М & БИ - 70

  • 18 603
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 110
Добър вечер! Чак сега се върнах от празника в училището на Карим: после с учителката и една тайфа хора ходипме на кино - Индиана Джоунс и честно това е първият филм от поредицата, който гледам - просто не е мой тип филм, та нафасима, няма да ти давам съвет, ама аз ако не бях с тази група, нямаше да ида. После гледахме интересна изложба на открито България отгоре" - на мостта на НДК и има чудесни кадри, Закъде без МакДоналдс, после покрай НДК, по Витошка и накрая с таксита. На Амал мъжът й ни намери и пита какво е това юнашко ходене с часове. 
Иначе - много интересен празник - с български и сирийски фолклор, модерен балет, на амал сина казва 2 стихотворения, дадоха свидетелствата.

Слез края на филма обсъдихме сюжета: на опашката за билети зад нас бяха 2 хапливи американки, които се възмущаваха от всичко и всички -опашката, продажбата на билети.....и имаше по някой-друг коментар за шумната арабска група, но пък почти целият филм е за съкровища....да, но противодействие на руски и американски сили и доста престрелки, преследване и ефекти и 2 момчета от нашата шумна група се ядосваха, че арабите са терористи, а на американските фирми е позволено.

АниСим, добре, пиша те!

Лека нощ, че аз сега ще разпращам снимки на арабската тайфа. Сладки сънища, принцески!



   

# 241
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Привет на бързо !
Чакам всеки момент брат ми да си дойде - 2 дни  почивка и после пак на морето ...
Да са ни живи и здрави  всички дечица ! По случай празника с шефа покосихме трите детски площадки в детската градина . За жалост и огорчение пак се намериха простаци да питат колко пари ще вземем ....падна ми настроение и всичко - толкова елементарни хора , че да ти се погади .....пуснал си детенцето да пори треволяка , да му се режат крачетата , че и сметки прави ...карай ,  мина ми . Вчера малко и днеска малко , и двамцата си бяхме , и свършихме нещо хубаво , че то у дома все не можем да се засечем .
Ставам да сервирам идват мъжолята ....хахахха...Лека вечер !

# 242
  • Мнения: 8
Привет, сладки мами!
Как мина денят ви, повеселихте ли се с дечица?
При нас за празника в центъра на града бяха направили нещо като лунапарк с доста атракции. Аз лично съм много доволна Laughing.Марти вече е достатъчно голям и  си ходи на почти всички атракций сам. Ивака, обаче, се нуждае от придружител, така че аз се возих на  въртележка, на влакче........ Simple Smile......Даже на влакчето четири пъти - тя не искаше да слиза и всеки път, когото влакчето спре за нови пътници, Ивка плаче. Направо не слизахме от влакчето, а само викаме тати за плати за нов курс.............. Embarassed.........и така четири пъти. Накрая слязохме и малка сладурана така  силно се разплака и разпищя, че веднага се разбързахме съм колата да си ходим Joy
Деси, благодаря за корекцията, аз съм се объркала. А за ресторанта, трябваше и него да видим. Изглежда много красиво. тогава, обаче, ми беше много студено. Направо замръзвах и донякъде за това  си тръгнахме. Искаше ми се да останем повече и ви мола и да седнем на палубата, но умирах от студ Embarassed
Момичета, много хубави песнички сте пуснали, благодаря ви!  bouquet

# 243
# 244
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Момичета, извинявайте, включвам се набързо, не съм прочела какво сте писали още, но просто не мога да не честитя празника на всички дечица преди да се е търкулнал деня.

Честит 1-ви Юни на всички златни слънчица - винаги да греят с усмивки и да стоплят сърцата на всички около тях!

Ето едно подаръче за всички пораснали и непораснали деца  Hug

# 245
  • Мнения: 569
  Добър вечер или по-скоро добро утро и от мен!
  Много се радвам за всички , които са прекарали един чудесен ден с много песни , танци, лудуване в басейни,вкусни торти и лакомства, люлки и балони  ura Но , най-важното е , че сте се радвали на усмихнатите си слънчица- какво по- хубаво за 1-ви юни!
  Ние не можахме да се присъединим към децата на организирания празник в парка , защото още сме мааалко хремави , особено мама и не ми е удобно да кашлям , смъркам и кихам покрай дечицата , но въпреки това се забавлявахме добре , видяхме се с много приятели , почерпихме се , а вечерта бяхме на гости , където ни поглезиха  chef
  Не успях да слушам песничките , които сте пуснали , но ще го направя сутринта с кафенцето Heart Eyes
  засега - лека и спокйна нощ от мен!
  

# 246
  • Мнения: 48
Дала мисля че тази песен търсиш от филма неочаквана ваканция    http://uk.youtube.com/watch?v=a-AZwY-0lvo&feature=related

# 247
  • Мнения: 2 804
Добро утро дами !
Приятен ден на всички и на децата ви .
Моите са по леглата и аз се възползвам от тишината .
Днес тук е празник  и щерките са си у дома , та ще има дъндания голяма .
Каките съм ги записала за лятно училище та ще са още един месец заети след което да ми е яко д..то .
След около 2 месеца ми предстои да се запиша на курс за шофиори , че тук не ми е валидна книжката от Б-я .
Мърси още нямам Скайп !

