1-ви юни

  • 8 448
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 821
Ние изкарахме супер в Зоологическата, обаче отидохме в 9 и половина сутринта  Wink.
Паркирахме без проблем, все още нямаше много хора, успяхме да видим животни, участвахме в шоуто пред понитата и по живо по здраво се измъкнахме към 11 и половина, когато талпите прииждаха.
Вярно е, че имаше роми, както и деца от домовете, а и организирани екскурзии с автобуси (предполагам от провинцията), но и те имат право да се повеселят, нали?

# 121
  • Мнения: 4 371
Всяка година в Зоопарка е ужасно пренаселено, свеки живее на тази улица. Но като няма много места на които човек да отиде, не се учудвам.
Язък, че затвориха София Ленд Crossing Arms

# 122
  • Мнения: 7 947
Ние изкарахме супер в Зоологическата, обаче отидохме в 9 и половина сутринта  Wink.
Паркирахме без проблем, все още нямаше много хора, успяхме да видим животни, участвахме в шоуто пред понитата и по живо по здраво се измъкнахме към 11 и половина, когато талпите прииждаха.
Вярно е, че имаше роми, както и деца от домовете, а и организирани екскурзии с автобуси (предполагам от провинцията), но и те имат право да се повеселят, нали?
Завиждам ви благородно Wink
Разбира се, че всички имат право - но нямат право да те блъскат и бутат, да ти зяят на циганси и да те пререждат на опашките!!! Не съм расист или нещо подобно - дразни ме обаче манталитета им!!!

# 123
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ееее ,не е така,страхотно си изкарахме в Зоопарка.
 Аз пък не мога да разбера родителите,които си водят децата към 11:30-12,точно в най-големите жеги. ooooh!
 Бяхме там в 9:30 беше мнооого спокойно,месат за паркиране колкото искаш.Нямаше никой на касата,влязохме си веднага.
 Животните тъкмо бяха излезли и бяха доста игриви.
 Хора почти нямаше.Децата тичаха на воля,бяхме с няколко приятелчета.
 Към 11 започна някакво представление и седнахме да го гледаме,но на дечковци бързо им омръзна и си тръгнахме.
 На входа беше ужас,огромни тълпи хора и дъъълга опашка.
 След това седнахме да почерпим децата.
 Тогава заваля,преместихме се вътре и играта продължи.
 Прибрахме се към 16 часа.
 Всички бяхме  доволни от празника. Peace

# 124
  • Мнения: 7 947
Кое не е така newsm78
Това, че вие сте отишли рано и сте изкарали хубаво - ОК, аз споделям при нас как се получи...
За ранните часове - предпочитам детето ми да се наспи до колкото иска и тогава да го изведа, а не да го будя - затова отидохме по-късно Wink
П.П. Къде вътре се преместихте и играта продължи?

# 125
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Бяхме седнали в една сладкарница навън.
 След като заваля влязохме вътре,хора почти нямаше.
 Персонала нямаше нищо против децата да тичат и беснея,напротив радваха им се.
 След като спря те пак излязоха,но родителите си останахме вътре и само ги наблюдавахме. Peace
 Не ги будя рано.Децата ми имат нормален режим като за тяхната възраст.
 Вечер си лягат в 21:00 часа и в 8 сутринта са се наспали,гототви да беснеят. Crazy

# 126
  • Мнения: 7 947
Каква сладкарница в зоопарка...нещо съм пропуснала явно?
Но и да бяхме намерили сладкарница /???/ - пак не бих останала с малкия - защото на едно място трудно би застанал повече от 2 минути...
Да не мислиш, че моето има ненормален режим като за възрастта си  Crazy - но не го будя, преди само да е станало! Не че трябва да обяснявам...

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 12:12 от viliko

# 127
  • Мнения: 1 563
В Борисовата градина беше същия кошмар.
Дълги опашки пред всяко кафенце. За балон чакаш след 30 души.
Много хора, колелата ще те отнесат на моменти.
Накрая се доредих до балон и като ми казаха 6 лв ми призля.Бих ги дала, но не и за нещо, което ще  се спука след малко .Доредих се и за сладолед и Сок в малка кутийка- сока  3 ЛЕВА.
Кожодери, е може ли такова безобразие на празника на детето.Не ги разбирам търговците.Няма никакъв контрол .....

# 128
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Казах,че сме си тръгнали и сме отишли да почерпим децата. Mr. Green

# 129
  • Мнения: 7 947
Добре де, хем сте си тръгнали, хем сте видели тълпите - тогава кое от казаното от мен "Не е така" newsm78

# 130
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Добре де, хем сте си тръгнали, хем сте видели тълпите - тогава кое от казаното от мен "Не е така" newsm78

 Ами прочети внимателно,като си тръгвахме имаше огрооомна опашка и тълпи с хора чакащи да влязат.
 Изхода и входа са на едно място. Crazy

# 131
  • Мнения: 7 947
Ееее ,не е така,страхотно си изкарахме в Зоопарка.
 
Първо изходите/и входовете/ са два!
Второ - аз също говоря за безумните тълпи...
Кое да чета внимателно?
И "Кое не е така"...

# 132
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 519
В Борисовата градина беше същия кошмар.
Дълги опашки пред всяко кафенце. За балон чакаш след 30 души.
Много хора, колелата ще те отнесат на моменти.
Накрая се доредих до балон и като ми казаха 6 лв ми призля.Бих ги дала, но не и за нещо, което ще  се спука след малко .Доредих се и за сладолед и Сок в малка кутийка- сока  3 ЛЕВА.
Кожодери, е може ли такова безобразие на празника на детето.Не ги разбирам търговците.Няма никакъв контрол .....


В Борисовата градина на нас ни продадоха балон за 5лв. - явно кой както хванат на варианта. Във вр с липсата на какъвто и да е контрол:

-един чичо, продаващ пуканки #2gunfire по мръсни и черни ръце скоро не бях виждала!!! Клошарите пасти да ядат!!! Пуканките падат и в/у банкнотите и стотинките и се слагат отново в поредното пликче. Няма дори омазана картонена бележка с цената, нито уточнение сладки ли са или солени;
-по едно време до градинката с пързалката-слон мина група Кришнари или както и там да се наричат. Един боен татко си съблече тениската, за да демонстрира мускули и се нахвърли да ги бие с изрази от рода "измет мръсна". Наблизо имаше полицай, който кротко се почесваше, явно му беше жега. Гледката беше стражна "украса" на детския празник;

Единственото, к ми направи добро впечатление - до езерото детските клатещи се съоръжения за 1-ви юни бяха безплатни.

И миналата година бяхме в някаква блъсканица в МОЛ-а, та за догодина мисля да се съберем родители на 10-ина дечица и овреме да запазим клуб или да ангажираме аниматори.

# 133
  • Мнения: 1 812
По-добре не водете този безмислен спор  Praynig
Нека всеки сподели как е изкарал, хубаво, лошо, с усмивки, с рев, защо трябва да се задълбава с неща от сорта - колко входа има зоопарка и кой в колко часа е отишъл и в коя сладкарница за 5лв. е ял торта....

Ние пък, ходихме на 31ви в зоопарка и също отидохме рано (не съм си будила детето  Mr. Green, само стана) и нямаше почти никой, имаше също празник, защото откриваха нова детска площадка. Вярно че повечето животни ги нямаше, но на детето му хареса. А даже и по ТВ то ни даваха вечерта  Simple Smile Спокойно се разходихме 2 часа там и отидохме с рейсчето 102 на МакДоналдс.

А за вчера като ви чета, какво е било в тия паркове, направо съм горда със себе си  Mr. Green
Отидохме в ЦУМ и веселбата беше на ниво с подаръци, танци, игри и много балони  Simple Smile

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 14:15 от Gigi

# 134
  • Мнения: 4 371
Ние в Коколандия изкарахме добре, нямаше тълпи. Празника на ФМ+ почваше от 11, но бяхме там в 10.30. Имаше страшно много награди и промоции, малкия си тръгна с шоколади Киндер, купичка на Хип, разтворими напитки, две големи негови снимки(ще ги вземем в сряда) и ужасно много балони.
Там е за малко по-голми деца като че ли, но ние не скучахме в никакъв случай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт