Бебе с разстройство

  • 3 578
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 52
И моето момче  е с диария и след всяко пиене на Лактана, следваше изхождане, а също и между храненията. Стигнахме до 7 пъти на ден .#Crazy Изписаха ни Алл 110 и Ентерол, спрях захранването, а едва бях започнала. Вече пие 4-та кутия Алл 110 и втора опаковка Ентерол. Попитах лекаря дали Ентерола няма да му дойде в повече, а той ми отговори, че това са дрожди и могат да се приемат дълго време. Така, че не се притеснявай да го даваш. Бързо оздравяване!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 172
Благодаря на всички за споделената информация   bouquet. Давах един ден АЛ 110 и положението се оправи.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Браво Peace

# 18
  • Мнения: 151
Моят съвет е когато спрете all 110 и ако имате пак диария идете при гастроентеролог да не се укаже лактозна непоносимост.



Успех

# 19
  • Варна
  • Мнения: 172
d.i.a.n.a, благодаря за съвета. Ще го имам в предвид, ако се случи отново.

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
Има и два типа лечебна храна на нестле (или н хумана ли беше?). С банани, мисля.

# 21
  • Мнения: 286
Аз чух, че бананите и морковите запичат, а също и чай от шипка или пюре от шипки и ябълки, на "Ганчев" има такова. И мойта малката е с разстройство от два дни Rolling Eyes, не мога да установя от какво, яде почти всичко и всеки ден различно... Сега давам шипковия чай, бисквити и смятам да й направя каша от препечено брашно с АМ, без масло, и това помагало  newsm78.

# 22
  • Мнения: 1 984
Аз чух, че бананите и морковите запичат, а също и чай от шипка или пюре от шипки и ябълки, на "Ганчев" има такова. И мойта малката е с разстройство от два дни Rolling Eyes, не мога да установя от какво, яде почти всичко и всеки ден различно... Сега давам шипковия чай, бисквити и смятам да й направя каша от препечено брашно с АМ, без масло, и това помагало  newsm78.
ганчев, бисквити, препечено брашно? то това което давате е достатъчно да направите и на здраво дете диария... моля спрете този ужас... направете посявка, обсъдете включване на алл 110, нека прегледат детето - много често диспепсиите се дължат на други заболявания - отити, ангини, уроинфекции.... може да е проблем и ранното включване на глутен.

# 23
  • Мнения: 151
Здравейте отново Simple Smile
Съгласна съм с tonev Защото аз много си патя от такива своеволия. Но става въпрос за твоето дете, избора си го правиш ти.

Общи условия

Активация на акаунт