На балкан или море готви се да иде БЛАГОЕВГРАДСКОТО дете!№8

  • 8 504
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 224
Ми незнам Дани, вчера Любо ми вика, че аз хубаво му продавам щерката, а той още не се е запознал с бъдещата рода  hahaha Та трябва някоя вечер децата да бъдат зарязани и да спретнем работна среща по бредбрачния дотовор.

# 241
  • Мнения: 286
Еха Ели това искам да чувам за срещи и събирания,да ти кажа с най голямо удоволствие бихме излезли с вашето семейство на вечеря в чест на запознанство и аз ще седна до сватанака че да си хапваме дробчета и сърца и да пием биричка.... Crazy Party hahahaСега ми стана по леко че Жорче ще излиза след като знам че в скоро врем проектираме взаимно излизане. Hug Peace
Брат ти голям умник чак в Корея ще ходи да учи #Crazy,а това за майка ти хич не е хубаво и сигурно се притеснявате Hug,но дано си е добре жената и да си живее дълги години да се радва на внуци. Peace

# 242
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте,
Дани с какъв цвят на косата си сега? Wink
daniela_ch за изпити не се ядосвай, за съжаление всички се правят на много важни, ама не им обръщай внимание. И аз не помня какво учеше. newsm78
wildgirl а как е майка ти след пейсмейкъра и новината? Sad За брат ти това наистина е голям шанс, който не трябва да пропуска, но е кофти че в такъв момент трябва да заминава. Cry
Ще му свикнеш на бутането на детското колелце, голямо удобство е. Само дето за съжаление бързо се чупят, дано обаче на вас ви служи по дълго.
Нинка а вие мисля че сте голями вече за такова колело. По скоро си вземете направо от тези с помощните колела. Laughing
Ние бяхме сутринта на Лоди с Деси и Ана Мария, но беше голяма лудница, през седмицата си е по спокойно. А след обяд с Виктория се поразходихме набързо до зоопарка. Wink
Утре ако е хубаво времето ще сме на Симитли или Бачиново. Grinning

# 243
  • Мнения: 62
Аз уча стопанско управление, може би не съм споменала но не съм сигурна. Е и да се нервирам  тая сие няма да напрвя нищо какво да се прави. Следващият път. Най много ме притеснява това че до сега никога не са ми оставяли изпити за следващ семестър и ми е малко странно, но се успокоих днес една колежка като каза че на нито един изпит не се е явила от миналият семестър и аз  Shocked Shocked Shocked, и ми стан амного странно как спокойно си го говореше все едно нищо не се случило. Незнма какъв човек трябва да си за да го направиш.
Стига съм ви занимавала с мойте изпити.
Момичета утре да стискаме палци на Велизар на Мама Цоцоланка да се представи добре на олимпядата пък и награда да получи.  Peace
Айде аз лягам и утре ще пиша пак Лека вечер на всички и много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 244
  • Мнения: 11 607
Диде, то вие добре ще стискате палци...но ние не знаем от колко часа ще е олимпиадата и къде. Звънях на телефоните на Лингва, но...никой не ми вдига! Ако се включиш навреме - осведоми!

# 245
  • Мнения: 286
Днес сте го ударили на почивка семейно май newsm78щом ви няма тука ама то е оправда но де все пак е неделя време за семейството. Peace
Аз пощръклях сутринта с моите разбойници търчащи в различни посоки,ушите им бяха запушени за моите викове и команди #2gunfireводих ги на барче тука в селото те се направиха на прасенца и се прибрахме за обед.
Сега след дълга и мъчителна борба заспаха геройски се предадоха с триста зора,на обед са като опълченците на шипка не се предават до последно... Sick

Сега почвам да уча че наближава и моят последен изпит няма дата още но ще бъде сега на редовната сесия. Thinking
Мамо Цоци късмет на любознателният Велизар аз не разбрах по какво е тази олимпиада все пак ама ти ще се похвалиш по късно какво е станало предполагам. Hug  bouquet

# 246
  • Мнения: 2 837
Здравейте! Бяхме на село, ядохме череши, но и доста време валеше, та не можа детето да потича.
Даниела, не може да те изпита асистентката - нямаме право, освне ако изрично професорът не разреши. А иначе - май във вашия Правно-исторически се правят на важни...ние като простосмъртни не си позволяваме подобни волности.

# 247
  • Мнения: 62
Ana2 немога да се нервирам и за това, но ние несме към Правно-исторически, newsm78 а към Стопанскя ако изобщо така се води  Embarassed, но това няма значение. абе и друг път асистентки са ни изпитвали но този Професор е много важен. Ох, немога да се нервирам.
Как сте иначе момичета, няма ви никави
Мама Цоци какво направи Велизар как се представи?

# 248
  • Мнения: 11 607
Мама Цоци какво направи Велизар как се представи?


Нищо не знам Embarassed! Казали,че ще се обадят...а цял ден - нищо! Ако имаш връзки - питай ги за гарджето ми. Бяхме там в 9,59.........Иначе Вили каза,че теста е бил лесен, само 2 задачи го затруднили, но май с едната се е справил.........

# 249
  • Мнения: 2 837
Ana2 немога да се нервирам и за това, но ние несме към Правно-исторически, newsm78 а към Стопанскя ако изобщо така се води  Embarassed, но това няма значение. абе и друг път асистентки са ни изпитвали но този Професор е много важен. Ох, немога да се нервирам.
Как сте иначе момичета, няма ви никави
Мама Цоци какво направи Велизар как се представи?

В Стопанския преди време водех английски на студентите от "Туризъм" и ги знам повечето асистенти...За професори - да, там си има специални, нали са софийски...А иначе да, и там нещата са сходни, понеже всичко иска да учи Право и Икономика...общо взето пазарна икономика..н2ие, филолозите, като едва си набираме студентите, как да се правим на важни:)
Не се притеснявай за изпита, ще го вземеш. Ти си задочничка, нали? Поне тази от Учебен отдел не е гарга...
Моят мъж отиде тази сутрин на очни и пак няма да го има почти месец. Добре, че си направих норматива и вече нямам часове, а само програми за писане, някои други нещица за редактиране и административни задължения. Но пак ще ми е скучно ои криво...

# 250
  • Мнения: 224
Добро утро! На мен днес много ми се спи, не мога да си отворя очите направо. Компа го виждам наполовина.

Марси, горе-долу е добре майка ми. Тя е много уравновесена, та затова се докара на 47г с пейсмейкър, защото всичко си пази за себе си, никога не вика, никога не се кара, само обяснява. Но сега на всичкото отгоре, баща ми на нея се сърди, все едно тя е накарала брат ми да заминава, тъпа работа. Кофтито в случая е, че стипендията е пълна - 5 години /той ще си идва лятото само за по-малко от месец/, покрива самолетните билети, общежитие и джобни. Хората умират да спечелят такава, нашия го прави с пълна лекота, но ние пак сме недоволни, задръстени сме си доста. Той и миналото лято ходи, но по някаква кратка програма и само за 2 месеца. Абе ще видим ... Иначе за колелото си права, взех да му посвиквам  Simple Smile

Дани, ти пак се намести на  дробчета и сърчица  Joy Иначе, братото верно е умник, на мама се е метнал, ние с тати се от тъпичките. Той учи кореистика, затова чак натам ще заминава. И ако доведе някоя снаха, ще настане пълен цирк  hahaha

Ана, браво за черешките, омазахте ли се порядъчно  Simple Smile

Булката замина ли на екскурзия при красивите мъже?

# 251
  • Мнения: 62
Ана да задочно съм, в общи линии не се въобще притеснявам винаги съм си ги взила от първият път изпитите, тъй че неми е на гайле но много се ядосах че само ни разкарват, което за мен не е много правилно. Но както и да е няма значение преглънах го.
Мама Цоци ако разбера нещо ще ти кажа, после като отида ще попитам и после ще ти пиша. Не се притесявай аз съм сигурна че се е справил добре  Peace
Туко що питах администраторката и тя ми каза че най-вероятно ще са готови в четвъртък, но за по-сигурно в събота на Партито.

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 09:27 от daniela_ch

# 252
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Хайде в събота на среща. Mr. Green
 Ние се прибираме. Hug

# 253
  • Мнения: 62
ОООООО, защо нашата темичка е на втора страница?
Ей момичета къде се загубихте?

# 254
  • благоевград
  • Мнения: 164
утре заминавам като се върна да сте изписали темата ей  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт