LaRedoute.fr - 64 - Всичко за поръчката! И всичко е написано в 1-вия пост!

  • 39 653
  • 759
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 911
Включвам се с въпрос.Има ли ги все още готините бебешки сандалки Адидас? Накумих се да поръчам след като видях , че в Скай сити се продават за 45лв., но нещо не мога да ги открия... Rolling Eyes

За бебешки не знам,но ние имаме розовите 24 номер,ако искаш ще ти ги измеря.

# 77
  • Мнения: 222
Включвам се с въпрос.Има ли ги все още готините бебешки сандалки Адидас? Накумих се да поръчам след като видях , че в Скай сити се продават за 45лв., но нещо не мога да ги открия... Rolling Eyes

За бебешки не знам,но ние имаме розовите 24 номер,ако искаш ще ти ги измеря.

До колкото разбрах май иска линк...Ето:
http://www.laredoute.fr/vente-akwah-adidas-bebe.aspx?productid=3 … e&pagesize=16

# 78
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат
chockolina

В събота получих машината за хляб и снощи я изпробвахме - работи си без грешка, стана чудно хлебче, само дето е около 250 гр. За 14,50 Е няма да търся кусури, я!  Mr. Green Много съм доволна!

Точно такова нещо търся - това с код някакъв ли се получи? Може ли линк! Praynig Praynig

Да, с код и реф. № - довечера ще ги потърся и ще пиша. Ако не ти се чака, виж в темата за кодовете, там ги има. Peace

# 79
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Cveti Simple Smile~
Имам такива Пуми(розови),купувани от Бг,вървят един номер по-малки,нося 37,станаха ми 38

# 80
  • Мнения: 239
http://www.laredoute.fr/vente-cardigan-pressionne-anne-weyburn.a … e&pagesize=16  ,пристигна с поръчка от 27.04.Струваше си чакането,стои много елегантно и стилно.Препоръчвам го.
kaloqnis2007, наистина изглежда прекрасно Peace! А това отдолу отделно ли е или си е пришито към самата жилетка?

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз да си задам пак въпроса от края на миналата тема, че се чудя дали да поръчвам...

# 82
  • Перник
  • Мнения: 396
Ками, благодаря.  smile3525

# 83
  • Мнения: 620
Поръчала съм дънките, 168 размер. Изглеждат добре, съвсем актуални са като модел и се надявам да са леки и тънички, тъй като на снимката са показани в лятна комбинация. Вторият панталон също е от онези, които ми стоят в преференциалните продукти. Още обмислям, предпочитам да видя как ще ми стоят дънките и тогава да поръчвам от детската номерация. Ако останат размери докато се мисля Wink. Във всеки случай за тези пари това качество / на Актив/ тука няма да намериш.

# 84
  • Мнения: 148
Момичета,много ми се забави една поръчка от 07.05(не е чак толкова много де,ам друг път не ми се бавила вече 20 дни,като изключа поръчките от зимните намаления)Та въпросът ми е има ли и други момичета, чакащи поръчки от началото на май(малко да се успокоя)? newsm78

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
айви, на моят въпрос ли отговаряш?
Ако е така, ще чакам отзиви за дънките, когато ги получиш!   bouquet

# 86
  • Мнения: 239
Момичета,много ми се забави една поръчка от 07.05(не е чак толкова много де,ам друг път не ми се бавила вече 20 дни,като изключа поръчките от зимните намаления)Та въпросът ми е има ли и други момичета, чакащи поръчки от началото на май(малко да се успокоя)? newsm78
Аз чакам от първи май Confused.

# 87
  • Мнения: 22
Тези маратонки UMBRO ....Sport>  Chaussures homme > Urbain > Chaussures de sport CRUZEIRO MT de UMBRO (сори че няма линк) някоя от вас ги получи скоро. newsm78 Ако не се лъжа беше писала че отговарят на номера.Така ли е и моля за отзиви?

# 88
  • Мнения: 2 231
Момичета,много ми се забави една поръчка от 07.05(не е чак толкова много де,ам друг път не ми се бавила вече 20 дни,като изключа поръчките от зимните намаления)Та въпросът ми е има ли и други момичета, чакащи поръчки от началото на май(малко да се успокоя)? newsm78
Аз чакам от първи май Confused.
И аз чакам от 08.05. И вече силно се притеснявам, понеже я запратих на село и не зная изобщо дали ще стигне до там. Ще чакам още седмица и тогава ще му мисля. Sick

# 89
  • София
  • Мнения: 6 810
Аз чакам от 7.05 за митницата и от 8.05 за пощата.

Общи условия

Активация на акаунт