Смешки от форума - 42

  • 9 567
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 125
Добре дошли в новата тема!

Тук събираме бисери, сътворени във форума.

Моля, съобразявайте се с молбата на Мамма:

Цитат
Обръщам се с молба към всички списващи в темата - моля, не публикувайте като "смешни" постинги, касаещи здравословни проблеми.

Когато човек поради една или друга причина се притеснява за здравето си и е дошъл в сайта да попита, независимо от това как се изрази, не заслужава присмиване, а има нужда от помощ и подкрепа.
Едно е лапсус или изказване в някоя неангажираща тема, съвсем различно е осмиването на здравословни проблеми от каквото и да било естество.

Благодаря предварително за разбирането!

Тема 41

# 1
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
без цитат.
смешно ми е, когато се завайкат в модераторската, че някой ги следи и точно техните изключително информативни и обосновани мнения са докладвани и изтрити.
все ми напомнят за Йотата и "за народа - загуба велика!"

забелязвам, че са все от автори на от 1 до 200 мнения и повечето са писани в работно време - от 8 до 5 Wink

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Е, кога да са писани. И аз като бях офис планктон, пишех в работно време.

# 3
  • Мнения: 1 726
Вместо запис и някакси в продължение на предишните две мнения, но все още и разгадавам:

А, от друга страна, мачистите се преселват в големите градове в търсене на работа.

От трета страна и феминистките също там се преселват. Да си виждал войнствена феминистка на село?
Колко от бгмамите пишат от село и колко - от големите градове?
Когато живота е яко бачкане, човек няма време за простотии.
Само не разбрах 🧐 - селянките или феминиските работят яко и нямат време за простотии 😉.

Последна редакция: нд, 24 мар 2024, 17:55 от ierldan

# 4
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
Е, кога да са писани. И аз като бях офис планктон, пишех в работно време.

а оплакваш ли се, че си отделила от времето си да напишеш нещо, а лошият модератор го е изтрил?
няма да питам дали работодателят ти е във възторг от това как си уплътняваш работното време.

# 5
  • Мнения: 14 079
Темата е за смешки от форума, нека не си размахваме пръст кой кога пише. Само работодателят може да ми държи сметка как си уплътнявам времето.
За протокола - на работа съм в момента. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 6
  • Мнения: 891
Цитат
В темата обикновено се смята, че средният наемател идва в общия случай от землянка и не му трябва кой знае какво. Той преди тва се е плакнал на потока и няма да го оцени и без това.
Simple Smile Joy

# 7
  • Мнения: 3 726
😂😂😂😂😂
 faviana,  коя е темата?

# 8
# 9
  • Мнения: 4 831
Някои от коментарите там са за страшките направо.

# 10
  • София
  • Мнения: 16 197
Тя и реалността е за страшките, като дойде време за ремонта след изнасяне на някои наематели.

# 11
  • Мнения: 1 798
Цитат
....... Безвреден за животни деца, всички топлокръвни.

И отдолу въпрос
Цитат
Хммм, за жени как е? Да не се повредим нещо? Simple Smile
🤣🤣🤣

# 12
  • Мнения: 9 867
Уместен въпрос, нали жените се родеем със змиите, т.е. със студенокръвните Joy

# 13
  • Мнения: 184
без цитат.
смешно ми е, когато се завайкат в модераторската, че някой ги следи и точно техните изключително информативни и обосновани мнения са докладвани и изтрити.
все ми напомнят за Йотата и "за народа - загуба велика!"

забелязвам, че са все от автори на от 1 до 200 мнения и повечето са писани в работно време - от 8 до 5 Wink

Моето работно време е ~5:00ч/~10:30ч

# 14
  • Мнения: 1 726
Цитат
Ох, като споменахте женски и мъжки проблеми...Веригата, в която работя си има нейна си социална мрежа за цялото UK, предимно свързани с работата теми се обсъждат там, къде сериозни, къде шеговити. Разглеждам един ден и попадам на снимка на мъж с униформа на фирмата и един черен елек с текст от рода "Толкова съм благодарен на компанията, че ми даде шанса да изпитам какво е да си в менопауза, опит, който ще помня цял живот". Аз : Blush Blush BlushНе ми е перфектен английският, но все пак виждам мъж, който говори за менопауза и не ми се връзва. Показвам на местния ми колега, дали правилно разбирам, неговата реакция същата, зачете се в таговете под снимката и взе да търси в гугъл. Та черният елек, който въпросният мъж е облякъл бил симулатор за менопауза, сменя температури, прищипва, причинява главоболие и т.н. И го питам- ама защо е това? "Ами, за да разберем какво им е на жените!". Питам го- ако на нашия обект предложат да пробвате ще го направиш ли? Той "no chance! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт