Китайски хапчета за отслабване

  • 130 708
  • 521
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 9
Не мога да кажа дали действат още,тъй като днес ми е 5 ден. А предложих да ги снимам,тъй като опаковката е по различна  от показаната тук.Пък и има доста коментари,че имало 40 ментета. Знам ли,може и моите да са от тях? А може и друг да е пил такива!

# 466
  • Мнения: 366
Не е по темата,но да си кажа.Отчаяна от всички хранителни добавки/все пак ги купувам,за да ги продавам,а не да си ги пия сама/,днес си направих вега тест.Изумена съм.Излезе,че дебелея от телешкото месо,от подсладителите,от консервантите и от набухвателите.

# 467
  • Мнения: 39
kak si go pravi tozi test.

# 468
  • Мнения: 366
Не зная дали е редно,но в подписа ми има линк -ВЕГА ТЕСТ.Там ще пусна повече инфо и ще направя снимка на резултатите ми.Ама по-късно тази вечер.

# 469
  • София
  • Мнения: 1 320
Този Вега тест не съм обедена много в действието му. Аз също съм го правила и то в самото начало, когато стана известен. В началото имах ефект, но в последствие се оказа, че не е благодарение на Вега теста, както си мислех... Изследването, което може да ти каже всъщност от какво дебелееш и от какво не, всъщност е доста по-скъпо, но 100% ефективно.

# 470
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
от подсладителите,от консервантите и от набухвателите.
дори и да не дебелеш от тях са толкова вредни,че не би трябвало да ги консумираш Peace

# 471
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Бубка как да няма бе?!?! При мене има и то много добър, плюс 9 килограма за 1 месец, и то при положение че спрях хляба  и сладкото. Ами ако не ги бях спряла и тях?!?! Сигурно щеше да бъде плюс 15. Имам чуството, че съм напомпена, корема ми е подут като бременна в 7 месец. А уж тези от сайта бяха вредни, най добре с тях се отървах от килограмите си.

# 472
  • Мнения: 39
 Thinking kak с още 9 килограма си на горе  Shocked   Аз не отслабнах ,но и не съм  качила за сега ,де.

# 473
  • Мнения: 1 432
Ха, Бубка, колко време ги пи?Целия месец ли?  Shocked

# 474
  • Мнения: 39
Да,всичките 30 броя ги и зпих.  Tired

# 475
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Thinking kak с още 9 килограма си на горе  Shocked   Аз не отслабнах ,но и не съм  качила за сега ,де.
Бубка нали ти казвам, чуствам се подута и все едно съм бременна в 7 месец. А с предните не бях така, даже много добре се чуствах.

# 476
  • Мнения: 366
от подсладителите,от консервантите и от набухвателите.
дори и да не дебелеш от тях са толкова вредни,че не би трябвало да ги консумираш Peace
Абсурдна ситуация-дори и в сиренето и кашкавала има мая.В кое няма консерванти?Има дори и в пакетче капучино на прах.В саламите има подправки.На теста излезе,че мога само с копър,магданоз и лимонов сок да овкусявам храната.В понеделник ще ходя и на диетолог да ми направи менюто.
Но хубавото от цялата работа е, че  с резултатите от този тест   можеш не само да  отслабнеш ,но и започваш да се храниш здравословно.Спазвайки препоръките,можеш да предотвратиш развитието на  болести ,към които си предлазположена.

# 477
  • Мнения: 366
Ама има и благинки:на 100% са ми бананите,фурмите,кивито. Натуралният шоколад е на 70%.Всички меса са ми от 70 до 90%, с изключение на телешкото,което ми е абсолютно забранено.Всички брашна са ми от 75 до 90%.Можело да закусвам с палачинки,но не с конфитюр,а примерно с кашкавал.Доста ми е странно,но ще се пробвам и ще докладвам.

# 478
  • Мнения: 7 792

ASSAMARIS , можеш ли на вега теста ти да си избираш кои храни да тестваш и може ли да си носиш нещо допълнително за тестване?

p.s. извинявам се че не е по темата, но в темите за вега теста незнам кое е реклама и кое - изпробвано

# 479
  • София
  • Мнения: 1 320
Няма как да си занесеш нещо допълнително. Те си имат някакви 'храни в шишенца" и тях тестват само! За мен е този тест няма как да помогне особено, та не каже, че хич няма как да помогне. Много неща си противоречат! Аз съм правила този тест преди повече от година, в началото свалях и мислех, че действа, но причината за свалянето за кг се оказа друга, не теста.
Истинския тест за храни, който е много точен, се прави с кръвна проба, и струва с 10 пъти и повече по-скъпо от този тест, който според мен и на 50% не е верен!

Общи условия

Активация на акаунт