? за натуралните сокове

  • 3 110
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 197
Много обича и гледам да не купувам, защото не са натурални. Има навика сутрин да пие сок-слагам ок. 50-100 мл.  Като беше малък пиеше домашен, от сокоизстисквачката, но като порасна и видя, че купените са по-сладки плюе всичко, което е фреш. За това го ограничавам, до колкото е възможно.  Предпочитам сокчетата произведени специално за деца с надеждата, че съдържанието им е поне малко контролирано.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Обожава  Crazy Купуваме й едни детски сокчета от Метро, но и в Била ги има. Освен това и на Сонда морковените много обича.

# 17
  • Мнения: 14 133
Обича, но избягвам да купувам, защото знам, че въобще не са натурални, а 100% химия.  На новите на Теди пише, че нямат консерванти и подобни буклуци, но едва ли е точно така.  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 821
Втрещих се обаче, когато миналата седмица на Пловдивския панаир едни български производители на наистина натурални сокове и концентрати ми разказаха с какво са пълни разните му там "Куинс", "Капи" и т.н. Та оттогава взимам само продукти на въпросния производител.
Е, много ясно...кой е наивен и си мисли, че пием 100% натурални сокове с годност месеци..
Децата ги обичат, защото са сладки.

# 19
  • Мнения: 649
Рядко пие - ако види навън или в заведение друго дете, ако пътуваме. В къщи предимно фреш или айрян освен водата пие.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 296
Дъщеря ми обожаваше да пие сок,като беше по-малка,и задължително в малка кутийка.
Не обича да и се сипва в чаша от голяма кутия,но от около 2 години предпочита вода Hug
за моя радост.Бях решила,че така ще си остане пристрастена към тези сокчета.

Сега малкия и той обожава да пие сок.Доскоро му давах изстискани плодове-предимно
ябълка+друг плод,отскоро му купувам бебешки сокчета на Хипп,Бебевита и Гербер.
Но ако няма-купувам и на Капи понякога.Вода пие съвсем малко,надявам се лятото да
пие повече вода,отколкото сок. Peace

# 21
  • Мнения: 5 682
Скоро взехме сок - арония от щанда за диабетици в кварталния магазин, но не му запомних марката. Беше хубав!
Това са диетични нектари на фирма "VITANEA". Без захар. Има арония, ягода и къпина  Peace

# 22
  • Мнения: 1 733
Скоро взехме сок - арония от щанда за диабетици в кварталния магазин, но не му запомних марката. Беше хубав!
Това са диетични нектари на фирма "VITANEA". Без захар. Има арония, ягода и къпина  Peace
Точно за тях говоря Peace

# 23
  • varna
  • Мнения: 676
Пие,да,но предпочита да пие кока кола.Аз не близвам такива неща,но той обожава.Като знам колко консерванти и оцветители има....Но не мога да го спра да ги пие,само гледам да го ограничавам.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не купувам сокове. Давам всеки ден прясно изцедени-харесва ги много и са поне полезни за разлика от останалите, които са пълни с консерванти. Но пие и вода, което също е добре.

# 25
  • Мнения: 948
Обожава натуралните сокове, може да кара само на тях.Взимам предимно на Куинс, Капи и Сонда. Hug

# 26
  • Мнения: 3 804
много-харесва най ве4е на Капи

# 27
  • Мнения: 2 161
Много обича соковете Теди и Pfanner.

# 28
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Пият-фаворит е Капи вишна. Confused

# 29
  • Мнения: 1 172
Преди ги харесваше, сега не. От много време насам предпочита да пие само вода и мляко, а да си хапва плодове.

Общи условия

Активация на акаунт