Кое АМ не запича децата ви?

  • 8 039
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 814
Всички чревни, както и кожни (имам предвид атопична кожа) проблеми на сина ми се оправиха като минахме на Lactana BIO  Peace

# 16
Моите и двете са били с фризолак.А  ти не виждам причина защо си давала Фризовом,милумил..Х.А..всяко едно от тези млека е все за нещо(повръщане,растройство..).и повечето от тях са гъсти млека,което допълнително запича бебчетата.Можеш да пробваш с Лактана ,тя има бифидус бактерии и има страхотен бифидус ефект при запечени бебета.

Фризо Ха и давах защото имаше съмнение за алергия след като се роди,Фризовом го давах защото педи така ми каза да го давам в комбинация против запичане,Милумила дадох(за една седмица) след като не деиства Фризото а в момента пробвам с Нан защото спря да се изхожда и от Фризовома Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 423
В началото давах Фризолак, резултатът беше запек, цели 5 дни. После педито каза да го сменим с розовия Хип и нещата се оправиха.  Peace

# 18
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Детето ми е на розов ХИП и няма проблеми с отделителната система, не е и имала.

# 19
  • Мнения: 999
Да знам че не е много добре честата смяна на млека но имам ли избор не мога да си оставя детето да не се изаква редовно поради тази причина Rolling EyesЗатова пробвам различни варианти.Искам и да попитам понеже сега се разрових из интернет за Нутрилон1 нали и то е с пробиотици както и Милумил2?И дали със наистина млеката в които има пробиотици помагат за изхождането newsm78
Какато да питам и според вас колко време след въвеждането на ново мляко би трябвало да има резултат и съответно сега както виждам че от два дни няма резултат от Нана след колко време трябва да мина например към Хипп или Лактана био?
Нутрилон и Милумил не са с пробиотици а с пребиотици.
Ние сме на Лактана Био и нямаме никакви проблеми.

# 20
  • Мнения: 3 314
Нутрилон Комфорт  Peace

# 21
  • Sf
  • Мнения: 978
Откакто спрях кърменето  Sad давам Лактана Био.Проблеми със запек не сме имали. Peace


И при нас е така.  Peace
Само първо бяхме с НАН, и такива проблеми с акането имаше, че да не ти казвам.  ooooh!

# 22
Да знам че не е много добре честата смяна на млека но имам ли избор не мога да си оставя детето да не се изаква редовно поради тази причина Rolling EyesЗатова пробвам различни варианти.Искам и да попитам понеже сега се разрових из интернет за Нутрилон1 нали и то е с пробиотици както и Милумил2?И дали със наистина млеката в които има пробиотици помагат за изхождането newsm78
Какато да питам и според вас колко време след въвеждането на ново мляко би трябвало да има резултат и съответно сега както виждам че от два дни няма резултат от Нана след колко време трябва да мина например към Хипп или Лактана био?
Нутрилон и Милумил не са с пробиотици а с пребиотици.
Ние сме на Лактана Био и нямаме никакви проблеми.

Е добре де объркала съм при писането Stop
А искам да попитам според вас сега както и сменям млякото трябва ли да спра със захранването което е от почти 10 дни(с плодови пюрета) за да видя дали само млякото ще и действа да се изхожда без разхлабващи пюрета ?

# 23
  • Мнения: 2 172
По принцип при всяко дете е индивидуално,но все пак Фризолак и Нан се смятат за по-запичащ.При нас запек няма,единствено след Хумана  Sick Съответно веднага го изхвърлих.Най-доволна съм от розовия Хип.Много е вкусно и няма абсолютно ниаккви пролеми с отделянето,даже и два пъти на ден някой път  Blush

# 24
  • Мнения: 135
Лактана  Peace

# 25
  • Мнения: 2 334
Според вас кое е по добре Лактана био или розовия Хипп?

# 26
нан ха  нестоджен 1-2

# 27
  • Варна
  • Мнения: 777
Пробвала ли си да дадеш на бебето пюре от тиква или от сини сливи?При нас действа безотказно!Също много ефикасна е вода,в която са накиснати сушени сливи.Тиквата се води зеленчук,а вие май бяхте само на плодови пюрета...Има и разни чайчета слабителни,не бързай да сменяш млякото(отново). Peace

# 28
  • Мнения: 391
Пробвала ли си да дадеш на бебето пюре от тиква или от сини сливи?При нас действа безотказно!Също много ефикасна е вода,в която са накиснати сушени сливи.Тиквата се води зеленчук,а вие май бяхте само на плодови пюрета...Има и разни чайчета слабителни,не бързай да сменяш млякото(отново). Peace


Даа, тук директно се продават пюрета от сушени сини сливи и тоова много ме улесняваше по време на нашия запечен период. Много са ефикасни сушените сливи и предполагам водата, в която са киснали.

# 29
  • Мнения: 1 062
Според мен честата смяна на млеката също би могло да докара на бебето ти проблеми. Ти за 4 месеца си сменила толкова много млека. Не е добре това за детето ти. А и ти какъв ефект чакаш, няма как да подейства млякото разхлабващо на бебето ти. Използвай определено мляко поне месец, че и повече и тогава може да очакваш резултат, по-скоро някакво регулиране на изхождането. Щом си започнала да захранваш с плодове, недей да спираш за да видиш как ще подейства млякото. Няма значение от кое точно бебето ти ще ака. Така или иначе ще даваш вече плодове. Изчакай повече време с това мляко което даваш сега. Започни и редовно да даваш сини сливи или круша. Когато въвеждаш нещо ново ( зеленчук или каша ) винаги предварително се интересувай как действат.

Общи условия

Активация на акаунт