Рицарки на Бялото кантарче 26.05.2008 - 01.06.2008

  • 13 222
  • 471
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 396
Лора и аз те чета! Ще се справиш! С времето болката утихва, но не изчезва!

Искам да гледам снимки и аз, има ли?
Ето снимките http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=10852&AlbumId=117328

# 91
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
.
Съжалявам, че се само вглъбих в собствените си чувства, без да съобразя, че мога да бръкна в нечия друга рана!  bouquet
Лора , всеки различно изживява болката . Трябва да се споделя . И аз го написах , за да знаеш , че съм съпричастна . А това , че не споделям е лошо - човек не трябва да го трупа в себе си . Затова споделяй , моля те  Praynig Hug

# 92
  • Мнения: 5 873
Роси  Hug


Здравейте момичета!
Приемате ли ме и мен в клуба?

а магданозец хапваш ли? Laughing
 Hug

# 93
  • Мнения: 396
.
Съжалявам, че се само вглъбих в собствените си чувства, без да съобразя, че мога да бръкна в нечия друга рана!  bouquet
Лора , всеки различно изживява болката . Трябва да се споделя . И аз го написах , за да знаеш , че съм съпричастна . А това , че не споделям е лошо - човек не трябва да го трупа в себе си . Затова споделяй , моля те  Praynig Hug

БЛАГОДАРЯ!!! Hug

# 94
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Стига се хили, а кажи кога ще се видим..... Времето при мен започва да става дефицитна стока и скоро няма да стига за нищо.....Даже за рицарската среща до последно ще съм под въпрос, въпреки че това са ми най-удобните дати.....

# 95
  • Мнения: 5 873

Стига се хили, а кажи кога ще се видим..... Времето при мен започва да става дефицитна стока и скоро няма да стига за нищо.....Даже за рицарската среща до последно ще съм под въпрос, въпреки че това са ми най-удобните дати.....

ох,милата. Heart Eyesутре?към 17.00 ?на нашето кафе? Laughingдето с мойта слабост правихме коремни преси? Joy

# 96
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 386
" И утре е ден . . . но друг . . "
И светът е друг. И ние, когато вече не сме с някой от близките си хора. Но не можем да направим нищо по-добро, от това да останем и опитаме да направим това, което те не са могли, за да стане светът по-добър.

"Я памятник себе воздвиг нерукотворный,
К нему не зарастет народная тропа,
Вознесся выше он главою непокорной
       Александрийского столпа.

Нет, весь я не умру — душа в заветной лире
Мой прах переживет и тленья убежит —
И славен буду я, доколь в подлунном мире
       Жив будет хоть один пиит. . . "



# 97
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
ох,милата. Heart Eyesутре?към 17.00 ?на нашето кафе? Laughingдето с мойта слабост правихме коремни преси? Joy

Става, обаче да си по екип, че пак ще идвам с личните треньорки.....

jd   Hug

# 98
  • Мнения: 5 873
ок,разбрахме се.

# 99
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 386
И аз искам лични треньорки. Физическата активност не е най-активната ми страна, както се оказа от началото на състезанието. От 10 коремни преси ме хвана мускулна треска. Срам, Срам . . Навлязох в зона, в която без гимнастика ефекта е почти нулев . .

# 100
  • Шотландия
  • Мнения: 2 863
Здравейте, прекрасни!
Прочетох новата тема и съм на линия за малко!
Поля, здрасти, добре дошла със закъснение! Няма кой да кой да ти се смее, не се притеснявай!
Их пък Асе, да не си признаеш – сега ще ме гложди любопитството.... Пак ти завиждам за водата. Хич ме няма на тая тема... Tired
Голди и Петъчна, уморихте ме от смях с вашите конспиративни телефонни истории! Joy
Лора, добре дошла и извинения и от мен, че не прочетох, преди да пиша. Не се притеснявай, че ще ни омръзнеш – дошла си на точното място. Хубаво е да „изприказваш” всичко, което ти се иска да кажеш на някого – много помага. Много те прегръщам и аз и споделям болката ти. Само за утешение може би, твоята приятелка е там, където няма болка и трудности вече... В нейния случай, аз лично съм убедена, че тя си е избрала да отиде там... не ме питай защо, дълго е за обяснение. На тебе ти е по-трудно, отколкото на нея, защото ти липсва, но ще дойде време и ще си кажеш, че щом така е по-добре за нея, значи така трябва да бъде. Не се притеснявай – никога няма да я забравиш, а с времето болката ще избледнее... А на живота трябва да се радваме – във всеки миг. Наистина. Heart Eyes
Да напомня – не си си изтрила телефона, току-що го прочетох.
На Айчето компютърът да се оправя по-бързо Peace
МамаПлам, добре дошла в Ордена! РАзказвай бързо историята, че сме любо... знателни по стара Орденска традиция! История на напълняването, какви опити са правени, какво е решението този път – по какъв начин ще се опитва. И да се каже предварително дали са нужни съвети или не. Че ние тука сме по раздаването на съвети, без да ни са поискани. Някои, де... Като мен хехехе.
Поля, водата е добре да се пие начесто на малки глътки, така коремът не се пълни, а и тя не заминава директно в 00, а преминава през тялото и пречиства токсините.
Щъки, да се оправя дЯтито бързо! Praynig Peace Hug
Мими, и аз съм стигнала до извода, че не бива само на докторите да се разчита, не е лошо и здрав разум да се прилага – и нали сме си умнички... (и скромни, де) hahaha
Раче, не знам кого си загубила преди 40 дни, но много те гушкам и тебе! Hug Hug
Днес следобед го бях нарочила за домакински занимания и градински - ама като дойде мъжО, рече да сме излезели - та се емнахме до един градински център - дето продават всичко за градината. Нищо не купихме, ама си харесахме идеи за бъдещето. Аз си заплюх едно висящо нещо, дето се върти от вятъра. Не съм сигурна него ли точно искам или едно друго, та го отложихме за след няколко дена. И още - китайски камбанки, от ония, дето се люлеят от вятъра. Имаше всякакви - над 30 вида, според мен. Някои са наблегнали на дизайна - то не са кристали, то не са чудесии. Много харесах едни с рози, защото на вратата ни на стъклото има рози. Ама не бяха кой знае какво в звуково отношение. Имаше едни, които са напасвани звуково на ръка. Невероятни. Стоях като омагьосана и ги разлюлявах едно след друго - бяха в три големини и материали - невероятно! прекарахме страхотен следобед!!! Никаква не я свършихме из къщи, ама карай, тя домакинската работа край няма. Сега мъж ми майстори капани за охлюви, голи и облечени - ще ги поим с бира, че ядат китките иначе.
Ядохме пиле със зеленчуци, сега май някакво руло Алисия ще спретна, че не ми се занимава много, да си призная.
Гушки на всички. Hug
Казах ли, че съм в и благодарна, че ви има? Heart Eyes Blush

# 101
  • Мнения: 1 395
Мила,ти си родена за писател! Hug  bouquet
Лека нощ на всички! Hug

# 102
  • Мнения: 396
Да напомня – не си си изтрила телефона, току-що го прочетох.
Както казах и по-рано днес- цял ден глупости правя! Като исках да изтрия постинга с телефона, ми даде грешка, но аз не обърнах внимание и продължих напред без да проверя резултата. Това е много нетипично за мен, тъй като работя като системен оператор в банка и обикновено всичко проверявам по два пъти, защото грешките са недопустими. Много съм разсеяна напоследък, а утре съм на работа (днес ми се падаше почивен ден по график). Дано не омажа нещо Praynig
Сега вече изтрих телефона.

# 103
  • Мнения: 181
Цитат
"няма храна, която да е толкова вкусна, че да си заслужава да станеш 100 кила!!!"
jd, зависи от коя страна на стоте си Wink Ако все пак някой знае храна, от която се става 100 кила, да казва бързо, че съм с 13 отгоре   Sunglasses

# 104
  • Мнения: 396
Лека нощ момичета! Сладки  сънища  bouquet
Дано да успея тази нощ да поспя, че утре съм първа смяна и трябва да ставам в 5 Tired

Спокойна нощ на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт