1-ви юни

  • 8 433
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Дария имаше рожден ден преди два дена и сега е зарината с подаръци, всички желания са изпълнени и не знам дали ще купувам подарък, но забавления ще има - в Морската градина най-вероятно. Много ми хареса идеята  на ivafara за коня, но не се сещам във Варна къде бих могла да я заведа да язди - това би било страхотен подарък.

# 16
  • Мнения: 639
Ние ще празнуваме на плажа и извън града,някъде на по дивашко място,може би към устието на Ропотамо.Ще се съберем с още едно приятелско семейство с деца.За децата ще има изненади, които ще измислим през тази седмица/дребни играчки и лакомства/Мдам стига да е хубаво времето и да не ни изиграе лоша шега с някой дъжд или буря. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 370
Дария имаше рожден ден преди два дена и сега е зарината с подаръци, всички желания са изпълнени и не знам дали ще купувам подарък, но забавления ще има - в Морската градина най-вероятно. Много ми хареса идеята  на ivafara за коня, но не се сещам във Варна къде бих могла да я заведа да язди - това би било страхотен подарък.
dahlia,ако имате във варна конна база,неможе да няма подобна услуга а имнно да дават с/у заплащане деца да яздат.попитай.тук в нашата конна база има едно заведение обширно и пригодено за семейства с е деца,т.е има поланка на която да играят и едно обградено място където си плащаш детедо ти да поязди.1лв на обиколка е.има един мъж,който води коня и дава на дечицата да го галят и да му се радват.и при това родителите имат пълна видимост към всичко.аз съм много доволна а и дещерями каза ,че иска пак да отидеме.значи и на нея и е харесало.  bouquet

# 18
  • Мнения: 536
Няма да има подаръци. Поне не играчки. Заринати сме. Ще сме цял ден навън обаче - зоопарк, патиланци, цирк, а може и на Витоша да се качим.

# 19
  • Мнения: 4 292
Мислим да го заведем на увеселителен парк. Ще се зарадва.

# 20
  • Мнения: 1 561
Да си призная не се бях замислила, но май е време. Подарък ще измисля, няма начин.Но ми се ще и още нещо, интересно и за нас, че напоследък  все ремонти, писна ми от това ежедневно тичане за нещо.

Хареса ми идеята за конната база, никога не съм била и аз на такава.
Но  незнам къде е, чакам инфо от вас мами.

Благодаря

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Ще и купя обръч, от доста време иска, и ще я заведа на организирано мероприятие
по случай празника, после ще се почерпим някъде.

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ще ходим в Зоопарка с приятелчетата.
 Каката пожела ново колело и вече го получи,малката не е казала нищо и се чудя какво да и избера. Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 14 687
Мерси за идеята за обръча  bouquet

Конната база е точно преди началото на Банкя, само че, не откъм езерото на Суходол, а след института Пушкаров

# 24
  • Мнения: 2 090
Ще отидем някъде на празник. Обикновено организират в парка и в един детски център.  Ще има и подаръче, и почерпка в сладкарница.  Wink
Точно така смятаме да протече и нашият детски празник Hug Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 447
Подаръци купуваме всяка година и тази не мисля да пропуснем.Ще ги водим на зоопарка и след това почерпка.
Дъщеря ми чака с нетърпение празника/нали получава от всички подаръци/.

# 26
  • Мнения: 7 821
Денят по традиция си е техен, ще ги заведем на цирк или куклен театър, после на сладкарница и в парка. Мислех тази година да идем на пикник на Витоша, но не съм го обсъждала с мъжа ми още ще видим. Колкото до подаръците, нещо малко ще вземем най-вероятно.

# 27
  • Мнения: 4 970
И в КОмо ще има организиран празник с програма Peace.На сайта има инфо

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Какво ще има в Южния парк?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 230
Мисля да я заведа да поязди пони в Южния или в Борисовата градина. Още е малка за сладкарници, затова ще я повозя и на лодка ако иска. Мислите ли, че Зоологическата градина е подходяща за детенце на 1,10г? Притеснявам се да не се изплаши от големите животни. Аз лично избягвам да ходя там, защото ми мирише лошо и ме заболява главата, ама заради нея отивам.

Общи условия

Активация на акаунт