ЮЛСКИ бебчета 08 (тема 55)

  • 14 395
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Абе нашата фотографка къде скитори пак Crossing Arms
Чакам да видя снимките Mr. Green

# 241
  • Мнения: 185
Душичката, честита годишнина, много любов и разбирателство и за в бъдеще и едно сладко бебче да допълни семейството!
Аз нямам много време да се разпиша тези дни, само ви чета когато мога, но от четвъртък сигурно съм вече в болничен и ще имам повече време  Blush, че то сега като за последно, хем обучавам заместничка, хем много работа и е ужас  ooooh!. Но му се вижда края поне.
Честити праници на всички, които съм пропуснала   bouquet
Инка, честита ти дата, то по-малко от месец останал  Hug
НБМ, много полезна инфо, мерси  Hug
Това е засега от мен.

# 242
  • Мнения: 235
Душичката, честита годишнина! Пожелавам ви дълги години семейно щастие и едно хубаво бебе през юли!

И аз тази нощ не спах. Ми то като се замисля не е само тази нощ. Или ако спя, ставам в 6. Май времето, което ни остава, ще ги използваме само за оплакване. Вярно, че остана най-тежкото! Аз тези дни болна легнах Joy и не станах. Един вирус ме тръшна...не е за разправяне.

Инка, честита ти дата! Пожелавам ти всичко да мине многоооооо леко! Hug
Беше ми интересен линка, който пусна!  bouquet

Да продължа с оплакването - днес цял ден съм с контракции и много странно - допишква ми се и ме стяга корема с типичната болчица... Утре съм на лекар, ама предполагам, че са подготвителните и ме почнаха.

Дуци, дали е пола или рокля, няма значение. И на двете снимки изглеждаш добре. Е, аз знам къде се харесваш повече, но ти самата знаеш, че това е временно и ще бъдеш пак с роклята  bouquet.
Лека вечер от мен! preggo

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 17:23 от Пепита®

# 243
  • Мнения: 2 070
Оф, хемоглобина ми е 84, вече съвсем съм на умирачка. Ако тръгна сега да раждам ще се наложи кръвопреливане, каза лекарката. Ударих му един рев, понеже съм пъзла и си представих как ми наливат някакви системи и чужда кръв и това ми се струва ужасно гадно... Сега ви четох и за фазите на раждането и се подсетих и бррр. Не ме е страх от болката, нали вече съм раждала, просто от това да ме бърничкат, да ме пипат, да има железа около мен и разни спринцовки и подобни, да изтича кръв. Сори, млъквам.

# 244
  • Мнения: 175
Здравейте на всички  Hug
Аз пак пропуснах почти цяла тема, но нямам възможност да следя всичко  Confused
Успях да направя малко снимки. Относно хавлийката с тати харесахме тази.
А за желаещите, които искат да разгледат другите покупки, могат да ги видят тук.
Скоро ще купя и по-сладурски дрешки, тези ги накупихме от м-н "Штъркел" и са първите дрешки за беба.

До скоро!

# 245
  • Мнения: 326
ДеЩоВиди хемоглобин 84 си е наистина нисък. Не ти ли се повлиява резултата от лекарства. Или организма ти не ги усвоява?? Какво казва лекарката?? Сериозно се притесних за тебе.
Аз днес чакам мъжа ми да ми вземе резултатите от изследванията. Дано да са що-годе добри.

За списъка с датите за секциото аз сум ЗА.

# 246
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Успях да направя малко снимки. Относно хавлийката с тати харесахме тази.

Екстра са Peace
И ние сме със същата хавлийка, само че синя. Я кажи колко струва в прословутия Щъркел, че да направя сравнение Wink

Оф, хемоглобина ми е 84, вече съвсем съм на умирачка.

Ох, не е смешно, ама много забавно си се изразила и се захилих, сори Confused
84 е мнооого ниско наистина. На мен ми беше 119 и пак ми дадоха хапчета. Не може ли нещо да се направи?

# 247
  • Мнения: 326
crazywork да са ти честити дрешките и бебката да си ги носи със здраве. И аз днес се канех да ида да поразгледам в Штъркел-а, ама не остана време, а и в тази жега съвсем ми се изпари желанието.

