Завеси или щори?

  • 3 416
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
Казаха ми за някакви нови завеси,които били черни от външната страна,доколкото разбрах,а от към помещението какъвто цвят си избереш,и предпазвали почти на 100% от слънчевите лъчи.

Black-out. Правят го вече и трипластов - цвят-черно-цвят. Наистина спира почти 100% светлината. Има вече доста евтини турски варианти по 20-ина лв.

# 16
  • Мнения: 1 120
Ако се търси ефект за хладна стая през лятото- няма нищо по-добро от външна ролетна щора Peace

# 17
  • Мнения: 1 733
Аз съм твърдо за завеси. С щори ми е по-неуютно. С изключение на спалнята, всички стаи са ни западни. Купих фини пердета и плътни тъмни завеси. Диша се нормално вкъщи и не е жега Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В едната стая сложихме от тези хоризонталните щори , излязоха ни 170 лв, в спалнята сложих едно тънко и едно плътно перде цената беше абсолютно същата Peace Друг вариант е тънки завеси със хоризонтални щори или външни ролетни

# 19
  • Мнения: 96
Външни щори и завеса според мен е най-добрия вариант.  Peace

# 20
  • Мнения: 700
 Благодаря на всички за отговорите! Hug
jadde,ще отида в края на седмицата в Домко,дано там ги има тези Black-out.Смятам,че са добър вариант за спалнята.
 За кухнята сигурно ще поръчам за сега само щори-руло с водач от не много плътните.Искам тази стая да ми е светла.Пък и има много приятни жълти и оранжеви цветове,които ще паснат на интериора.
 За хола,който всъщност е общо помещение с кухнята пак в тези цветове си мисля за завеси.Ще видим.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 308
И ние сме на същия хал,обзавеждаме се,от А до Я и за щори и пердета пари няма да има.А съм фенка на римските щори.Избрах временно решение.Поне за спалните.Има едни евтини римски щори  на готови размери,от 25 лв и 32 лв ,това според размера.Китайски,плата малко като чаршаф,само в 4 цвята са.Но за спалните е временно решение,докато имам пари за по-хубави .Освен това спалните са с малки прозорци.Едната е южна но е навътре от балкона.Голямата е северна.По един прозорец и един вратопрозорец.Плата се отлепя направо от държача и се пере.Всекидневната  е южна,4 прозореца и 1 вратопрозорец.Там ще сложа вертикални щори ,излизат 100-на лева.
Абе пак не съм купувала още,другия месец други идеи могат да ми дойдат,ако намеря някакъв евтин вариант.Само без алуминиеви хоризонтални щори.

Общи условия

Активация на акаунт