Споделете 65!

  • 22 780
  • 1 069
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
Споделям, че съм потребител потен пор.
Досега работих като разрушител. Разруших навес лятна кухня с пещ,
в която имам спомени мама да е пекла хляб на самуни.
И агнета. Пещтта повече няма да я има.
Сградата беше тръгнала да се събаря и бе станала потенцииално опасна.
Майсторите не са учили дескриптивна геометрия и съпромат.
Остава да събера пари за нова постройка.
Мъчно ми е за нещица, които вече няма да ги има, искам да съм безчуствен, да работя като робот.
Намерих бъкел, паламарка и калайдисан тигат с извита дръжка като на котка опашка.
Влизам в банята. Желаещи да споделят?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 306

Влизам в банята. Желаещи да споделят?

Излизам от банята. Доразвий.

# 17
  • Мнения: 488
Ау, Саня, аз както не съм по писането, сега ще се чудя какви да ги мисля. Едно същото такова коте си търси стопанин в момента  Wink
Аз много се смях на коментара на моя син за аватара на Лиска: "Мамо, виж тази леля какви чисти зъбки има!"  Laughing

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Здравейте!
Аз се прибрах от вилата, но само да си полея цветята и изчистя, защото пък детето не иска да се прибира от там  Laughing.
Споделям, че сутринта до вратата ни чакаше бая големичка змия и зет ми я уби, а на мен ми домъчня за влечугото /беше си смок според мен/, но нали децата там играят.
Отивам да прочета последните страници дето ги изпуснах на предната тема...

# 19
  • Мнения: 1 413
Тъпо ми е. Чакам да се включи Фрида и да каже какво яде и пие, да се вдъхновя и аз да си сипя нещо, защото при мен повечето проблеми идват от нередовно пиене Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
Споделям, че се връщаме от мнооого дълъг детски рожден ден. Децата се забавляваха страхотно, но баща им "сдаде багажа". Сега се е разпаднал и не иска никой да го закача. Според него - "това детските рожденни дни били много изморителни" Laughing

# 21
  • Мнения: 765
 Споделям, че рядко споделям и това може да е една от причините да не се чувствам добре напоследък.
 Пуша много, ама много, не ям, докато не усетя , че съм на крачка от припадане, очаквам нещо лошо да се случи, ръцете ми изтръпват, не мога да дишам , нещо ме стяга и искам да напусна работа, за да не се налага да излизам от нас. Мисля , че полудявам. Обаче се владея и никой не подозира колко съм зле, което сигурно означава, че все пак не съм толкова зле.
 Така, споделих и ми олекна, може даже да ме държи 30 минути спокойствието   Grinning

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Алекс, остави другото, но трябва да се яде, сериозна съм.

Аз един ден да съм без дете и всички жени, на които звъннах да излизаме или работят, или са с болни деца, или са заети.
Викам на мъжа ми "Ходи ми се на театър!", той вика "Имаш любовник".  Crossing Arms

# 23
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Бяхме на гости при мама и татко. Вечеряхме на двора. Детето за 2 дена се прибра само да спи вечерта. Беше омазан цееелия. Яде кал.  Sick И беше много щастлив  Heart Eyes От утре на ново започва седмицата. Искам малко по-дълги уикенди.

# 24
  • Мнения: 5 370
Споделям, че рядко споделям и това може да е една от причините да не се чувствам добре напоследък.
 Пуша много, ама много, не ям, докато не усетя , че съм на крачка от припадане, очаквам нещо лошо да се случи, ръцете ми изтръпват, не мога да дишам , нещо ме стяга и искам да напусна работа, за да не се налага да излизам от нас. Мисля , че полудявам. Обаче се владея и никой не подозира колко съм зле, което сигурно означава, че все пак не съм толкова зле.
 Така, споделих и ми олекна, може даже да ме държи 30 минути спокойствието   Grinning
Вземи си отпуск или болничен, говоря сериозно. ИЗпадала съм в близко на твоето състояние.
Не можеш да си представиш 4-5- дена само у дома, по гащи, с кафенце сутрин, следобеден сън, сериали-колко разпуска. И зарежда батериите.

# 25
  • Мнения: 4 585
Споделям недоумението си от тър. постинг мерки.
Мерките ми бяха реалните. Сифонът беше запушен,
отпуших го, въртейки чешки електрод 3.12. Дафо?
Постоянно говорите сексизми - Дафо токущо излязла от банята,
Жози по гащи гледа сериал.

# 26
  • Мнения: 765
 Прави сте, сигурно имам нужда от презараждане, обаче си мисля, че наскоро имаше дълга ваканция и положението не се промени... знам ли и аз, дано да ми мине бързо, че не се понасям такава.
 Ден неделя, прекрасно, слънчево, детето го няма, таткото го няма,  аз съм се завряла вкъщи, не си махам даже пижамата и ми е добре така, само където от време на време ме обхваща параноя, че "нещо не е наред" и ми се реве. Един здрав бой може да свърши работа  Thinking
Вълк, може би ти си прав - копане му е майката или ремонт, или каквото и да е, стига да те кара да се потиш...
Даф, ако тедо каже, че отива на театър ще съм 100 % сигурна , че има любовница и ще пусна тема в ДиС  Grinning

# 27
  • Мнения: 2 152
Споделям, че днес бях на "особено" място
Тръгнах със свит от притеснение стомах - какво ще се случи, как ще се справя
Беше страхотно и много разтоварващо!
Оказа се, че притесненията ми са били неоснователни Simple Smile

Споделям, че отивам на гости при приятели, които доста отдавна не сме виждали
Наздраве!

# 28
  • Мнения: 4 585
Имам две мънички градинки от южната страна на блока.
Не тая, от която са входовете, а другата.
Голям релакс е да кибича там, правейки се, че правя нещо.
Барабалекс, няма такова нещо, дето да не се потиш, поне за мен.
Обаче банята след това ти се вижда страхотно достижение на
цивилизацията, първата вода е солена.
Модове са ми споделяли, че стилът ми бил назидателно-натуралистичен.
Следователно не са чели Исак Бабел. Това е любимият ми евреин.
Аз го препрепрочитам.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт