Имам идея

  • 1 560
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Да се направи подфорум, където да се обсъждат имената.
Peace

# 31
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ОК с две думи - няма подфорум "Помогнете за име"

# 32
  • Мнения: 11 607
Аз имах друга идея и предложение към авторите на темите за имената.....Накрая да споделят кое име са избрали все пак за детенцето си.......Да, има които споделят радостното събитие, но често това са теми без да знаем крайния избор......

# 33
  • Мнения: 1 671
Мама Цоцоланка е съвсем права! Нека авторите на тези теми да споделят на кое име в крайна сметка са се спряли и с какви мотиви са избрали точно него.
Не ми пречат тези теми - като не ме интересуват ги пропускам.

# 34
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз имах друга идея и предложение към авторите на темите за имената.....Накрая да споделят кое име са избрали все пак за детенцето си.......Да, има които споделят радостното събитие, но често това са теми без да знаем крайния избор......
съгласна Peace
до момента имам спомен само за 1 тема в която авторката след като роди сподели кое име е избрала Laughing

# 35
  • Мнения: 1 428
Дори да се отвори такава тема, винаги ще има и отделни теми със запитвания и анкети за имена.
може като подфорум да се направи Peace
[/quote

Подкрепям такава идея с две ръце. И без това всеки ден има по няколко отворени теми за име.
Peace

# 36
  • Мнения: 3 804
само да доизясня нещо-не тема,а подфорум-както разделиха родители в 4ужбина от темите по страни,така в родители в 4ужбина останаха само общите теми които интересуват вси4ки
ако се отвори подфорум-по имена например,общия майки няма да се затрупва Peace

# 37
  • Мнения: 243
Дори да се отвори такава тема, винаги ще има и отделни теми със запитвания и анкети за имена.

Peace Аз също мисля така.
М дааа, и аз така  Peace

# 38
  • Мнения: 4 753
Дори да се отвори такава тема, винаги ще има и отделни теми със запитвания и анкети за имена.

Peace Аз също мисля така.
М дааа, и аз така  Peace

То и без това поне 10 теми на ден местят по другите подфоруми, че не са за тук.... Само ще им създаваме работа...

# 39
  • Мнения: 3 316
Мен лично тези теми не ме дразнят и ми е все едно къде ще бъдат. Пък и на някой като не му допадат, да не ги отваря и да не пише в тях. Wink
    Peace   

# 40
  • Мнения: 4 296
Клото - не ни пречат, бе душа.... споделяме мнение....  Wink Peace
Е, очевидно е, че на някои им пречат, което за мен е необяснимо. Аз по-скоро подкрепям предложението на Мама Цоцоланка, съвсем не е лишено от смисъл.

# 41
  • Мнения: 1 674
Да се направи подфорум, където да се обсъждат имената.
newsm10

# 42
  • Мнения: 2 646
Винаги съм се чудила на хората, които търсят хорското одобрение и мнение за това, как да си кръстят собствената рожба.
Но ... какво да се прави, явно има мода и при имената. Mr. Green
аз също съм се чудила какво ги кара да търсят одобрение и предложения  от напълно непознати хора за това как да кръстят децата си newsm78

Общи условия

Активация на акаунт