ЮЛСКИ бебчета 08 (тема 55)

  • 14 375
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Ей, забравих да ви почерпя Hug

Нашто тати днеска става на 30 Sunglasses Одърте hahaha Чухме се по скайпа няколко пъти днес, а той, милият, не може да усети, че има празник, толкова е зает Tired Мъчно ми стана за него...



Аз искам да питам Катинчето дали случайно нейният мъж не е с бръсната глава и дали тя не се е разкарвала днеска из квартала по бяла тениска и къси панталонки? Видях една мацка, която убийствено ми заприлича на теб по снимките, но съм лош физиономист и ме досрамя да подвиквам по непознати хора Laughing

# 16
  • Мнения: 4 371
Белинда, да ти е жив и здрав newsm59

# 17
  • Мнения: 152
Благодарско за темичката!   bouquet
Записвам се, колкото да не изоставам и да мога да ви следя. Утре ще пиша, че вече умирам за сън.  Blush
Белинда, честит рожденник!!!  nbirthday

# 18
  • Мнения: 326
Аз през уикенда нямам много време за нета. От толкова разходки време не ми остава.
julie.k в магазина Джъмбо определено нямаше неща за новородено бебе. Кошарки аз лично не видях. Имаше 1-2 вида колички, неизвестна за мен марка. Но дрешки за новородено имаше, чаршафчета и околоници  също.
Да ви кажа и мене ме е хванало шубето това бебоче да не вземе да тръгне по-рано. Да устиска края на юни поне.  Praynig Обаче с толкова разходки и тичане след каката направо ме е страх. Даже тези дни мисля да сваля на Михаелка преградата на кошарата, че поне като я слагам да спи да не я вдигам.
Katinche и аз гледах едни лампи в Джъмбо, които са за бебета и се пъхат в контакта. Бяха около 10лв. Казваш добре, че не съм купила.  Wink
crazywork  ти къде живееш. Аз също съм до ТЦ "Глобус" в Света Троица.
Някой беше писал за памперсите на Sleep&Play. По-добре внимавайте с такива по-силно ароматизирани и памперси и кърпички. Дъщеря м уж не е капризна за козметика, а се изрина от тези памперси. А иначе ползваме от раждането й тези на Pampers - стандартния модел и нямам оплакване от тях.

# 19
  • София
  • Мнения: 545
А този Джъмбо продават ли детски колички? Не е ли само за играчки??? Кой е ходил?

Има няколко модела, но нищо особено. Има такава, но цената, ако не се лъжа е около 200 лв. На мен ми харесва, но е с две дръжки и се отказах.

Райка, аз имам подобна лампа, по- голяма, свети съвсем дискретно, но се вижда в стаята, може да е включена цяла нощ. Има ги в Джъмбо, по 10 лева, моята е с Мечо Пух.  Доволна съм.

За памперсите, аз бях взела само един пакет 1, според мен 2 е добре.

В Майчин дом, каквито пеленки даваш, такива му слагат на бебето. Отгоре пишат номера на бебешора и така. Искат по 5 на ден. А тези оранжевите на Памперс са много зле.

Кремче за подсечено дупе, мога да препоръчам BabyDream, скоро Марти беше много зле и това му помогна много.

А какво има в този Глобус? Май нещо съм пропуснала. newsm78

# 20
  • Мнения: 142
Белинда, честит ти рожденник! Да е жив и здрав и много да се разбирате  cheers bdbaloni
Вижте какво ми нарисува мъжлето на тумбата:
http://rossidimitrova.multiply.com/photos/album/33/My_pregnancy#7

# 21
  • Мнения: 4 371
Много е сладко, Аелия Grinning

# 22
  • Мнения: 693
Sisoni   bouquet за темичката!

Аелиа, много сладка рисунка си имаш  Mr. Green

Нип, скоро ще дойда до Арбор и ще ти донеса омекотител на Сано, има го в квартаното магазинче, към 10-тина лева е!

Белинда, да ти е жив и здрав рожденика  Flowers Bouquet ГОЛЯМО ЦРУ си обаче, напълно отговаряме на описанието  Laughing само че много ми е интересно, къде си ни видяла, не се сещам да сме се разхождала из квартала  newsm78 днес цял ден сме по гостита  Whistling и как можа да не се обадиш?!

Аз купих сапун Бочко и Pampers от 2 до 5 кг. един в жълта опаковка!
Дани, свеки ми донесе BABY TAN бил много хубав  newsm78

Ох, сигурно и други неща щях да пиша, но не се сещам...... ooooh!

