Орифлейм 17

  • 15 645
  • 277
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
Някакви отзиви за нощния крем от серията Skindividual?

# 211
  • у нас
  • Мнения: 5 732
Някакви отзиви за нощния крем от серията Skindividual?

ползвам и дневния и нощния от доста време и съм много доволна.  Peace Peace Peace

# 212
  • Мнения: 1 931
имам въпрос-случайно в следващия каталог да е намалена спиралата на Джордани?
Ще си я поръчвам и в случай ,че другата седмица ще е намалена,ще изчакам Wink

# 213
  • Мнения: 6 443
Някакви отзиви за нощния крем от серията Skindividual?
Страхотни са   PeaceИ аз ги ползвам и съм мн доволна  Peace

# 214
  • Мнения: 434
Момичета,искам да ви помоля за съвет. Peace Искам да си поръчам фон дьо тен и се двоумя м/у тези 2-та- и
Искам да е по-покривен.Бтв...кожата ми е смесена.

# 215
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Някакви отзиви за нощния крем от серията Skindividual?
Хубав е, хубаво мирише. Единствената ми забележка е, че е по-тежичък и ми омазнява лицето /а съм със суха кожа Rolling Eyes/. Ако си с мазна кожа, не ти го препоръчвам изобщо за лятото. Пробвай, ако можеш с мостра! Peace

# 216
  • Мнения: X
Някакви отзиви за нощния крем от серията Skindividual?
Хубав е, хубаво мирише. Единствената ми забележка е, че е по-тежичък и ми омазнява лицето /а съм със суха кожа Rolling Eyes/. Ако си с мазна кожа, не ти го препоръчвам изобщо за лятото. Пробвай, ако можеш с мостра! Peace
Благодаря ти. Говорих с консултантката си и в карйна сметка се спряхме на озаряващия лосион,който може да се използва и вечер- именно защото съм със мазна кожа.

# 217
  • Мнения: 3 782
s_lady, първият го ползвам. За лятото е доста добър, но не е много покривен. Като че ли нещата се разминават, защото за лятото трябва нещо по-ефирно, по-нежно... Иначе аз съм доволна от този.
 buttinsky, направила си по-добрия избор. Аз в началото изпитах малко неудобство с него, но после кожата ми свикна. И се чувстваше доста добре.

# 218
  • Мнения: X
s_lady, първият го ползвам. За лятото е доста добър, но не е много покривен. Като че ли нещата се разминават, защото за лятото трябва нещо по-ефирно, по-нежно... Иначе аз съм доволна от този.
 buttinsky, направила си по-добрия избор. Аз в началото изпитах малко неудобство с него, но после кожата ми свикна. И се чувстваше доста добре.

а в какво се състоеше неудобството?

# 219
  • Мнения: 3 782
Ами малко трудно попиваше, ама моята кожа е такава.Доста трудно свиква. Tired

# 220
  • Мнения: X
Ами малко трудно попиваше, ама моята кожа е такава.Доста трудно свиква. Tired
Моята попива трудно матиращите кремове. Ще видим как ще реагира сега на този.

# 221
  • Мнения: 434
s_lady, първият го ползвам. За лятото е доста добър, но не е много покривен. Като че ли нещата се разминават, защото за лятото трябва нещо по-ефирно, по-нежно... Иначе аз съм доволна от този.
 buttinsky, направила си по-добрия избор. Аз в началото изпитах малко неудобство с него, но после кожата ми свикна. И се чувстваше доста добре.


Благодаря ти за отговора.  bouquet Все пак и аз реших да заложа на по-лекия и преди малко си поръчах първия. Peace

# 222
  • Мнения: 101
Аз искам да си взема дневния крем на "Skindividual" нали става за суха кожа?

# 223
  • Мнения: 6 443
Аз искам да си взема дневния крем на "Skindividual" нали става за суха кожа?
Да,става  Peace

# 224

Общи условия

Активация на акаунт