За брюнетките във форума.

  • 56 842
  • 922
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 970
блондинка бях за кратко, миналото лято
сега отново се чувствам човек  Mr. Green

# 16
  • Мнения: X
Минала съм през всички цветове на дъгата. Сега съм с натуралния си не'намкъв цвят на косата. Pasinet, ти си ме виждала. Брюнетка ли съм?
Аз мисля,че съм блонетка или може би брюндинка newsm78

# 17
  • Мнения: 4 496
Хайде и аз да се разпиша в темата!

Била съм с черна коса, но не се харесвах. От не знам вече колко години съм с червена коса и не смятам скоро да сменям цвета. Имам лунички и кожа, която не може да се нарече светла, затова не смятам, че руса и въобще по-светла коса би ми стояла добре. Мислила съм си да пробвам да я обезцветя и след това да я направя кестенява, но си оставам само с мисленето... Joy



Боядисвам корените  си на всеки 1.5 месец с тониране. Ползвам готови и дом. проготвени маски и кристали за коса.


Би ли ми обяснила каква е разликата между тониране и боядисване на корени? Става ли за червени коси? Колко време издържа?
Малко съм невежа в тази област /тониране, матиране и пр. професионални думички/. Joy

doby80, аз също мисля, че тъмната коса ти отива повече! Много повече!  bouquet

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 10:32 от мис арк

# 18
  • Мнения: 1 447
doby80 , направила си правилният избор Hug
И аз мисля,че си избрала правилния избор newsm10
Пасинет тъй като съм те виждала и по двата начина определено като брюнетка много повече ти отива. smile3503

# 19
  • Мнения: 3 641
Тонирането се прави с цел защита на косата ипо-скоро за блясък. Първо се боядисват корените и после боята се разрежда с вода и стои около 20 мин на косата.
Не го обясних добре май newsm78

# 20
  • Мнения: 4 496
Чудесно го обясни! Благодаря! Hug
А до каква гъстота се разрежда боята за дължината? Thinking

# 21
  • Мнения: 3 641
Чудесно го обясни! Благодаря! Hug
А до каква гъстота се разрежда боята за дължината? Thinking
Доста редичка трябва да е, леко да се стича дори по косата. Така от една страна се получава блясък и се насища цвета, от друга се щади косата.
Аз лично я боядисва цялата 2-3 пъти в годината Hug

# 22
  • Мнения: 2 374
Ето ме и мен-Блондинка,Брюнетка

Качеството не е хубаво,но тази с русата коса е доста стара

# 23
  • София
  • Мнения: 1 176
Винаги съм била брюнетка,никога не съм минавала в другия отбор.
И аз.

# 24
  • Мнения: 1 081
И аз съм от естествените брюнетки   Hug
Никога не съм била руса, защото няма да ми отива - с тъмна кожа и тъмни очи съм...
Направих си малко кичури, който боядисвам в розово или лилаво  Mr. Green
Харесвам се така, пък и всички прители ме одобряват   bouquet

# 25
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тъкмо за тази тема е новият ефект на моите коси.  Joy Аз съм естествено кестенява (бивша блондинка  Wink), не си боядисвам косата вече. В разгара на следродилния косопад си купих от природна аптека катранен сапун с билки. После се сетих, че не беше за косопад, ами за пърхут.  Joy Нищо, все пак го пробвах. Оказа се, че много добре ми действа. Мия си косата вече няколко месеца с "бабешкия" сапун и какво, моля ви, се получи? Силни червеникави отблясъци, ето какво.  Joy Между другото, много добре седи.  bowuu
Сега обаче спирам да се мия с него, защото през лятото косата ми много изсветлява (ако види море) и става тъмно руса. Сега я предпочитам без червено.  Laughing
Пък на есен пак ще продължа със сапунчето.  Wink Кеф ти блондинка през лятото, кеф ти червенокоса през зимата.  Joy Без боя.
П.П. Може би "хваща" само на по-светли кестеняви коси.  newsm78

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Здравейте и поздравления за темата!

Натурална брюнетка  съм, със сини очи и светла кожа! За справка - снимките в подписа! Преди 10 години се боядисвах тициан блонд, ще рече рижаво. В последствие оставих косата си в естествения й вид, като след появата на първите бели коси започнах да използвам Лореал кастинг с един тон по-тъмно от естествения ми цвят! Косата ми е дълга до кръста, много жива и много къдрава!

Харесвам се така!

# 27
  • Мнения: 31
Ето ме и мен при брюнетките. Винаги съм била брюнетка, миналата година реших да пробвам с по кафеникавите нюанси, не не издържах, ето сега пак съм си брюнетка и пак съм щастлива. Hug

# 28
  • Мнения: 2 448
Nansen, защо не си сложила и снимка с пусната коса? Да не си посмяла да се изсветлиш с тези сини очи.  Heart Eyes


buttinsky, ти си лутаща се, нито брюнетка , нито блондинка.  Grinning Но съм те виждала, че си се правила и червена, което си е към брюнетките.  Wink

# 29
  • Мнения: 411
Естествеена брюнетка съм.Преди 6 год. за няколко месеца бях блондинка.Не се харесах особено,по скоро само на моменти.Не случайно съм се родила с тъмна коса  -  такава ми отива  Whistling Peace

Общи условия

Активация на акаунт