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 23:37 от Katinche

# 23
  • Мнения: 326
Вижте какво ми нарисува мъжлето на тумбата:
http://rossidimitrova.multiply.com/photos/album/33/My_pregnancy#7
Е не, ще падна от смях.  Joy hahaha hahaha hahaha Joy Joy
ха ха ха ха ха

Дани, свеки ми донесе BABY TAN бил много хубав  newsm78
Аз не съм доволна от този крем. Много е гъст, не се размазва лесно, има "странен" мириз и не попива в кожата. Може и да помага при по-сериозни случаи, но като цяло нашата тубичка си стои вече цяла година.

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 23:39 от Kokolin@

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Мамита, вие ходите ли на кино? Аз вчера бях и се зачудих на бебето дали не му е кофти с тея озвучителни системи последно поколение newsm78
Бременните могат ли да ходят на кино? Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 9 903
оооо Simple Smile
аз попътувах, до Сливен и обратно. Два дни плющях като невиждала храна - особено череши. разнообразих се  и съм доволна.
Нищо не си харесах от магазините в Сливен, освен един черен потник за след раждането, но неоправданата цена ме отказа - 39 лв, аре ве  Crossing Arms бебето намаза едно бяло боди. Никъде не бяха чували за протектор за матрак, само една продавачка ме пита дали имам предвид подлоган.

Най-добрата ми приятелка от детинство преносва вече 7 дни, утре я викат да я израждат Simple Smile ба.ти мързеливото бебе Simple Smile

# 26
  • Мнения: 690
Аелия, много готино коремче! Татко с талант. Интересно ми е с какви боички е рисувано.

Относно киното - тази седмица ходих 2 пъти и на бебето нищо му нямаше - даже се унесе и спря с ритниците. НО, една приятелка ме беше стресирала, че няма да мога да издържа филма от ритането на бебето.

# 27
  • Мнения: 782
Добро утро  Simple Smile
Напоследък не ми остава време да влизам тук, само ходя нагоре-надолу, не мога да застана на едно място  Laughing
След малко минавам през банята и пак навън, че гледам слънце е изгряло  Party

Не ми се сърдете а ма не ми се чете назад  Peace

# 28
  • Мнения: 2 741
Добро утро и от мен. Влизам да се похваля с чисто новите си стрии по корема, въпреки усиленото мазане. Crossing Arms Изкуството изисква жертви, явно няма да се спася.
Вече почти не ми понася пътуването с кола и трябва да се спирам, само утре отиваме до Плевен за последни покупки и край, а толкова обичам да пътувам Cry
Вече си взех болничния преди термин и осезаемо се усеща, че момента наближава и малко ме е спек  Tired
Май и още нещо щях да пиша, ама айде де  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 334
Aelia, много забавна рисунка Simple Smile Талант, талант - дали ще се предаде и на поколението Simple Smile
НБМ, на кино много ми се ходеше около 5ия месец, придумах съпруга си, едва го навих. Отиваме в Арената - единственият филм, който ни допадна и на двамата, беше в много неудобен час. И в крайна сметка гледахме Рамбо 4!  Joy Горкото бебче, постоянно се движеше и подскачаше, май не му допаднаха много безкрайните престрелки (нищо чудно, де). Ама го изтърпяхме стоически, в крайна сметка аз исках кино, ей на ми кино!  Crossing Arms
Тити, в Сливен рядко използват такива странни думи  Simple Smile Това подлоганче си е достойно откритие  Laughing

Вчера харесах и даже капарирахме легълце! След доста размишления избрах да е дървено креватче, а не пластмасово-преносимо. Обаче и аз съм един бременен мозъъъък... Знаех какво искам да има - да е масив, а не ПДЧ, да е с различни височини на матрака, да има чекмедже отдолу,... И в крайна сметка снощи го показвам на майка си на картинка, а тя от пръв поглед ме попита - А къде му е чекмеджето? Мдаааа, оказа се, че забравих за чекмедже  Close И в крайна сметка ми каза, че съм си купила "проходилка", понеже нямало нищо в това легълце, било много непрактично  #Crazy
Доядя ме доста, понеже гледах и подобен модел в nani.bg, на по-добра цена, но с чекмедже отдолу. Ама свърши вече, дадохме капарото. Та занапред, като избирам вече нещо по-голямо, направо ще си пиша изискванията на листче и ще проверявам по всички точки  Crossing Arms Изложих сееее...  Embarassed

Влизам в 35 седмица по моето броене... последната от 8 месец. Ама лекарят ме води по последна менструация и ме е писал 30 юни - по неговото броене влизам в 36 седмица, което си е началото на 9 месец... Бррррр. Ама сега съм по-спокойна, имаме вече легълце, хихи  Joy

Общи условия

Активация на акаунт