Препоръчайте добър ТАЛК/ПУДРА за тяло.

  • 12 348
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
не съм ползвала до сега  Thinking
значи не се слага крем на тялото, а пудра  - ще си взема да пробвам  Peace

# 16
  • Мнения: 3 782
Наистина за предпочитане през летния сезон е нанасянето на талк. Estellia тези които си показала предполагам,че са много скъпи, аз съм ползвала на Ейвън, преди много години беше с бляскави частички и сега ползвам на Орифлейм, охлаждат ми кожата, не се потя толкова и аромата се запазва доста дълго.

# 17
  • Мнения: 3 459
Аз преди време бях ползвала няква пудра на Орифлейм, ама не бях никак доволна  Confused
Все ми оставяше бели следи  Confused

# 18
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 587
И аз на Ейвън и Орифлейм съм ползвала талкове, но не съм доволна  Confused

# 19
  • Мнения: 3 830
Наистина за предпочитане през летния сезон е нанасянето на талк. Estellia тези които си показала предполагам,че са много скъпи, аз съм ползвала на Ейвън, преди много години беше с бляскави частички и сега ползвам на Орифлейм, охлаждат ми кожата, не се потя толкова и аромата се запазва доста дълго.

Над 20 лева са пудрите на Бронли, но съдържат съставки, които успокояват кожата, възпаления, раздразнения, ухапвания от насекоми, ожулвания. Подхранват, омекотяват и дори хидратират! Peace
Ето тук пише за три вида от пудрите на Бронли:
http://www.parfumi-market.net/product_info.php?products_id=1319&osCsid=0fd

Може и да са скъпички, но са качествена козметика и наистина съдържат ценни съставки, които май в повечето други пудри ги няма.

По-лекички са от лосионите и са много приятни за лятото
.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 535
Ами дали оставят следи по дрехите?  newsm78

# 21
  • Мнения: 3 459
Ами дали оставят следи по дрехите?  newsm78
На мен ми оставаха, пък и не само по дрехите. Винаги ми оставаше по караката, колкото и малко да слагах  Confused

# 22
  • Мнения: 3 830
Любимата ми пудра е ето тази, която е много качествена и се ползва с голяма известност в Италия, но тука я няма за съжаление и направо съм бясна, че няма как да си я поръчам. Ароматът й е много траен и е страхотно нежен.
Италианките освен че си пудрят бебетата, пудрят и себе си и дори и спалното бельо, дрехите в гардероба, понеже пудрата позволява и това.

Ето я:



# 23
  • Мнения: 3 830
Ами дали оставят следи по дрехите?  newsm78
На мен ми оставаха, пък и не само по дрехите. Винаги ми оставаше по караката, колкото и малко да слагах  Confused

Никога не съм имала такива проблеми, но пудри на Ейвън или Орифлейм не съм ползвала. По принцип не съм им фенка на Ейвън или Орифлейм... Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 31 206
Не съм използвала пудра за тяло, но сега ме запалихте. А не се ли свършва много бързо, като се пудри цялото тяло? Въобще ли не използвате лосион, само пудрата?

# 25
  • Мнения: 35 968
Орифлейм, но наистина оставя бели следи

# 26
  • Мнения: 223
Аз също не съм използвала пудра/ талк за тяло и ми е интересна темата, затова ще се радвам ако някой ползващ такава има наблюдения и ми отговори на ?-те.
Искам да попитам- про4етох в по-горно мнение някъде, 4е " пудрата хидратира " newsm78
е как става тоя номер ?
Ами относно съставките, които са полезни за кожата- ако са в лосион- попиват, а пудрата е на повърхностния слой все пак, как тогава "подхранват" ???
не диша ли кожата по-добре когато няма по нея талк?

# 27
  • Мнения: 2 388
Аз пък да задам малко глупав въпрос - Не изсушава ли кожата? newsm78

# 28
  • Мнения: 35 968
Аз пък да задам малко глупав въпрос - Не изсушава ли кожата? newsm78

според мен целта не е да хидратира или изсушава, а да подсушава кожата

# 29
  • Мнения: 3 830
Аз също не съм използвала пудра/ талк за тяло и ми е интересна темата, затова ще се радвам ако някой ползващ такава има наблюдения и ми отговори на ?-те.
Искам да попитам- про4етох в по-горно мнение някъде, 4е " пудрата хидратира " newsm78
е как става тоя номер ?
Ами относно съставките, които са полезни за кожата- ако са в лосион- попиват, а пудрата е на повърхностния слой все пак, как тогава "подхранват" ???
не диша ли кожата по-добре когато няма по нея талк?


Тука пише, че хидратира, както и съставките, които подхранват:
http://www.parfumi-market.net/product_info.php?products_id=1319&osCsid=0fd

Ооо, попива си в известна степен пудрата. Не може да се абсорбира, както лосионите, но все пак влияе.
А лосионите, в много от които има спирт и всякакви други неща, как ли влияят на кожата? newsm78


Щом използват пудра и талк за бебетата, значи не е вредна! Peace

Общи условия

Активация на акаунт