"Месец май божурите цъфтят, Разградските бебоци се множат!"

  • 12 049
  • 296
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 774
 Да и е честит  newsm51, стискаме и палци fertilization EFP fingerscrossed

# 136
  • Мнения: 3 219
Ах, и моя тати има днес рожден ден, да ми е жив и здрав.
Лека нощ от мен Flutter

# 137
  • Мнения: 4
Честито на Зори . Май тази година станахме много близнаци в Рз.Нашите са  момиче и момче на 4м и сме "Мечките" на Орел

# 138
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро! Как сте днес? Още ви няма тук. Е, хайде по едно кафе за събуждане   food010. Добре дошла на  Serg71 !

# 139
  • Мнения: 3 219
Честито на Зори . Май тази година станахме много близнаци в Рз.Нашите са  момиче и момче на 4м и сме "Мечките" на Орел

Аз пък си мисля,че е мъж Rolling Eyes

# 140
  • Мнения: 441
И аз така си мисля  Rolling Eyes
Къде сте бе,никакви ви няма.То не,че аз съм от редовните де,ама вечер от Рени не мога да се вредя  ooooh!
Бен,ние сядаме на пейките пред Ронда.Рядко ходим на площадката ,че 2 майки с 3 деца малко трудно ни идва да ги увардим.А оня ден не излизахме,че ми се видя малко студено,а Влади пак кашля  ooooh!

# 141
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен!Минавам на бързо да ви видя,но ви няма нещо.
Поли,какво да ти кажа,мъжо се пооправи,но малкото не е ..........
Ходихме при Велково и жената много внимателно ни обясни нещата,дано имат и ефект де.Аз най-вече се включвам да питам нещо важно-някой може ли да ми даде инфо за Детския санаториум във Трявна.Пращат ни там и май,ще ходим,но кажете ми знаете ли нещо за там?!

# 142
  • Мнения: 25
А тук ли сте,бе мацки?Сега ви виждам.

# 143
  • Мнения: 441
аз съм тук,ама понеже не мога да ти дам инфо за Трявна и си трайкам.
Защо ви пращат там,да не се съмнява Велкова за асма?

# 144
# 145
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Здравейте, Кати и Танче. Защо не сте навън? Ние сега се прибираме от разходка и това ще е за днес.

# 146
  • Мнения: 110
Здравейте разградски майки и бъдещи майки!
Аз от година и нещо посещавам форума, но никога не съм се досещала, че може да има отделна тема за майките по градове. Чак днес забелязах  Embarassed.
Искам да Ви попитам, ако може да споделите по време на бременността ви при кой лекар сте ходили в Разград за ЖК, при кого сте родили, от кой доктор най-вече сте доволни. Имам познати майки, които са раждали, но не в Разград, а са ходили във Варна в Окръжна болница или в МЦ Майчин дом и ме съветват аз също да ходя във Варна, и в никакъв случай да не родя тук. Чувам и оставам с такова впечатление че отношението на персонала към родилката не е добре.
Благодаря ви предварително!
Чао и лека и хубава вечер на всички!

# 147
  • Мнения: 110
А и забравих да ви попитам  Wink, дали ще ме приемете сред вас   bouquet  Simple Smile

# 148
  • Разград
  • Мнения: 377
Добре дошла, zdravey!   bouquet Предполагам че всички ще сме единодушни за приемането ти сред нас. Аз родих преди две седмици нашата принцеса във Варна, но в АГ и съм много доволна. Имам предишна бременност която приключи неблагоприятно за нашите близнаци и отговорни са лекари от Разградската болница. Аз поне не мога да ти кажа положителен отзив за някой тук, но ти си решаваш де. Други две съфорумки Пламена и Зори също родиха близначетата си във Варна в АГ. И то съвсем скоро. Даже Зори още е там в болницата. Сама си прецени. Щом толкова много бягаме оттук означава нещо. Желая ти лека и безпроблемна бременност и дано вземеш правилното решение за себе си.  Peace

# 149
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добре дошла и от мен, zdravey! Разбира се, че те приемаме тук при нас! А относно раждането, второто си дете го родих в гр.Търговище! много съм доволна от всички там. Нямах уговорка с никой там, просто като започна да се ражда бебчо си взех багажа и съпруга ми ме закара там. Благодаря на всички, които се грижиха там за мен и бебето!  bouquet  bouquet  bouquet
А на ЖК ходех тук в Разград при д-р Велков.
Миналата седмица такава история чух от една майка с бебче на 1 месец, която се е случила тук в Родилно отделение, че ми иде  #Sniper всчики "лекари", "акушерки" и "санитарки" там.

Общи условия

Активация на акаунт