Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми - 2

  • 55 435
  • 1 343
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 264
Отваря ли ви се вече страницата за проследяване...........при мен все още неможееее..........каква е тая работа.........моля някой да ми направи проверка ако при него става RX104624199CH  Praynig

ITEM n° RX104624199CH new search
25.5.2008 г. 13:58:00 BULGARIA SOFIA INTER Receive item at office of exchange (Inb) 
25.5.2008 г. 14:35:00 BULGARIA SOFIA INTER Send item to domestic location (Inb)
 Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 1 231
Ееее много ви благодаря момичета, значи ми е пристигнало пакетчето и мога да тичам към пощата  Mr. Green  Hug   bouquet

# 62
  • София
  • Мнения: 1 231
Я да ви попитам девойки мари хубави как си нанасяте околоочните кремчета.......чудя се кой е по-правилния начин.....с потупване или с кръгови движения (аз съм по втория начин)  Thinking

# 63
  • Мнения: 99
Отваря ли ви се вече страницата за проследяване...........при мен все още неможееее..........каква е тая работа.........моля някой да ми направи проверка ако при него става RX104624199CH  Praynig

ITEM n° RX104624199CH new search
25.5.2008 г. 13:58:00 BULGARIA SOFIA INTER Receive item at office of exchange (Inb) 
25.5.2008 г. 14:35:00 BULGARIA SOFIA INTER Send item to domestic location (Inb)
 Hug
А моят тракинг номер започва с RA, каква беше разликата? Поръчката ми от Ягодка на козметика от 09.05 още я няма.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 270
Момичета има ли разлика в качеството на unboxed парфюмите?

# 65
  • Мнения: 1 270
Я да ви попитам девойки мари хубави как си нанасяте околоочните кремчета.......чудя се кой е по-правилния начин.....с потупване или с кръгови движения (аз съм по втория начин)  Thinking
аз с потупване  newsm78
уж така не се разпъвала кожата Joy

# 66
  • Мнения: 3 094
аз поразгледах отгоре-отгоре предишната тема и разбрах,че някои от кремовете са с изтекал срок на годност..какво правите в тоя случай? връщате продукта и си получавате парите,или?
и освен това сигурни ли сте,че продуктите са оригинални?(разбрах,че ягодката са в китай - меката на имитациите)

Bastet, днес в 2 различни магазина за козметика, ми казаха,че нямам все още нужда от лифтинг крем,въпреки,че аз смятам,че ми се е отпуснала кожата, препоръчаха ми или да си ползвам все още овлажняващи кремчета, или най-много за начални бръчици от серията primordiale на lancome. понеже аз много настоях за lifting cream, ми препоръчаха като терапия-> 1 месец ползване на renergie morpholift rare ;
на juvena ми препоръчаха дневен и нощен от серията juvenance и advance lift-май серум беше...
на Gatino и Decleor не намерих продукти...
дадоха ми на  Annayaké някакъв масажен крем; уж имал лек стягащ ефект...
какво смяташ за такава едномесечна "терапия"с тоя morpholift?
ако и някой друг има мнение, ще се радвам да сподели Simple Smile



Най-вероятно нямаш нужда, а просто се заглеждаш повече Peace. Аз съм на почти 42 г. и ползвам само стягащи и лифтиращи серуми, но не и кремове (така че не мога да се изкажа за кремовете, за които питаш като потребител все още). Серумите досега съм ги ползвала 2-3 пъти - един на Диор и един на Пейо (Payot), а и един на Кларен (ползвам от една година такива серуми). Моята политика е да ползвам продукт, когато смятам, че има опасност да се случи нещо с кожата ми , а не 10 години преди това - просто кожата е орган със заложени от преродата функции и тя трабва да работи по предназвначение, т.е да се тренира така като тренираме паметта, мускулите си и прочие. Не разбрах на колко години си, но стятащите продукти са обикновено за над 45 години (при някои кожи може и над 40, но такива драстични случаи са 10 % най-ревоятно за цялата вързастова група). На Ланком и Ювена, това което са ти предложили е коректно за този проблем - отпускане, като серията Морфолифт на Ланком е за над 40-45 години, На Ювена серията Ювенанс е за над 35 г. като продуктите в подсерията Ювенанс Лифт са пак за над 40-45 г. Гатино и Деклеор в България почти ги няма, защото фирмите-вносителки са много калпави.  На Гатино вносителят беше на улица Мизия, ако не се лъжа - пресечка на цар Иван Асен ІІ, а фирмата вносител на Деклеор (казваше се Ина Трейдинг) имаше магазин до преди година на Дондуков. Сега какво е положението не зная.........

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 11:31 от Bastet

# 67
  • София
  • Мнения: 1 231
Отваря ли ви се вече страницата за проследяване...........при мен все още неможееее..........каква е тая работа.........моля някой да ми направи проверка ако при него става RX104624199CH  Praynig

ITEM n° RX104624199CH new search
25.5.2008 г. 13:58:00 BULGARIA SOFIA INTER Receive item at office of exchange (Inb) 
25.5.2008 г. 14:35:00 BULGARIA SOFIA INTER Send item to domestic location (Inb)
 Hug
А моят тракинг номер започва с RA, каква беше разликата? Поръчката ми от Ягодка на козметика от 09.05 още я няма.

RX - са парфюми, а с RA - козметика  Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 2 062
Момичета, нещо страницата за проследяване на БГ Пощи все не ми се отваря. Гледам, че сте си получили поръчките и моята е приблизително от 9 май и още я няма, но и не мога да отворя страницата за проследяване. .....Какво става?

# 69
  • София
  • Мнения: 1 231
Момичета, нещо страницата за проследяване на БГ Пощи все не ми се отваря. Гледам, че сте си получили поръчките и моята е приблизително от 9 май и още я няма, но и не мога да отворя страницата за проследяване. .....Какво става?

И аз това се чудя...........при някои се отваря, при други не.........странна работа  Rolling Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 154
в събота работеше, сега не се отваря  #Cussing out

някой поръчвал ли си е travel sets? мисля да поръчам за подарък, знаете ли дали имат хубав вид  Thinking

# 71
  • София
  • Мнения: 2 062
biba_456 , поръчвала съм такива сетове. Хубави са, да. За подарък са екстра Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 154
мерси, само не мога да реша кой от всичките  Laughing

# 73
  • София
  • Мнения: 123
newsm78 eta това не е ли нещо като крем пудра  newsm78 - като компактен фдт? Или аз нещо не съм доразбрала - прахообразна пудра ли е или е компактна и се разнася като "крем"?

Оспамих темата май, но ми е интересно ако е компактна пудра - фдт, как да я нанасям с четка?
Пиши ми на ЛС ако искаш   bouquet
Според мен си е фон дьо тен, а и така го водят. Прилича по консистенция на пудра, но по покривност и ефект си е фон дьо тен. Става да се нанася и с четка и с гъбичката, с която идва. Но ако се нанася с гъбичка лицето трябва да е добре матирано иначе става на петна. Аз лично попивам леко с кърпичка, преди да го нанеса с гъбичка. Малко е капризен за слагане, но ефектът си струва Peace.

# 74
  • София
  • Мнения: 10 858
Я да ви попитам девойки мари хубави как си нанасяте околоочните кремчета.......чудя се кой е по-правилния начин.....с потупване или с кръгови движения (аз съм по втория начин)  Thinking

Аз си го нанасям по трети начин - с поглаждане  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт