Споделете 65!

  • 22 808
  • 1 069
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 4 586
Споделям вълненията си пред първата матура. Матуристът спи като окъпан.
Той ще стъпи в това даскало за втори път. Първият беше преди четири години,
на откриване на учебната година. На това му се вика индивидуална формма на
обучение в домашди условия. Стискайте му палци, но не го пишете.
Резултатите от матурата не са важни, важно е да отиде , да постои, да направи нещо.

Като ще си говорим за потребители  аз да попитам... (макар да знам, че е за  "Форумските липси" питанката ми) Имаше по едно време една мома Lil Vixen, или нещо от тоя сорт... Не съм я засичала скоро.
Засякох я. Не е мома.

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 06:48 от Вълкът с дълъг ник

# 1 021
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
Добро утро!

Вълк, дано преживяването е стимулиращо! Peace

Щерката е разочарована, че няма специален подарък за деня на детето. При положение, че вчера получи един куп от цялата рода за края на учебната година.
Меркантилно поколение, ей! Mr. Green

# 1 022
  • Мнения: 4 406
споделям, че едвам удържам напъните на бабета и дедковци да зариват децата ми с непрактични и излишни подаръци по повод и без повод.
не вдяват, като казвам, че 5 монети от 1 лв правят малкия по- щастлив от спортна количка. монетите могат да се ползват на клатушките, колите прашасват по рафтовете на секцията....

# 1 023
  • Мнения: 4 300
Споделям ранно ставане, мляко с какао и ум, зает с правенето на планове.

Вчера обиколих София по диагоналите, не успях обаче да купя нищо, от това което ми трябваше. Дано днес да е по успешен денят.

Към списъка с унищожени от малкия змей неща трябва да се добави и интервала на клавиатурата, писането ми е мъка. Ама така е, хапа го, скача отгоре, вади го и го слага... какво очаквам.

За баби и дядовци не ми се споделя, по зле са и от родители. Проектират си комплексите& житейските възгледи с пълна сила.

# 1 024
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693

Крав, книгата ли да прочета първо, или филма?
Отдавна съм се зачудила, та затова още нито едното не съм направила  Grinning
Честит ни празник на детенцата-цветенца   bouquet
Нещо съм се изпресънила в шест и половина.
Кипя от енергия, и докато още е високо октановото число, и докато още спят двата змея  (малък и голям),
ще изчистя и ще покарам кростренажор.

Ошушках всичко зад граница, и ся нямам пари за подаръци.
Ай стига вече подаръци, и без това там само се тормозех на кой кво.

# 1 025
  • Мнения: 4 586
Книгата, ако филмът е направен по нея.
Ако книгата е написана по филм, първо филма.
Споделям гневливост, поради причината, че вълчето
е на матура и се старае, а тя най-вероятно ще бъде нулирана,
поради изтичане на инфо.
Извод: Инфото е тънко като спирачна течност или антифриз.

# 1 026
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добро утро!
Вълчо дано всичко мине добре и се притесняваш напразно относно нулирането!
Когато бях дете обожавах тази дата, защото мама и тате я правеха истински специална  Heart Eyes. Сега ги чакам да ми доведат моето дете за да видя в очичките му лудата радост от така чакания влак, който снощи час сглобявах в стаята му и който се надявам да има по-дълъг живот от двата му миналогодишни китайски предшественика. И към трите двойки баби и дядовци /третата двойка са свекърите на сестра ми Simple Smile/ нямам никакви забележки- да са живи и здрави само!
Хубав ден!

# 1 027
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Добро утро Simple Smile
Търся из нета какви детски прояви има в Пловдив, да заведа малкото.
Намерих проява в кв. Тракия, но далечко ми идва...
Някой да знае?

# 1 028
  • Мнения: 4 586
http://news.plovdiv24.com/45219.html - Пловдив, но не знам близко ли ти е.

# 1 029
  • Мнения: 4 406
хих!
споделям мъж с махмурлук. не разбра, че току- що изпи половин литър лактогонен чай. какъв ли ефект ще има при него? 

# 1 030
  • Мнения: 1 992
Буми, довечера ще можеш ти да се напиеш. Mr. Green Мъжът ти ще кърми днес, Бу може да му покаже някои пози.

# 1 031
  • Мнения: 4 586
Буми, мъжът ти поне има оправдание - махмурлук.
Аз веднъж изядох една маска за лице от хладилника. Embarassed
Наблюдавай го и сподели, естествено.

# 1 032
# 1 033
  • Мнения: 1 616
Привет! Честит празник на всички деца! Моето още спи, чакам го да се събуди, за да го изведа и да го поглезя.
Вълчо, току-що прочетох вестта за изтичането на информация. Какво да кажа - очакваше се да се случи нещо такова. Ако не такова, друго... Но не вярвам да се анулират матурите - това би означавало цяло министерство да си плюе на суратя, което е съвсем невъзможно. Точно обратното - ще се постараят да изкарат матурите успешни, та да се бият гордо в гърдите колко са велики... Успех на Вълчето! Hug

# 1 034
  • Мнения: 899
Честит празник на всички деца и на всички, които се чувстват все още деца!

Отдавна се каня а гледам П.С., но подозорим, че тези дни няма да ми понесе.

В София днес има страшно много прояви, вози ми се на ретро трамвая Simple Smile . За съжаление няма откъде да взема дете, което да ми служи за извинение, че получавам балони и бонбони.

Общи условия

Активация на акаунт