"Месец май божурите цъфтят, Разградските бебоци се множат!"

  • 12 045
  • 296
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 201
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ЗОРИ И МАРИЯН! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ!

                         

                  НА ЗОРИ - БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!

# 106
  • Мнения: 500
Господи,страхотна новина!  bouquet
Да са им живи и здрави бебетата и бързо възстановяване на Зори!

# 107
  • Мнения: 500
Хйаде,Пепеляши,само ти остана!С тебе сме!  bouquet
Освен ако няма някоя скрита лимонка,дето не се е  похвалила... Thinking

# 108
  • Разград
  • Мнения: 3 110


ЧЕСТИТО НА МАМА ЗОРИ.Всички да сте живи и здрави.Много спокойствие и търпение за мама.
Честито на всички,които са имали лични празници(на патерици).  bouquet  bouquet  bouquet
Само хубави неща чета напоследък в темата,все така да е.

# 109
  • Разград
  • Мнения: 377
Влизам да допълня информацията. Момата е дълга 50 см и се казва Пламена, а момъкът е дълъг 48 см и се казва Тома. Зори ви изпраща много поздрави. Чуства се добре и е много щастлива че вече е мама.

# 110
  • Разград
  • Мнения: 2 102
ЧЕСТИТО НА ЗОРИ! ДА СА Й ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА! ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО Й ЖЕЛАЯ!

# 111
  • Мнения: 3 219
Влизам да допълня информацията. Момата е дълга 50 см и се казва Пламена, а момъкът е дълъг 48 см и се казва Тома. Зори ви изпраща много поздрави. Чуства се добре и е много щастлива че вече е мама.
Изключително много се радвам, хубави имена са им избрали, браво.
Радвам се, че Зори е добре Hug

# 112
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Честито на МАМА Зори!

# 113
  • Мнения: 124
Днес имах среща с директорката на културния център.За сега уточнихме дата 19.06 за благотворителния концерт.Утре ще говоря и с музикалната школа да ни предложат участници в концерта.
По мои сметки до края на седмицата трябва да сме разпечатали  билетите,както и да са направени плакатите.Обаче тук има проблем-малко е скъпичка услугата с цветния принтер.Ако някой има познат,занимаващ се с такава дейност...може да поговори за евентуална отстъпка(издаваме протокол за дарение).
Освен това за да направим нещата както трябва,т.е да има добро посещение концерта ми дадоха идея да не разчитаме единственно на рекламата в медиите и плакатите.Да се организираме и да продаваме билетите директно.ПОмислете с какво можете да помогнете.Ако всеки продаде по 5 билета в местоработата си,или около блока мисля,че много ще си помогнем.

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 13:02 от бен

# 114
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
ЧЕСТИТО, МАМО ЗОРИ!
Да са ти живи и здрави двете сладурчета!
Много да радват теб, съпруга ти и всички, които ви обичат!


Цитат на: Mirkata
Хаде,Пепеляши,само ти остана! С тебе сме!  bouquet

Мимка, благодаря за подкрепата!Явно Зорито "повлече крак", не знаех че секциото и е за днес - 2.06. Моето по предварителна договорка е за 2.08. - точно след два месеца!Нещо много ни привличат дати 2 за раждане! Wink Бебчо много мърда и въпреки, че докторите са убедени, че няма да тръгне да излиза по нормален път, аз имам някои съмнения, ама да видим дали ще се стигне до екстремни магистрални преживявания..... Laughing Laughing Laughing

Бени, много хубаво че сте се видели с леля ми и сте договорили датичка. Трябва да се видим по тия дни да ти оставя парички. В сряда имам дела и няма как да отсъствам, иначе бих дошла тоя път до дома, ама нищо...що е време занапред - пред нас е! Аз лично съм "За" директните продажби на билетите! Peace

# 115
  • Мнения: 2 774
                                          Честити рожби на Зори


                                                                   
бързо възстановяване tи желая  Hug На малките бебчета много здраве, бързо адаптиране и да са мирни, тихи и да спят по цяла нощ  Wink, за да може мама да събира сили за през деня   bouquet
Много здрави и послушни   bouquet

# 116
  • Мнения: 291
честито на мама Зори и тати Мариян!!!Зори чакам те за разходки Hug

Аз да почерпя вчера бати Павел завърши 4 клас Тържеството беше Страхотно но и много тъжно .Раздялата с г-жа Колева натъжи всички деца и родители страхотен учител много ще ни липсва  bouquet
качих малко снимки:)
Бен когато и където кажеш ще се уговорим за паричките

# 117
  • Мнения: 124
Привет!
Последно концерта ще е на 19.06.2008г. от 18.30часа в Общински Културен Център
Утре сутрин ще са готови билетите с цени:2лева за възрастни и 1лв.за ученици и пенсионери.
Моля всеки,които мисли,че има къде да продаде билети да ми пише на лични за да се уговорим.
На мамите от Орел предлагам да се уговорят с мама на Габи и тя да го играе транспортна служба.
Ще се наложи да направим някои разходи,но мисля те да са от паричките,които събираме за всеки месец-по 2лв.Мисля,че с майските и юнските такива ще успеем.
Ами това е.Очаквам от вас съдействие за продажбата на билети.
В концерта ще участват деца от музикална школа"Илия Бърнев".

# 118
  • Разград
  • Мнения: 377
Бен кажи кога и къде ще ти е удобно и ще изпратя майка ми да ти донесе паричките или аз ще сляза да ти ги дам. Ще видя мъжа ми дали ще прояви интерес за продажбата на билетите, защото аз няма на кого, но нищо не обещавам, защото е мъж и не знам дали ще се навие на моята идея. Може да попитам в нашия магазин дали няма да ми съдействат за някой и друг билет и ще пиша повече.
Днес се чухме със Зори. Чуства се доста отпаднала, но то е така след пълната упойка. Близнаците ще и ги дадат най-рано след ден-два.

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 19:45 от maia_a

# 119
  • Мнения: 25
Браво,Бен!Но за съжаление аз не мога да сеключа,но ще дам пак парички(аз дадох де но за кой месец бяха незнам).Моите двамата мъже не са добре,и за това,не поемам ангажимент.
Честито завършване на Павел на Плампетя,много весели игри през лятото и да помага на мама за бебоците!
Майче,нормално е Зори да е отпаднала,но и това ще премине и ще е наред всичко.И вие сте добре вече,това е най-важното.
Бен как са твоите "ученици",справят ли са още немогат да се осъзнаят?

Общи условия

Активация на акаунт