# 248
  • Мнения: 175

Екстра са Peace
И ние сме със същата хавлийка, само че синя. Я кажи колко струва в прословутия Щъркел, че да направя сравнение Wink

17.90  А в пиги хаус същата я видях за 28 и нещо  Shocked

# 249
  • София
  • Мнения: 123
Оф, хемоглобина ми е 84, вече съвсем съм на умирачка. Ако тръгна сега да раждам ще се наложи кръвопреливане, каза лекарката. Ударих му един рев, понеже съм пъзла и си представих как ми наливат някакви системи и чужда кръв и това ми се струва ужасно гадно... Сега ви четох и за фазите на раждането и се подсетих и бррр. Не ме е страх от болката, нали вече съм раждала, просто от това да ме бърничкат, да ме пипат, да има железа около мен и разни спринцовки и подобни, да изтича кръв. Сори, млъквам.

ДеЩо,наистина е нисък хемоглобина,майка мионзи ден ми разказваше,4е когато е била бременна с брат ми-хемоглобина й е бил по4ти 80,а е трябвало сватба да правят и е била в болница,съответно не са искали да я пуснат.Та,казва -"Аз,дето хи4 не оби4ам мед,да видиш как за 2 дни изядох 1 (или 2-не съм сигурна) буркан мед"- и го е вдигнала по4ти до 100,та са я пуснали.Ако искаш пробвай,може да има ефект.Аз също,ако продължавам да го свалям ще пробвам този трик.

Хавлийката на Creazywork и на мен много ми хареса-казвайте цената Wink
А,да видях цената,мерси Grinning

Аз пък нещо днес съм свалила кръвното и ми е едно треперливо и отпаднало,сега съм си направила едно нес кафе,да видим дали ще помогне.

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
17.90  А в пиги хаус същата я видях за 28 и нещо  Shocked

Хм...сигурна ли си? Аз май я взех за 19лв същата точно от Пигис newsm78

# 251
  • Мнения: 367
Душичка честита годишнина  bouquet
Джоли честита ти рожденничка
crazywork много сладурски покупки Heart Eyes със здраве да си ги ползва бебока
Де що много неприятно с този хемоглобин.Наблегни на храни,които го повишават.И аз съм с нисък и ми изписаха малтофер,ама много ми е гаден и повръщам от него Sick затова наблягам на храните.Дано се оправиш,стискам палци Hug

# 252
  • Мнения: 556
А аз имам проблем с белтъка в урината,но и желязото ми също е ниско въпреки Малтофера Sad

# 253
  • Мнения: 4 371
Душичката, чести празник. Много да се обичате и уважавате ви пожелавам!


Дещо, веднага започвай с някакви бабешки методи да се лекуваш, ето Руми ти е казала мед. Ти лекарства не пи ли за това? А и сега няма да раждаш, така че няма да се наложи преливане на кръв.
Мен също ме е страх, имам нисък праг на болка, ама много  нисък, с нервите съм малко лабилна и само като си помисля какво ме чака и откачам. Даже се чудя как се навих на второ Laughing За това гледам да не мисля.

Донка, супер си на тази снимка  bouquet
Я дай сега една да те видя, защото аз май не съм те виждала или поне не те помня Blush

Днес лекцията не ми допадна, защото вече казах, че ме е страх и се присетих, че наближава. А и доктора ме подразни. Като го питах защо не трябва да се пият витамини, моя доктор казва точно обратното(с довод, че витамини мога да си набавя от храната, а минерали - не), той май малко се поядоса, сякаш не знаеше какво да каже и каза "вашия лекар ще ви изражда слушайте него. Мен като ме гледате(майка ми не е пила) има ли ми нещо?" На него може и да му няма(което аз няма как да знам), но на майка му може да са й опадали зъбите и сега да е с остеопороза примерно, защото той си е извлекъл всичко необходимо.

Аз спах час и половина, много ми е нервно нещо в момента и мъжът ми го отнесе Crossing Arms

# 254
  • Мнения: 326
Днес си купих Lansinoh да се мажа ако евентуално ми се получат рагади от кърменето. Имам лош опит от първите 2-3 месеца с дъщеря ми, та затова от сега си купих кремчето. На листовката обаче пише:

"С чисти ръце, размекнете част от Лансинох м/у пръстите си и го нанесете в областта на зърното и ареолата след всяко кърмене или при нужда. Лансинох не трябва да се отмива преди кърмене.  Преди раждането, използвайте два пъти на ден, за да предотвратите изсушаването и да направите кожата си мека и здрава. За да защитите чувствителните си зърна, може да използвате Лансинох преди душ."

Някой маже ли се с него. От лекциите за кърменето знам, че споменахте, че са казали да не се мажат гърдите с нищо преди раждането. Та затова се чудя?!?!? newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт