3D Sudio MAX - 2

  • 26 460
  • 568
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
Хич, хич не е зле, Клеми  Simple Smile
Само на последната картинка имаш едно изсъхнало дърво  Wink

Танинка, ти не се отчайвай! Първото ми кандидатстване за работа по специалността беше пълен провал. Занесох си нещата, зяпаха ги въртяха ги и казаха, че ще ми се обадят да ми кажат дали съм одобрена - изобщо не ми звъннаха и ми задържаха "проекта", който всъшност не беше нищо особено де, ама беше кофти.

И аз днес бях на интервю и май ще стане работата. Всичко друго е ок, само плащането чакам да ми кажат какво ще е и ако е на ниво, ще си сменям работното място Simple Smile

# 16
# 17
  • Мнения: 598
Klemi на мен екстериорите ми харесват много, особено тази къща последната  Hug

Аз тука се разцъках  Rolling Eyes, от тук от там дето съм сваляла текстури и взе, че се получи това. Много ми подхожда на днешното настроение  Confused Айде до утре , ако ми се включи компютъра, че вече върви на няква магия  ooooh!

# 18
  • Мнения: 888
Добро утро!
Аз направих сивата баня,ама тоолкова е грозна като цветове,че няма да ви я пускам.Днес имам една зелена - от нея ще ви пусна да видите какви смайващи хорски вкусове има.Такава баня не бях виждала  Sick

# 19
  • Мнения: 274
Здравейте момичета  Hug
Възхищавам Ви се на уменията!
Ние си купихме ново жилище преди седмица и сега ми се наложи да си представя какво искам да има и как да го направя ....е не мога. Знам че искам като вляза в него и да кажа - Да, тук всичко е направено с мисъл и разбиране, обаче явно аз го нямам това. Апартамента е доста голям - 130 кв.м И най-трудно ми е да си представя хола (40кв.м) той е свързан с трапезарията с двойна врата а трапезарията от своя страна е свързана с кухнята т.е. и трите помещения са за една стена. Мисля да обединя кухня и трапезария, знам какво да има в тях, но как да го подредя за да изглежда красиво .. не знам. Чудя се още да затворя ли тази двойна врата която свързва хола с кухнята и трапезарията?!?!? Абе, много чуденки. ИДВА РЕД И на молбата ми - има ли някой от Варна който да е ползвал услуги на интериорен дизайнер и ако е доволен да сподели координати и цени. Благодаря Ви
Още веднъж БРАВО на всичко което правите и показвате тук

# 20
  • Мнения: 598
Близо до Варна само в Сливен познавам  Wink

Имаш ли някакви размери или чертеж на този апартамент или поне на хола, трапезарията, кухнята и тези двойни врати ...
Аз имам желание да се пробвам  Rolling Eyes и без това се чудя какво да правя.

# 21
  • Мнения: 888
Malka feia,благодаря  Hug Честит апартамент-пожелавам ви много любов и щастие да има в него  Hug
Не познавам дизайнери от Варна за съжаление  Rolling Eyes
Пък по принцип и ние можем да свършим работа,макар и от разстояние  Laughing  Laughing  Laughing


# 22
  • Мнения: 274
Благодаря Ви момичета за бързите отговори и готовността да помогнете Hug
Вайлет знаеш ли ... сега виждам че си от Сливен,а това е моя роден град  Wink
дойдох във Варна да уча и останах тук Simple Smile и вече си имам и семейство тук и както вече се похвалих чисто нова къща  Blush
ще се постарая да направя скица или по-скоро точен чертеж на стаята (завършила съм Строителния техникум в Сливен ще се справя) и ще я пусна тук.
Танина благодаря и на теб ще се постарая да направя това което Ви трябва и ще го пусна. МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ че сте готови да ми помогнете Heart Eyes

# 23
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Малко Off, но искам да попитам коя година си завършила строителния техникум в Сливен
Като пуснеш скицата ще опитам и аз да помогна.
Миоки, когато имаш време ще споделиш ли за светлините  Blush щото едва се сдържам да не те тормозя по скайпа  Joy

# 24
  • Мнения: 18 542
Миоки, когато имаш време ще споделиш ли за светлините  Blush щото едва се сдържам да не те тормозя по скайпа  Joy
Да, утре ще ти пусна да видиш, че ми е на служебния комп, а ти добре че ме подсети, че бях забравила. Направо ме правят сама да си говоря тия дни в службата.   Sick

# 25
  • Мнения: 274
Малко Off, но искам да попитам коя година си завършила строителния техникум в Сливен
Като пуснеш скицата ще опитам и аз да помогна.

'97 г. съм завършила Техникума по строителство в Сливен, спец. Строителство и архитектура (чак ме е срам да кажа какво съм завършила като си виждам липсата на въображение в момента)

# 26
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Благодаря. Извинявай, че така любопитствам, но съквартирантката ми от студентстването беше завършила там, само че, както виждам, след теб, та съзрях добра възможност да й открия дирите  Hug Още веднъж извинявай за любопитството.

Я да питам - май Миоки беше казала, че слага малки плейн с голям интензитет. Колко малки? И колко броя ако, да речем, не използваш слънце и помещението е по-големичко  Rolling Eyes например, 5 на 7 м. Все не ми се получава добре. Да не говорим, че като наслагах.. много (няма да се излагам да казвам колко точно) и такааа се завлааачи рендването, че в един момент помислих, че е забило.

# 27
  • Мнения: 598
Ами Миоки като обясняваше последно беше за проекта за нейния апартамент и там беше ползвала слънце. Плейните с размери около 25х25см и интензитет 60. И аз пробвах по описанията й, но и при мен не се получи. Май най-много по три светлини в стая. То не е само светлините, трябва си и настройка на врея и то да я налучкаш точно да стане.

Аз днес се кефя защото някакси успях да си направя светло в новата стая и то само с едно слънце (таргет директ), една плейн на прозореца 15 интензитет и една съвсем малка продълговата с 4 интензитет. И преди хиляда пъти все така си ги правех, ама на днес ми се получи, че и не съм сигурна пак как точно стана  newsm78 Но този път няма да показвам нищо, преди да съм си направила всичко  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 598
Айде доброутро  Simple Smile. Ако някой го интересува слънцето изгря в 5:20 или поне сега се развиделява вече ...

Аз пак не можах да оправя светлините  Rolling Eyes. Я кажете коя е по-добра от тези двете картинки? Винаги като сложа пердета и ми става по-тъмно, ама пък май е по-реалистично?

Фотошопено:





И кухничката направих ама рендера не бива. Следобяда сигурно ще я покажа.



Последна редакция: чт, 29 май 2008, 11:02 от Танина

# 29
  • Мнения: 3 971
Malka feia в Наш дом има много теми за интериорни дизайнери Peace
Аз съм от Варна  Laughing

Ох рендя си дипломната и ще ви пусна леглото да го видите Peace
А до края на седмицата ще пусна и останалата част от апартамента  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт