перли за загар

  • 3 367
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 179
Аз си взех бронзираща пудра на Wet'n'Wild и съм много доволна.

# 16
  • Мнения: 2 497
Искам да попитам как нанасяте бронзиращите перли по цялото лице или по изпъкналите части на лицето/ чело, скули, носле и брадичка/?

# 17
  • Мнения: X
Аз също ползвам тези на ейвън, но ми писнаха. Харесах си едни нови бронзиращи перли на Лореал и мисля да си ги купя.

http://www.lorealparis.co.uk/minisites/masterclass/face/minerals/index.html

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 18:36 от Анонимен

# 18
  • Мнения: 2 388
..по изпъкналите части на лицето/ чело, скули, носле и брадичка/?
Peace и по шията и гърдите.

# 19
  • Мнения: 46
Имам такива перли, но с тях и без тях особена разлика не виждам. Може би не умея да ги нанасям правилно? Или пък използвам прекалено малко количество Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 39 770
Доста години използвах перлите на Орифлейм и бях много доволна. Скоро не съм купувала.

# 21
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
аз пък си имам бронзираща пудра на Манхатън и си полвам нея. хубава е и много икономична. свиди ми да си купувам друго, ама май ще се прежаля за Ейванските перли newsm78

# 22
  • Мнения: 2 388
... ама май ще се прежаля за Ейванските перли newsm78
Прежали се, ще ги имаш завинаги. Laughing

# 23
  • Мнения: 1 322
Аз ползвам перлите на Орифлейм от години и съм много доволна.

# 24
  • Мнения: 776

Моля те дай линк към този фдт, че мн ме заинтригува, а не го намирам в нета   bouquet

Иначе по темата, имах на Орифлейм перлите  в по-светлия вариант, но никак не бях доволна от тях, мазнееха и ми и стояха керемидено-червени, но като гледам колко доволни има от тях може повредата да е в моя телевизор.

Тези, от които съм страшно доволна обаче са на Манхатън от младежката серия. Матиращи са и стоят мн естествено  Peace Heart Eyes

Аз май съм подвела с поста си Blush ooooh!, то не е фдт, а пак перли:
http://www.lorealparis.co.uk/minisites/masterclass/face/minerals/index.html
  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 447
Доста години ползвах тези перли и бях много доволна.Ползвала съм на ейвън и на орифлейм,но съм по доволна от тези на орифлейм
В какво се изразява по-доволна? Ако моите някога свършат ( което не ми се вярва ) мисля да си взема някакви други.
Тези на орифлейм бяха с повече седеф и стояха доста добре/лицето ми не стоеше на петна/,а тези на ейвън като ги слагах на места стоеше по-тъмно,на места по-светло.И двата вида перли съм ги нанасяла с една и съща четка. Лицето ми с тези на ейвън стоеше все едно съм с лишеи,може и да са били стари,но уж бяха в срок на годност.








# 26
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586

Моля те дай линк към този фдт, че мн ме заинтригува, а не го намирам в нета   bouquet

Иначе по темата, имах на Орифлейм перлите  в по-светлия вариант, но никак не бях доволна от тях, мазнееха и ми и стояха керемидено-червени, но като гледам колко доволни има от тях може повредата да е в моя телевизор.

Тези, от които съм страшно доволна обаче са на Манхатън от младежката серия. Матиращи са и стоят мн естествено  Peace Heart Eyes

Аз май съм подвела с поста си Blush ooooh!, то не е фдт, а пак перли:
http://www.lorealparis.co.uk/minisites/masterclass/face/minerals/index.html
  bouquet


Няма нищо  Grinning мерси  за инфото   bouquet

# 27
  • Мнения: 146
Доста години ползвах тези перли и бях много доволна.Ползвала съм на ейвън и на орифлейм,но съм по доволна от тези на орифлейм
В какво се изразява по-доволна? Ако моите някога свършат ( което не ми се вярва ) мисля да си взема някакви други.
Тези на орифлейм бяха с повече седеф и стояха доста добре/лицето ми не стоеше на петна/,а тези на ейвън като ги слагах на места стоеше по-тъмно,на места по-светло.И двата вида перли съм ги нанасяла с една и съща четка. Лицето ми с тези на ейвън стоеше все едно съм с лишеи,може и да са били стари,но уж бяха в срок на годност.


Съгласна съм с това мнение! И аз съм използвала бронзиращите перли на Орифлейм и на Ейвън, и повече ми харесваха тези на Орифлейм. Много добре си описала разликата и при мен така се получаваше! Peace









# 28
  • Мнения: 1 447
Доста години ползвах тези перли и бях много доволна.Ползвала съм на ейвън и на орифлейм,но съм по доволна от тези на орифлейм
В какво се изразява по-доволна? Ако моите някога свършат ( което не ми се вярва ) мисля да си взема някакви други.
Тези на орифлейм бяха с повече седеф и стояха доста добре/лицето ми не стоеше на петна/,а тези на ейвън като ги слагах на места стоеше по-тъмно,на места по-светло.И двата вида перли съм ги нанасяла с една и съща четка. Лицето ми с тези на ейвън стоеше все едно съм с лишеи,може и да са били стари,но уж бяха в срок на годност.


Съгласна съм с това мнение! И аз съм използвала бронзиращите перли на Орифлейм и на Ейвън, и повече ми харесваха тези на Орифлейм. Много добре си описала разликата и при мен така се получаваше! Peace
 А... добре,явно ефектът не е бил само при мен такъв.А аз си помислих,че нещо перлите не са в срок на годност. newsm78









# 29
  • Мнения: 2 388
Тези на орифлейм бяха с повече седеф и стояха доста добре/лицето ми не стоеше на петна/,а тези на ейвън като ги слагах на места стоеше по-тъмно,на места по-светло.И двата вида перли съм ги нанасяла с една и съща четка. Лицето ми с тези на ейвън стоеше все едно съм с лишеи,може и да са били стари,но уж бяха в срок на годност.
Аз пък съм доволна. Нанасям ги с "гъбичката", която е вътре.
Моите със сигурност са с изтекъл срок на годност, но нямам такъв проблем.
Много странно защо при теб е такъв ефекта. newsm78
Мерси все пак за обяснението.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт