дали е вазможно?

  • 2 385
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 196
И ние доста време правихме опити преди да имаме успех.Затова те разбирам напълно.  Tired
И знаеш ли как се получи при нас-след няколкото месеца овенчани с неуспех,мерене на температура,вдигане на краката след секс и какво ли още не,реших да пробваме по метод,който сама си измислих и ми се струваше най-логичен.А именно-правехме секс през ден в продължение на 2 месеца,като дните в които го правехме се разминаваха от дните в предходния месец.т.е. ако този месец сте започнали опитите от 8 ден след началото на менструацията ти(примерно),то следващия месец би следвало да започнете от 9 ден след нея.По този начин не остава ден от целият ти месечен цикъл в който да не сте опитали(като изключим самата менструация),което прави шансовете за успех много по-големи.
Надявам се скоро да имаш с какво да ни се похвалиш  bouquet
УСПЕХ!!! Hug

# 16
  • Мнения: 84
да това е страхотна идея не бих се сетила за това благодаря ти

# 17
  • Мнения: 32
Oh mili4ki a az bez da iskam edin put da ne se pazim i rabotata stanala. Daj v momenta sum bremenna ,  a si bqh dala predizvestieto v rabotata i sega mi e malko kofti. A imam edna kaka na 8g. i dva aborta, zatova islq tova da go zadurja.

# 18
  • Мнения: 593
Много спокойствие и търпение му е майката, щом си направила всички изследвания и всичко е ок. Не мисле постоянно за това и то ще стане, успех/

# 19
  • Мнения: 1 691
Не трябва да го мислиш прекалено, защото напрежението много пречи в тази работа.
И възможно най-чести опити, а не само в дните около овулацията.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 264
А може да прочетеш подробно и попиташ и тук www.zachatie.org
Сайтът е чудесен  Peace

# 21
  • Мнения: 2 825
ПОгледни подфорума за проблемно забременяване. Има много момичета, които са минали през това и ще получиш много по-ценни съвети.
Ние дъщеря ми също я чакахме доста, обикновенно тактиката за секс през ден работи, ако наистина нямате никакви проблеми. Зарежи за известно време сметките, температурите и не го мисли много. Причината за незабременяване може да бъде и психична.
Стискам палци да стане скоро  Peace

# 22
  • Мнения: 518
не искам да се заяждам, но ти казваш, че приятелят ти има дете от друга жена. Не знам как точно стоят нещата между вас, надявам се, че всичко е наред, но ти сигурна ли си, че той иска още едно дете. Може само ти да си мислиш, че опитвате да си направите бебе. Дано да не съм права, пожелавам ти късмет и скоро да се похвалиш!  bouquet Не се сърди за това, което ти написах, нямам лоши намерения, просто ми мина през главата тази мисъл  Embarassed

# 23
  • Мнения: 9 814
здравеите моми4ета  одав
на 4ета форума но несам писала ж него аз искам да ви попитам дали някоя от вас знае рецепти за стимулиране на зачеването благодаря

Не, не знам.

# 24
  • Мнения: 1 671
С първото детет забременях по-трудно - цялото си съзнание бях насочила натам и то все не се получаваше. Втория път не го мислих въобще и стана от първия път. И правете секс през 2 дни  Wink.
Успех и скоро да се похвалиш!   bouquet Hug

# 25
  • Мнения: 84
 newsm78 вероятно тряба време и спокоиствие дано сте прави

# 26
  • Мнения: 4 753
Нещо специално за стимулиране на процеса не знам да има. Имам позната, която се опитваше дълго време, след което си осиновиха детенце, тя явно се успокои и скоро след това успяха да си направят бебе...  Явно психиката е много важна...   Peace

# 27
  • Мнения: 1 428
Ти да не се опитваш да заченеш в момента... Rolling Eyes
Joy Joy Joy hahaha hahaha hahahaТя дори и не схвана.

# 28
  • Мнения: 7 723
newsm78 вероятно тряба време и спокоиствие дано сте прави
....и секс.
...с молив няма да стане Wink

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не трябва да го мислиш прекалено, защото напрежението много пречи в тази работа.
И възможно най-чести опити, а не само в дните около овулацията.
съгласна съм Peace

Общи условия

Активация на акаунт