Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми - 2

  • 55 492
  • 1 343
  •   1
Отговори
# 1 290
densi,като описание звучи много фреш  Grinning-и аз от доста време се чудя м/у него и този на Естии,зеления Емералд дрийм-ще чакам за отзиви и за двата  Hug
Моя клиентка си го беше купила от Франция/Емералда имам предвид/Страхотен е!Чиста и свежа миризма  доста траен.Поръчах си го от ягодката като дойде ще се похваля.И с риск да досадя малко имам отговор от SASA/имаше някакъв проблем и искаха да изпратя наново данните от картата-бях писала  преди няколко дни тук/Когато правих поръчката се опитах да платя през пей пал но не се получи /нямам представа защо? Всички покупки в  ибей са ми правени през картата и  са ок/Както и да е сега получавам писмо в което ме канят да платя през пей пал и се чудя какво да правя .Мога ли по някакъв начин да блокирам предното нареждане за плащане защото се притеснявам да не платя всичко 2 пъти/знам ли ги колко са коректни/ newsm78

# 1 291
  • Мнения: 2 149
Аз си получих една маска за коса на Фито,
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=46605&goChar=P
след малко отивам да я пробвам,ако ми хареса ще си взема и шампоана Wink

# 1 292
  • Мнения: 1 685
 TiredМоже ли спешно един линк към beautiv  Praynig

# 1 293
  • София
  • Мнения: 1 231
TiredМоже ли спешно един линк към beautiv  Praynig

Заповядай http://beautive.com/ladies-fragrance/2.html

# 1 294
  • Мнения: 1 685
   bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes

а някакви отзиви за този аоматhttp://beautive.com/top-specials/G/gianfranco-ferre/8,63,7009185.html

:

Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 23:20 от teo_71

# 1 295
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Знам, че не му е мястото тука на този въпрос, но понеже не открих такава тема...
Поръчвал ли е някой в Beautive и какви са впечатленията, коректно ли работят, за колко време идват поръчките.
Благодаря предварително, извинявам се да офф-а. Ако има интерес, някой, който може, да пусне такава тема.

# 1 296
  • Мнения: 3 094
Коректни са - аз поръчвам парфюмите само от там, понеже няма 10% оскъпяване както в ягодата...продуктите идват за същото време от 7 до 14 дни, но по големи празници има забавяне. Няма смисъл от нова тема - всички такива сайтове ги нищим тук Peace

Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 22:51 от Bastet

# 1 297
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Коректни са - аз поръчвам парфюмите само от там, понеже няма 10% оскъпяване както в ягодата...росуктите идват за същото време от 7 до 14 дни, но по големи празници има забавяне. Няма смисъл от нова тема - всички такива сайтове ги нищим тук Peace

Благодаря Bastet, със сигурност ще се възползвам newsm10

# 1 298
  • Мнения: 1 685
 PeaceАз също имам успешно и бързо получена доставка/с бяла панделка /-но днес от работата докато не ми пратиха линк не можах да вляза успешно -все ме препращаше някъде линка из разни чудновати сайтове-сега у дома вече всичко е наред.  Hug
 

# 1 299
  • Варна
  • Мнения: 1 423
С ягодката не ми е зле, до сега не съм имала проблеми нито по отношение на плащане, нито по отношение на доставка или качество, но като поразгледах по-подробно виждам, че Beautive имат някои неща, които ги няма в ягодката, така че ще ми се наложи да прибягна и до техните услуги

# 1 300
  • Пловдив
  • Мнения: 968
  Бубка,много ти благодаря!Ще ги пробвам.

# 1 301
  • Мнения: 3 835
Има намаление на стовете в Ягодката http://www.strawberrynet.com/bonusPacksSpecials.aspx
но само до 30 юни!!!

# 1 302
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Чакам пратка с козметика с HK накрая, поръчана е ввъв вторник и тогава е шипната, а все още я няма в Руските пощи. Защо така? Или някъде другаде трябва да я търся?

# 1 303
  • Мнения: 5 173
Чакам пратка с козметика с HK накрая, поръчана е ввъв вторник и тогава е шипната, а все още я няма в Руските пощи. Защо така? Или някъде другаде трябва да я търся?
моята я бяха шипнали на 19 и чак на 27 ми излезе в РП Peace

# 1 304
  • Мнения: 1 270
Аз пък получих писмо от саса, че поръчката ми се е върнала отново при тях  Shocked
Е...... #Cussing out #Cussing outИ ГАДОВЕ. Само разправии Пратих им мейл да ми я пускат наново. Аааа маха. Нещо за някакви 6 долара ми пишат ама ще се правя на гръмната  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт