На балкан или море готви се да иде БЛАГОЕВГРАДСКОТО дете!№8

  • 8 481
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
ina_maria по груби изчисления трябва да сме около 10ина човека за срещичката, нали? newsm78
Нека Ана2, puhelota или daniela-ch кажат дали те не могат да запазят, че най добре го знаят къде е. Ако нямат възможност аз ще звънна на телефона от сайта за резервация. Laughing
Днес са абитуренти нашто училище, та ще ходя да ги гледам, малко от тях познавам за съжаление.
Иначе във сайта на фотосвят ги има всички абитуренти, който желае може да ги види. На мен ми направи впечатлиние само че преобладава жълти цвят. Confused
Цитат
Аз преди 2 години бях изтрещяла, когато разбрах,че било един вид  геройство, ако на 18г. имаш вече 1 аборт зад гърба си........Оттогава нищо вече не може да ме шашне.......Но може и да се заблуждам newsm78Какво да правя - остарявам......
Ня предишната среща Ана2 каза най-новия лаф на ученичките, нещо от сорта беше "Давай да се наживееме преди да ни е дошъл цикъла". Joy Joy Joy
Сега ми е смешно, ама като порасне още малко Вики има да ми белеят косите. Thinking

# 16
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Цитат
Ако някой от вас е гледал баловете, видял ли е 2 сперматозоида да се разхождат и да раздават презервативи? Тия са приятели на мажо, а единият му е и работник, много са щури и смешни!
има ги всяка година, ако не са те, колко ли абитурентски бебета ще се родят. Laughing
ina_maria а Biridonchella няма ли да дойде? Тя каза че няма нет тук и ти ще си и връзката за евентуална среща?

# 17
  • благоевград
  • Мнения: 164
Марси ами  Biridonchella нищо не ми говори имам самнение 4е е братов4едка на моя мъж от варна ама не съм сигорна а и тя не ми се е обаждала  newsm78 ти как се свърза с нея ??? никой не каза кой ще запази маса  newsm78 newsm78



разкрих я тя е но все пак не ми се е обаждала

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 09:38 от ina_maria

# 18
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Цитат
Марси ами  Biridonchella нищо не ми говори имам самнение 4е е братов4едка на моя мъж от варна ама не съм сигорна а и тя не ми се е обаждала  newsm78 ти как се свърза с нея ??? никой не каза кой ще запази маса  newsm78 newsm78
Съмненията са ти правилни. Laughing
Ние с нея се видяхме в неделя в градската градина, тогава ми каза че е тук за сватбата ви, че няма нет и евентуално ако има среща да се свържеме чрез теб. Ама нямах представа че не знаеш коя е.
А за резервацията не се притеснявай, от теб се иска само присъствие. Laughing

# 19
  • благоевград
  • Мнения: 164
Ами и аз знам 4е е тук за сватбата но не помнех ника и затова се за4удих в на4алото ама после се досетих. Peace днес майките които ще идват да дадат сигнал да уто4ним бройката newsm78

# 20
  • Мнения: 62
Пишете ме и мен, аз ще попитам за места и направо ако има ще запазя около 13 нека има повече. Ще кажа на свободна консумация. Даже още сега ще отида нали ми е близко няма проблем. После ще пиша какво съм направила. Мисля да ги запазя някъде отвън под някой навес да не не изненада времето  Wink. Ако искате нещо по-специално да има казвайте или ми се обадете на тел. : 0898 700 123, ако не съм на линия да мога да реагирам адекватно. Не се притеснявайте да ми званите  Peace.
Що се отнася до абитуриентите, тази година не съм видяла нито един, но честно казано със всяка изминала година все повече и повече започват да се претруфят. Аз когато бях абитуриентка, а то не е много отдавана само преди три години беше същото малко по-добре. Аз нали завърших в текстила и реших сам ада и ушия тоалета и мога да твърдя че се получи много добре, учителите ни по специалните предмети направо Ахнаха. Но стига съм се хвалила ай де  Embarassed Embarassed Embarassed.
Лек ден на всички и ще чакам до към 13:00-14:00 някой ако има нещо предвид за срещата да ми каже, ако не отивам запазвам места. Не че ако ида и утре да им каже че искаме нещо няма да го направят. Тъй че не се притеснявайте.
Лек ден на всички

# 21
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
daniela_ch значи разитаме на теб за местата. LaughingОколо 13 наистина е добре, също и да са навън под навесче. : Wink Я покажи някоя снимка с роклята ти. Laughing

# 22
  • Мнения: 62
Няма никакъв проблен от моя страна.
За роклята то не беше рокля, но няма значени. Снимки нямам на този компютър, може би най-добре ще е да ви донеса снимки на срещата ако искате иначе няма как да ви я покажа.

# 23
  • Мнения: 6
момичета ,здравейте!включвам се за малко само да ви кажа, че се обадих в бар82 и масата я запазих за четвъртък в 20 часа вън в градината,казах приблизително за 10 човека,на мое име е

не съм чела какво сте писали тези два дни ,за което извинета

Марси пускам ти нещо на лични  Grinning

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 13:38 от puhelota

# 24
  • Мнения: 286
И сега какво стана 2 маси сте запазили за един и същ повод така ли? newsm78 hahaha
Дано няма проблем,аз ще дойда иначе де...
Hug
За абитурентите нищо не мога да кажа не съм ги видяла... Mr. Green
Нещо още не мога да приспя Асен,а с ученето почвам да се притеснявам този голам учебник кога ли ще го науча.. #Crazy

# 25
  • благоевград
  • Мнения: 164
Имам въпрос Лек или Тежък грим за булка ??? newsm78 Гримираха ме с лек  аз се харесах  Heart Eyesно пове4ето хора ми казаха 4е сякаш не съм гримирана .  ooooh!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=249798  eto da me vidite  дайте мнения

# 26
  • Мнения: 224
Хе, сетих се къде си правила снимките  Wink
Иначе, поне според мен - лек, най-много една идея по-засилен от този. Вече е и доста топло, а и булките трябва да са нежни създания, а не месомелачки  Simple Smile

# 27
  • благоевград
  • Мнения: 164
Нима се сети ?! hahaha hahaha Радвам се 4е ме хареса Ели  Hug И аз си се харесвам така

# 28
  • Мнения: 6
 Peace абсолютно единомислие с Ели  Grinning

ще намеря една снимка от сватбата на братовчедка ми и ще ти я пусна да я видиш - беше абсолютна красота - с много лек грим ,много, много нежна  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 837
И аз съм за лек грим - а и нали сватбата е дневна. Тъкмо и аз се засилих да запазвам маса, а вие сте го направили. В подписа съм качила и снимки на Румчо от зоопарка и абитуриентската. Снимките с роклята още не съм потърсила.

Общи условия

Активация на акаунт