лен

  • 9 522
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Имам панталон 50% лен / 50% изкуствено и много си го харесвам, защото не се мачка толкова много като 100% лен и държи много хладно. Освен това не се разтяга така както чистия лен, пък после като го изпереш да стане с два номера по малък.  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
Нямам панталон от лен. Не ми се носи.

# 17
  • Мнения: X
Не съм имала до сега нещо от лен. Но онзи ден си купих от Теранова ленен розов панталон 7/8 и много ме кефи.

# 18
  • Мнения: 3 830
Бял ленен панталон имам за вкъщи.
Имам и бял ленен джемпър, с който си излизам.
Обичам ленените дрехи, макар да имам само тези.

През лятото нося предимно копринени и памучни светли материи.
Сега искам сатенена рокля, но не каква да е. Искам да е въможно по-семпла и изчистена, а не кичозна.

# 19
  • Мнения: 2 448

Сега искам сатенена рокля, но не каква да е. Искам да е въможно по-семпла и изчистена, а не кичозна. [/color]
Ами това за мен е трудна работа да харесам такава, дето да не ми изглежда като нощница. Като намериш може ли да я покажеш?  Praynig

# 20
  • Мнения: 1 234
Мисля,че е модерен.За мен ленът е материя № 1 за лятото.Вярно че сатена е много на мода,но все пак не може гардероба ти да е изцяло само в сатенени дрехи.Те са по-задължаващи и официални,докато ленени дрехи можеш да носиш постоянно и са много по-удобни  Hug

# 21
  • Мнения: 3 622
Не знам дали е модерен лена, но и не ми пука. Важното е на мен да ми харесва  Peace
Вчера си купих летен ленен панталон  Grinning

# 22
  • Мнения: 2 388
Модерен е. Поне така ми каза продавачката в един магазин, където продават по-стилни дрехи.
Добави, че се радва, че българката се е научила да носи лен. Peace

# 23
  • Мнения: 3 830

Сега искам сатенена рокля, но не каква да е. Искам да е въможно по-семпла и изчистена, а не кичозна. [/color]
Ами това за мен е трудна работа да харесам такава, дето да не ми изглежда като нощница. Като намериш може ли да я покажеш?  Praynig

Най-вероятно ще си я ушия при някоя шивачка Peace

# 24
  • Мнения: 2 172
Ленът е изключително удобна материя и за дрехи и особено за чаршафи,но кофтито е че много се мачка,но както по-горе беше споменато,вече има лен с примеси и не се мачкат толкова  Peace Аз лично нямам ленен панталон,но имам такива чаршафи и с удоволствие спя в тях  Blush  Такава прохлада,което ме навежда на мисълта,че и с панталона ще е така  Peace

# 25
  • Мнения: 3 695
имам два панталона и една рокля от лен и обожавам да ги нося през лятото  Peace

# 26
  • Мнения: 463
Дам... предпочитана материя /не само за лятото/ от мен. Честно казано бих искала да нося само дрехи, които се мачкат.... но не мога да си го позволя Confused

# 27
  • Мнения: 1 505
По принцип не ме интересува дали е на мода,аз имам едни ленени панталонки къси и ще си ги нося и тази година.

# 28
  • Мнения: 372
Лен и памук са най-добрите материи за лятото според мен  Heart Eyes Нося ги с удоволствие, а и не съм забелязала изобщо някога да са излизали от мода през лятото  Wink  И не ме интересува де...

# 29
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Модерен е. Поне така ми каза продавачката в един магазин, където продават по-стилни дрехи.
Добави, че се радва, че българката се е научила да носи лен. Peace
тук като 4е ли през последните няколко години не е толкова актуален....
специално за ризите го измести комбинацията памук и коприна(70/30). а за костюми, сака и панталони, като 4е ли  последните години се налага памука...

Общи условия

Активация на акаунт