лятото и косата

  • 5 384
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 758
meridichka, цялата коса си прибирам...направо е немислимо при температури над 30 да ходя с пусната коса  Crazy
и аз с една шнола я дигам и диадемка!хем хубаво,хем удобно,хен не ми е горещо! Hug Peace
  bouquet

# 91
  • Варна
  • Мнения: 3 415
SLADYR4E, ми да  bowuu...и после есента ще се удивим колко ни е пораснала косата за това време, в което сме я вързвали  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 3 294
И аз съм в клуба на вързаните коси Wink не мога да я понасям  Peace А за защита използвам спрей на Лореал

# 93
  • Мнения: 2 229
Аз до миналата година все ходех с вързана коса на плажа, защото ми пречеше и топлеше. като си гледах снимките обаче се усетих, че вдигната коса изобщо не ми ходи  Laughingи миналото лято бях с пусната непрекъснато. Grinning Дразнеше ме, но влизах през 20 минути в морето да ми се мокри, че иначе жегааааа... Crazy
Тази година ще наблегна на кристалите, поне да не цъфти.

# 94
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И аз съм в клуба на вързаните коси Wink не мога да я понасям  Peace А за защита използвам спрей на Лореал

Кой спрей на Лореал ползваш? Доволна ли си?

# 95
  • Мнения: 758
И аз съм в клуба на вързаните коси Wink не мога да я понасям  Peace А за защита използвам спрей на Лореал

Кой спрей на Лореал ползваш? Доволна ли си?
и аз това питам+цена? newsm78
мерси!

# 96
  • Мнения: 3 294
Серията за защита от слънце  , да засега съм доволна , но незнам дали защитава наситина , уж има филтър за слънцезащита , та да видим ....Wink много добре ухае и има малко ефекта на кристали   а цената беше около 25-30 лв.

# 97
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Mindi тончо за този продукт бях питала по-напред в темата.

А омазнява ли косата? Твоята коса суха ли е или мазна?

# 98
  • Мнения: 758
сега лятото ползвате ли шампоани а УВ защита или овлажняващи?

# 99
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
Не за професионалтата серия говоря.Фриз. ми работи с продукти на Лореал и не ми харесват-боите са много слаби,даже супрата е слаба(което е добре в определена степен)

Какво ще рече много слаба?
Аз съм изрусена и си ппоръчах тази http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=88&products_id=508,утре ще се боядисам,как мисиш ще се измие ли бързо?

Ми ше рече,че ми става в корените светло кестеняво,което след няколко измивания става тъмно кестенява(боядисва ме фриз.с професионалната серия на Лореал),незнам тази дали ще падне бързо.Пробвай и да кажеш после Peace

# 100
  • Мнения: 214
Ползвам масло за защита на косата от слънце и хлор в басейна. Някакво италианско беше около 8 лева . Ако някой се интересува каква е марката да пише на лични , за да не правя реклама.

Общи условия

Активация на акаунт