# 248
  • Мнения: 2 804
Ето ви и малко снимки от нас  .
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=21145&AlbumId=117836

# 249
  • Мнения: 113
Добро утро  Hug
Иска- аз пък говорих с двама от моите ученици- абитуриенти, много силни ученици и според тях матурата била лесна, даже много се радваха за темата на съчинението, че била най- хубавата от трите възможни. И двамата са със отлични оценки на предварителни кандидат- студентски изпити, така че... Все пак е хубаво, че имаш големи амбиции- така трябва.   bouquet По какъв предмет ще е втората ти матура?
Кате 2- честна дума, ще ме е яд, ако са развалили хубавата поредица на "Индиана Джоунс". Аз рядко гледам филми и трудно се задържам пред телевизора, но приключенските не ги пропускам. Ще го видим тоя Индиана Джоунс- 4...  Thinking
Моята софийска одисея се провали по простата причина, че съм преподавала на 12-ти клас и сега нямам право да проверявам матури. Инспекторката ми разчиташе на това, че съм им преподавал по история, а матурата е по география /а от моите ученици няма желаещи за география/, но ... правила, няма как. Тъкмо се зарадвах, че ще се видя с някои от вас  Confused
Лек ден от мен  Heart Eyes

# 250
  • Мнения: 74

Добро утро,желая ви прекрасен ден.Сега тръгвам по задачи.  bouquet

# 251
  • Мнения: 800
Здравей понеделник, тра-ла-ла  Whistling

Нафасима, бях 5-6 годишна и татко ме водеше на филмите за Индиана Джоунс, Дънди Крокодила, а после когато излезнаха и тези с Джеки Чан не пропускахме прожекция, хубави времена бяха  Heart Eyes  Исках да стана каратистка и да се оженя за китаец  Laughing   Joy 

Значи се провали идването ти в Сф  Sad

Дани,чудна е малката Ясминка. Още помня , когато беше 2 в 1  Simple Smile Ама тя се е родила отгледано бебе, дундави бузки  Heart Eyes

Деси, стига ми сирийския скорпион дето си имам  ooooh!  Лъв и скорпион е взривоопасен съюз, уж не вярвам на хороскопи, но така си е, няма за нещо да сме на едно мнение   Joy  Лъва заслепен от гордост, не вижда отровата на скорпиона  Joy

Снежна, много секси го раздаваш тази сутрин, то не са сатенени комбинезончета, чехли с пухчета  Sunglasses

Марси, направиха опитни зайчета от децата с тия матури и какви ли не нововъведения   #Cussing out  Добре, че завърших на хубавите времена.

Ясминке, тук ли си?   Praynig

Дезърт пак изчезна  Sad 

# 252
  • Мнения: 2 804
Шилан , много ми е добре да съм само едно в едно .
Сега използвам лепенки , вместо противозачатъчни и се надявам да не ставам никога веча 2 в едно .
А дребната разсте добре , роди се нормална и е сравнително кротка .
Ей да си призная и аз обичах да ходя на тията филми , но предимно ме придружаваха леля ми и братовчедка ми .
Освен това дядо ми на времето работеше в киното в Елхово и по колко пъти съм ги гледала тия филми ... , май не помня .
И ние сме лъв и скорпион /мъж ми / .

# 253
  • Мнения: 468
Ехей, шматки, здравейте.  Mr. Green
Много ядене, много чудо. На нас бременните ще ни е доста окръгляващо да се справим с всички.  Joy

Кате Акхиал, гуш, гуш, гуш.  Hug Hug Hug голяма си си купонджийка, ама и завършека си го е бивало значи. Мъжо ми каза, че още си била там. Mr. Green

Марси, дано резлутатите са хубави. :ай наистина образованието не е това, което беше а и отношението към него не е същото.  newsm78

Дани
, добре дошла отново.   bouquet

Деска, къде го този ресторант бе, искам и ааааааааааааз?  Crossing Arms

Ааа, Гали, страхотни снимки. Радвам се, е ти е харесало. Избрали сте най-хубавото време за екскурзия там, че лятото е доста топличко. Въпреки,  че сега не бих възразила, само си треперушкам.
Видя ли какви хубави неща продават, само да пазарува човек.
На кой е тази хубава къща с басейна? моята приятелка още преди 10 г. беше ходила, казваше, че имало цели дворци направо, още когато тука нямаше и една хубава къща.
А видиш ли като кажеш на някой че ти е било хубаво, ама хубаво по различен от подредените северноевропейски градове и хората се пулят. Ми има си дух на това място. На Деската принцесите и беседката са страхотни, а и всички снимки са супер. Направо ми стана много мило. Ние тази г. явно няма да ходим, в това положение хич не смея, а и паспорта още го няма.

Ох, грешкаа, имах още да пиша, ама натиснах публикувай.

Рени, честито!! Поздравявам те за решението и стискаме палци за много положителни емоции. Simple Smile)

Скай, баницата я правя така: омесвам мекинко тесто само с брашно, сол и вода, оставям го намалки питки да престои, после взимам по една от питките и разтеглям върху покривка. Като се разтегли ръся с олио, сирене натрошено и малко царевично брашно да отнеме водата от сиренето, навивам, намазвам с мазнина и печа.

Дуа, съкровище, ще ми липсваш. Sad

Снеже, чакаме те. Кога тръгвате? Надявам се макар и след 7 ми да се видим поне веднъж.

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 10:47 от amal

# 254
Момичета, моят баща има юбилей днес, та да ви почерпя (всички сладкиши са само с 2 калории, диетуващите да не се притесняват  Whistling)

Общи условия

Активация на акаунт