Споделете 65!

  • 22 820
  • 1 069
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 677
Споделям, че на sladuranka85, голямата сестра се е регистрир& … 72;ла, преди малко.

# 1 006
  • Мнения: 17 546
Аз пък не можах да се въздържа и да не споделя личен текст под аватара на съфорумка Mr. Green

# 1 007
  • Мнения: 1 072
Мъжът ми се бави. Отмъщавам му, отдавайки се на спомени за предишните мъже с коктейл в ръка. Усмивка. Някой ден трябва да напиша книга.  Grinning

Хубава буря беше.

# 1 008
  • Мнения: 2 386
Нямам нищо за споделяне, но исках да се обадя, че съм тук.
И не съм пушила днес.  bowuu

# 1 009
  • Мнения: 1 992
Като заговорихме за потребители, видях тази и се сетих за Сопрано и въпроса му...
И днес пуших.

# 1 010
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
Като заговорихме за потребители, видях тази и се сетих за Сопрано и въпроса му...

Дали ника й идва от "рутя"? newsm78

# 1 011
  • Мнения: X
Като ще си говорим за потребители  аз да попитам... (макар да знам, че е за  "Форумските липси" питанката ми) Имаше по едно време една мома Lil Vixen, или нещо от тоя сорт... Не съм я засичала скоро.

Ронка, когато заимаш градинка, свирни да я полеем. Ще  пратя мъжа ми да ти вземе размерите.  Whistling

Пуших като разпрана, но за сметка на това пих много бира.

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 00:34 от Анонимен

# 1 012
  • Мнения: 251
Аз пък не можах да се въздържа и да не споделя личен текст под аватара на съфорумка Mr. Green

Що бе  Балу? Няма лошо. Не е това което си мислиш Joy  Става на въпрос за многоо готин италиански моделиер. Явно мацката  му е фенка на пича. Роберто Кавали /Roberto Cavalli/и на мен ми е любим дизайнер.  Wink Имам си няколко блузки от него. Heart Eyes

# 1 013
  • Мнения: 677
Кихотке, кви кавали те гонят нощно време. Става дума за пране на чорапи от грозни цици.

# 1 014
  • Мнения: 17 546
Що бе  Балу? Няма лошо. Не е това което си мислиш Joy 
Мацко, а какво си мисля според теб!? Thinking Толкоз смотаничка ли ти изглеждам... Mr. Green

# 1 015
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 710
 Дубрютрю. Споделям филм с Ал Палачино, без бюджет. Добре, че е Ал, че да го зяпат. Гръмнаха едно Порше, то се обърна на една страна и предизвика в мен чувство за нелепост. Двете задни гуми бяха свързани с една дебела, лъскава, права тръба! От нея излизаха назад 4 тръби - ауспусите.  Shocked newsm78  Седя и мигам... Няма окачване, няма полуоски.... Детска играчка. И като зареди един току що зареден пистолет за втори път, без да излети патронът който вече е в цевта...
  п.п. зеФсчо съм, Деси се мота някъде.

# 1 016
  • Мнения: 1 072
Гледах П.С.
Уау  Shocked
Като го гледам пак, ще кажа повече.
Препоръчвам ви го в момент на нужда от разговор с Аз-а си.

# 1 017
# 1 018
# 1 019

Общи условия

Активация на акаунт