви кажа, че има сериозно рзминаване в цената по аптеките и в нета. Сега видях, че в този сайт са 40 лв.По аптеките са над 50.
59лв. са в аптеката, от която аз пазарувам, вчера специално попитах.
Ако ще си ги купувате, по-добре от аптека.

# 46
  • София
  • Мнения: 11 124
Предлагането на хранителни добавки дистанционно (он-лайн) е забранено в закона за защита на потребиеля от 2006г.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 840
Обаче е масово, както знаем.
Все пак, човек трябва да помисли, преди да си купи нещо такова онлайн. Peace

# 48
  • Мнения: 1 294
Чета, чета, искам да отслабна точно 5 кг лесно, но според мен тия странични ефекти са сигнал, че става дума за някаква вреда.
Просто, момичета, внимавайте много, доста съмнителна е цялата работа според мен... А и прочетох назад в темата, че килограмите се връщат, въпреки че като информация казват, че няма йо-йо ефект.

п.п. Досега от всички отслабващи начинания съм най-доволна от Дюкановата диета.

# 49
  • София
  • Мнения: 11 124
Ако се тъпчеш, независимо какви хапчета си пил или каква диета си спазвал ще качих килограми. Все пак те помагат да отслабнеш, но за да задържиш килограмите трябва да положиш усилия ...

Аз лично за себе си знам, че надебелях от заседнал начин на живот и похапване без ограничения.

# 50
  • Мнения: 4 784
... Аз лично за себе си знам, че надебелях от заседнал начин на живот и похапване без ограничения.
отказване на цигарите и бременност с доста натрупани кг в +

# 51
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
В сайта са 40лв. без ДДС и без цена доставка. С доставката излизат 53-54лв. не повече, така ми обясниха от фирмата.

# 52
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Само да ви кажа, че има сериозно рзминаване в цената по аптеките и в нета. Сега видях, че в този сайт са 40 лв.По аптеките са над 50.
59лв. са в аптеката, от която аз пазарувам, вчера специално попитах.
Ако ще си ги купувате, по-добре от аптека.

Именно. И аз се учудих, като видях цената им в сайта и тази която е по аптеките. Освен това четох,че само ако си ги купиш от аптека можеш да си сигурен, че са "оригинални", а не някое менте.
И само в 2 склада се предлагали тези хапчета - Стинг и Либра.

Днес обиколих повечето аптеки тук и така и не ги намерих, но със сигурност няма да ги поръчам от някой сайт.

От друга страна Славка Захариева ме посъветва да изчакам малко докато се установи истинския лицензиран производител.

# 53
  • Мнения: 617
Момичета не искам да всявам смут в редиците, но тук някъде из темите преди около 2,3 месеца четох за някакви китайски хапчета за отслабване, които съдържат отрова за мишки.Изследването беше го правила участничка във форума и страничните действия бяха същите като на тези.Не знам дали става дума за едни и същи.Темата е стара от преди няколко години.Така че поразровете се и тогава пийте.

# 54
  • Мнения: 4 784
Така че поразровете се и тогава пийте.
Ровили сме  Simple Smile
Помня подобно изказване от преди няколко месеца. Пила ги в Бг, пък заминала във Франция, пък там нещо от сорта на хормонални нарушения, изследвания и хоп, откриват отрова за мишки...  ooooh!

# 55
  • Мнения: 737
Абе отрова за мишки не знам да е имало,ама с нещо се друсахме. #Crazy
Говоря само за китайските капсули.
А за тези хапчета нищо не мога да кажа.
Всеки си има глава на раменете и си решава.

# 56
  • София
  • Мнения: 11 124
Това с отровата за мишки ми е малко съмнително, градски легенди...  Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе отрова за мишки не знам да е имало,ама с нещо се друсахме. #Crazy
Абсолютно!
Като амфетамини бяха, не е истина просто Crazy

# 58
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Квото стане, като видя че не ми е добре от тях ще ги спра.

# 59
  • Мнения: 159
Здравейте, момичета! Аз пия тези хапчета от 3 дни. Предните 2 ми бяха кошмар, незнаех къде съм, ръцете ми трепереха, безсъние.. Но днес съм мн по-добре и мисля ако се почувствам пак зле да ги спра. За бургаските мацки тези хапчета ги има в една аптека е бл.117 в к-с "Меден рудник", цената е 50 лева за опаковка от 30. За ефект нищо не мога да кажа, тъй като съм на диета и от както ги пия не съм се теглила. Когато видя какво става с кантара ще кажа.
Лек и успешен ден на всички!!!

Общи условия

Активация на акаунт